Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


4 posters

    Duch

    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Duch Empty Duch

    Příspěvek  Joker Sun Mar 10, 2013 8:30 pm

    Předem upozorňuju, že tohle je jen jedna z variant, co mě napadla. Co já vím, jak to bude vypadat. Very Happy

    Příběh
    Ragnor zasadil drakovi poslední úder a vyčerpáním se svezl vedle něj. Jeho tělo už v boji dostávalo občasné záchvaty křeče. Síla artefaktů ním teď v boji proudila na plno. Staré rány, které na sobě měl, se zcela zacelují a zároveň otvírají, vychází z nich zlatavá, matná záře. Ragnor se zacuká v další křeči, jak ním prostupuje nezměrná síla, která trhá jeho tělo na kousíčky. Zavrčí a prohodí pár posledních slov s přáteli v okolí, jizvy se otevírají všude a teď je tvořen z velké části už jen světlem, na tváři se mu rozhostí pokojný úsměv, poslední zbytky těla zmizí a světlo tvořící jeho tělo se rozplyne.

    Lehce sebou cukne a rozhlédne se. Vše okolo objímá zelený odstín barev... je v lese... a cítí naprostý klid. Jeho tělo je průhledné, ale netrápí ho to... tohle je teprve začátek další cesty.

    O co žádám je Ragnorova duše. Po smrti si jeho duši měl vzít Amar'thor (nebo tak nějak) Duch ptactva, ale jelikož Ragnor zabil Sthraxe, Ducha divočiny v podobě kočky, sám na sebe z části vzal podstatu Ducha. Artefakty, které roztrhaly jeho tělo, dokončily dílo a jejich moc mu dala sílu stát se jen čistou energií v podobě ducha. Jeho tělo zmizelo, ale jeho duše dál žije na zemi. Většinou jen žije na svém místě a mezi obyvatele nechodí, avšak i to se někdy stane.

    Bavil jsem se o tom s Yergem a myslím, že jeho dalším účelem by mohlo být chránit jeden z artefaktů tak, jako předtím Duch Divočiny. (To je jen návrh.)


    Hodlám založit novou postavu a na něj už bych neměl tolik času a proto bych chtěl tohle. Myslím, že to dává skvělou příležitost k RPení a jsem ochotný za to zaplatit RP body, kterých mám celkem 7 z toho 6 nepoužitých.
    Yerg
    Yerg
    Administrátor
    Administrátor


    Postava : Yergerio
    Povolání : Lovec, stopař, hráč
    Rasa : Troll
    Počet příspěvků : 124
    Věk : 32

    Duch Empty Re: Duch

    Příspěvek  Yerg Sun Mar 10, 2013 8:58 pm

    Bavil ses o tom s Yergem a ten ti řekl, že by s tím neměl problém, teoreticky Smile Nicméně já to neschvaluji - počkáme na Zaru, Sharis nebo Ohnivka.

    A máš to tu trochu špatně, což je fajn, poukazuje to, že únik informací z Týmu není tak zlý. Podle poslední porady by měl drak umřít nikoli tvou rukou, ale na spalničky -.-

    Sakra! A je to venku!
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Duch Empty Re: Duch

    Příspěvek  Joker Sun Mar 10, 2013 10:32 pm

    Joker napsal:Předem upozorňuju, že tohle je jen jedna z variant, co mě napadla. Co já vím, jak to bude vypadat. Very Happy

    Já to takhle slyšel akorát z nějaký legendy, že ho má zabít nositel artefaktů. Ale právě proto jsem to tam nahoře psal. Very Happy Jen jsem k tomu chtěl doplnit nějaký ten... příběh řekněme. Smile
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Duch Empty Re: Duch

    Příspěvek  Tanaristrasz Mon Mar 11, 2013 2:26 pm

    Another Ghost to my Group of ghosts. Vítam tě do klubu duchů Very Happy
    Ohnivko
    Ohnivko
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Wooben Trinkyhand
    Povolání : Gnómsky inžinier
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 195
    Věk : 27

    Duch Empty Re: Duch

    Příspěvek  Ohnivko Wed Mar 20, 2013 7:49 pm

    Ja.. som to nejak prehliadol, ospravedlňujem sa, ale k veci:

    Myslím že by to šlo, s tvojím RP vôbec nebol problém, a takýto "koniec" si zasúžiš.

    Povolené (Keď nastane správna chvíľa Razz)

    Sponsored content


    Duch Empty Re: Duch

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:01 am