Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+5
Dawenear
Sobisek
Mizuki-san
zinlok
Redaktor
9 posters

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Průzkum

    Jak se vám líbilo toto číslo?

    Redaktor
    Redaktor
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 18

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Redaktor Wed Mar 06, 2013 7:44 pm

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Mythiatimes2

    Chcete se dozvědět něco nového o elfech?
    Chcete nové recepty do kuchařky?
    Zajímají vás pochody seveřanů a mnohem více?! Pokud ano čtěte dále!




    Realistický pohled

    Spoiler:



    Stříbrná Expedice

    Spoiler:



    Quel’Dorei a Sin’Dorei, dítě zmetek anebo jen mýt?

    Spoiler:



    Elf, silný mág nebo přestrojená holčička?!

    Spoiler:



    Kuchařka, aneb gnom alá jednohubka

    Spoiler:



    Seveřani jsou šílenci, aneb je tu opravdu Eredar a proč stále žije.

    Spoiler:




    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  zinlok Thu Mar 07, 2013 6:53 am

    Mě tyhle výtisky přijdou všechny dost ooc. Takže bych řekl že většina dílu je OOC vydání.
    Mizuki-san
    Mizuki-san
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Mizuki
    Povolání : Krvavý Rytíř
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 11

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Mizuki-san Thu Mar 07, 2013 9:45 am

    Je velice, ale velice pěkné, že se někdo snaží dělat noviny. Jo je to pěkná práce a snaha se cení… ale toho .... co dělá tyto noviny bych s radostí a úsměvem zadupal do země. Psát o něčem o čem asi těžko se bude vědět, dělat to takhle v OOC a štvát některé lidi? To není účel novin. Kéž by to byl někdo kdo opravdu je schopný dělat noviny takové, jaké být mají… To by byla aspoň sranda a ne takové OOC rozšiřování samotných blbosti. Aspoň se nemusím divit, co včera měla být ta stížnost od GMka. Po tomto bych si taky daným osobám stěžoval a dělal vše pro eliminaci problému.
    Sobisek
    Sobisek
    Místní
    Místní


    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 34

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Sobisek Thu Mar 07, 2013 10:25 am

    Noviny? Spíš bych tento celý topic pojmenoval jako... OOC topic o dění na ostrově. Navíc faktem zůstává, že v momentální situaci, je psaní novin (nehledě na to, že pokud neexistuje tisk, což doufám že neexistuje, se každý jednotlivý kus musí ručně přepisovat, pokud toto bereme jako noviny a né jako jeden papír na vývěšce) nemyslitelné a ani neproveditelné, relativně jediné místo, kde by se noviny daly vyrábět je Rudostřeší, takže CG, navíc představa listonoše co běhá po nepřátelském území s letáčky o tom jak je nesmyslná láska mezi sin a quel dorei je prostě... k nezaplacení.
    Dawenear
    Dawenear
    Vývojář
    Vývojář


    Povolání : opravář a demoliční četa v jednom
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 162

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Dawenear Thu Mar 07, 2013 11:58 am

    Jelikož nikdo z novinářů nevlastní account s právami na invis, fly, či podobnými. Pak vše co tam je napsaný, je buď snůška keců, nebo to opravdu museli vidět inRP Smile.
    Jinak podrývat něčí, i kdyby špatnou, snahu kecama o tom, že není kde co tisknout mi přijde hodně dětinské, kdybych chtěl hrát stejnou hru jak ty, mohl bych nadávat na všechno co bych potkal, protože se mi to prostě nelíbí.
    A vadí Vám to číst? Na to existuje jednoduchý lék. nečíst to.
    Sobisek
    Sobisek
    Místní
    Místní


    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 34

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty jou

    Příspěvek  Sobisek Thu Mar 07, 2013 12:23 pm

    Hm já to nečtu, když už se začalo řešit, že je to ooc tak proč si taky s něčím nerýpnout, to mi jde nejlépe. Mou snahu něco zlepšit/změnit hážete do koše stále a světe div se, stále jsem tu a brblám.
    Redaktor
    Redaktor
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 18

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Redaktor Thu Mar 07, 2013 2:50 pm

    Takže, pokud si myslíte,že toto jsou OOC výtisky, mýlíte se.
    Vše, co je v novinách jednotliví redaktoři zažili InRP za nejmenované postavy, za jež hrají.

    Pokud zde vystává problém, že noviny není možné inRP šířit pleteš se, jelikož i za doby Světové války byly noviny (mám na mysli ty,co nebyli cenzurovány) a jak krásná lidská vlastnost má vpovaze, vždy se najde způsob.

    Kdo říká, že výtisků je mnoho? Taktéž muže býti jen pár výtisků, které kolují mezi těmi, kteří ovládají schopnost číst.

    NAvíc v každém z výtisků jsou pouze věci, které víme inRP a pokud je nevíme, tak si je domyslíme. Víme mnoho věcí OOC, ale ty nemůžeme sdělovat, jelikož by to kazilo celkový děj eventů a příběhu jako takového.

    Pokud se vám nelíbí, co je vydáváno bylo mnoho možností aby jste se do našeho týmu přidali, avšak ohlas byl nulový.
    Mizuki-san
    Mizuki-san
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Mizuki
    Povolání : Krvavý Rytíř
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 11

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Mizuki-san Thu Mar 07, 2013 3:42 pm

    Takže to je RP? Chceš mi říct, že článek, který psal o Sin a Quel jeden z členů Sin'Dorei tak RP byl vynešen ze Sin'Dorei? V tom případě s tímto hráčem to půjde z kopce. Díky za informaci, že toto je RP a těší mě, že je o čem RPit.
    Grimür
    Grimür
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Grimür
    Povolání : Vlk
    Počet příspěvků : 19
    Věk : 29

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Grimür Thu Mar 07, 2013 4:08 pm

    Musím říci že mne představivost některých hráčů opravdu zaskočila a upřímně pobavila Very Happy Představa Elfů aka Tmjin dvojoký s tím rozdílem že nezáří jako detektor kovu ale spíš jako osvětlení nějaké techno párty je vskutku zábavná Very Happy Neméně mne pobavila i představa svatebního průvodu v jejímž čele stojí kapitán Quel'dorei a kapitánka Sin'dorei. Nemohl jsem se ubránit představě plačícího orkského náčelníka se sněhově bílým kapesníčkem a trolího šamana v kněžském rouše jak našim hrdinům přeje mnoho dvojbarevných elfátek Very Happy Mrzí mne snad jen že jde o noviny... konkrétně že se naše ostrovské noviny snaží vypadat jako Blesk a podobné bláto Smile Každopádně děkuji redaktorům že mi zlepšili náladu po tak náročném dni Wink
    Dante
    Dante
    Starousedlík
    Starousedlík


    Povolání : Fuck the system
    Počet příspěvků : 150
    Věk : 31

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Dante Thu Mar 07, 2013 4:13 pm

    Dawenear napsal:A vadí Vám to číst? Na to existuje jednoduchý lék. nečíst to.


    nepřečteš si to začnou tě řešit v RP urážet rasu co hraješ a pak ti to začne vadit ikdyž si to nečetl pirat
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Horandel Thu Mar 07, 2013 5:46 pm

    Hlasovaní je momentálně 12 hlasů a z toho 7 hrozných.

    Prostě se jim jedny noviny nepovedli tak GL do dalšího čísla Smile
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Drog Fri Mar 08, 2013 11:29 am

    Nemohl jsem se ubránit představě plačícího orkského náčelníka se sněhově bílým kapesníčkem

    Wat ?
    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  zinlok Fri Mar 08, 2013 1:40 pm

    Redaktor napsal:Takže, pokud si myslíte,že toto jsou OOC výtisky, mýlíte se.
    Vše, co je v novinách jednotliví redaktoři zažili InRP za nejmenované postavy, za jež hrají.

    Pokud zde vystává problém, že noviny není možné inRP šířit pleteš se, jelikož i za doby Světové války byly noviny (mám na mysli ty,co nebyli cenzurovány) a jak krásná lidská vlastnost má vpovaze, vždy se najde způsob.

    Kdo říká, že výtisků je mnoho? Taktéž muže býti jen pár výtisků, které kolují mezi těmi, kteří ovládají schopnost číst.

    NAvíc v každém z výtisků jsou pouze věci, které víme inRP a pokud je nevíme, tak si je domyslíme. Víme mnoho věcí OOC, ale ty nemůžeme sdělovat, jelikož by to kazilo celkový děj eventů a příběhu jako takového.

    Pokud se vám nelíbí, co je vydáváno bylo mnoho možností aby jste se do našeho týmu přidali, avšak ohlas byl nulový.


    To jsou s prominutím snuška keců, aneb někdo něco zaslechl OOC a hned si to domyslel a vydává to za RP info. Popravdě tohle už není co dřív a to už nějakou dobu ale jen se vší uctou alespoň pro mě si to přejmenovávám na totální OOC věc MYthia times.

    Prostě to vydávejte ale neberte to jako RP věc.
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Horandel Fri Mar 08, 2013 1:59 pm

    Takže pokud to mám brát RP jak si přeješ.
    Ale ty se podto podepiš jménem.

    Protože ti za taurena urazím hlavu. (Je ooc výmyslem hráču říct jim kráva,v RP by si to dovolil jen sebevrach)

    A recept na gnoma..
    Taky se bojíš bodepsat pravým jménem aby jsi měsíc nesmrděl po puchbombičce -T08 a nebo rovnou nedostal pod postel nejnovější model dynamitu taktéž zvaný bezprsťák.


    Takhle to je pro mě něco jako Blesk. Smile

    Sponsored content


    #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013] Empty Re: #15 Jedenácté oficiální vydání [6.3.2013]

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 1:22 am