Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+3
Zara
dmd074
Fant
7 posters

    Já já já, jenom já...

    Fant
    Fant
    Místní
    Místní


    Postava : Huron z kmene Divokých Hřív (Wildmane)
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 27
    Věk : 30

    Já já já, jenom já... Empty Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Fant Fri Mar 15, 2013 9:49 pm

    Dobrý večer Mythie!

    Rozhodl jsem se i svou perlou v podobě dotazu přispět do již tak přeplněné šperkovnice zdejších otravných příspěvků, které beztak nikdo nečte Very Happy Přesto píši v naději, že budu vyslyšen.

    Můj dotaz prostý jest- zdali je možné, účes typický pro jednu rasu přiřknout jedinci rasy jiné? Jo, budu konkrétní. Existuje nějáká pravděpodobnost, že bych mohl na palici humana narazit dredy, typické pro trolla? Smile Pochopitelně za příslušný počet RPB, úsměvů a případně pořádné lezení do zadku.

    Thanks! rabbit
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  dmd074 Fri Mar 15, 2013 9:53 pm

    Fant napsal:Dobrý večer Mythie!

    Rozhodl jsem se i svou perlou v podobě dotazu přispět do již tak přeplněné šperkovnice zdejších otravných příspěvků, které beztak nikdo nečte Very Happy Přesto píši v naději, že budu vyslyšen.

    Můj dotaz prostý jest- zdali je možné, účes typický pro jednu rasu přiřknout jedinci rasy jiné? Jo, budu konkrétní. Existuje nějáká pravděpodobnost, že bych mohl na palici humana narazit dredy, typické pro trolla? Smile Pochopitelně za příslušný počet RPB, úsměvů a případně pořádné lezení do zadku.

    Thanks! rabbit
    To bych bral taky nabizím šecken 9RPbodů za dredy
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Zara Fri Mar 15, 2013 10:32 pm

    Nedovedu si představit, jak by se to řešilo technicky, aby se to dotklo jenom tvojí postavy.

    Ptát se jestli to jde... Ano, určitě to nějak jde. Jen si nejsem jista, jestli by to někdo dokázal udělat. A nejsem si ani vědoma, že bych znala někoho, kdo to umí.
    Mizuki-san
    Mizuki-san
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Mizuki
    Povolání : Krvavý Rytíř
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 11

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Mizuki-san Fri Mar 15, 2013 10:57 pm

    Obávám se, že to spíše nejde než jde... a pokud ano muselo by se přijít na luštění .skin souborů a dalších věcí. Hrátky v DBC a jejich úprava nejsou složité ovšem editovat .skin je myslím pro většinu lidí pouze sen a marný cíl ve velké dálce. I když... nechci kecat. Jen za sebe můžu říct, že o žádném způsobu nevím Smile Sám jsem ho hledal pro převedení Nelfských vlasů belfkám a humankám.
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Horandel Sat Mar 16, 2013 3:20 am

    Zara napsal:Nedovedu si představit, jak by se to řešilo technicky, aby se to dotklo jenom tvojí postavy.

    Ptát se jestli to jde... Ano, určitě to nějak jde. Jen si nejsem jista, jestli by to někdo dokázal udělat. A nejsem si ani vědoma, že bych znala někoho, kdo to umí.

    Co to vytáhnout z kata a nahradit tím učes co existuje ? Smile
    Fant
    Fant
    Místní
    Místní


    Postava : Huron z kmene Divokých Hřív (Wildmane)
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 27
    Věk : 30

    Já já já, jenom já... Empty ...

    Příspěvek  Fant Sat Mar 16, 2013 8:18 am

    Nešlo by jen o mou postavu Zar, jak vidíš, byl tady i druhý zájemce, a myslím, že by nezůstalo jen u nás dvou Smile V těhle technických hračkách se vyznám asi jako ve vaření, takže si odpustím chytré řečia jen namítnu: jak teda docílil onehdy Ped..chci říct Filip toho, že vytvořil unikátní účes pro humana alias ježka, aniž by tím něják naboural ostatní účesy? Smile
    avatar
    Zikm0
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 23

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Zikm0 Sat Mar 16, 2013 9:47 am

    Phil nevytvořil nový, jenom nabarvil jednu plešatou hlavu ježkem.
    2i - image hosting zdarma - Nějak takhle.
    Ale nevím jak by se to dalo řešit s dredama, zkusim něco vymyslet.
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Thrax Sat Mar 16, 2013 11:15 am

    Ja znám jeden patch právě, ale ten již má bohužel poupravené modely starých vlasů a nedává mohužel dredy, ale použe renovuje humankám jejich vlasy. Mě přijde celkem škoda třeba u humanů, že prostě mají poměrně omezenou paletu.

    Daly by se asi předělat staré učesy, ale přidat nové... to já za mně fakt nevím.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Zara Sat Mar 16, 2013 11:40 am

    Fant napsal:Nešlo by jen o mou postavu Zar, jak vidíš, byl tady i druhý zájemce, a myslím, že by nezůstalo jen u nás dvou Smile V těhle technických hračkách se vyznám asi jako ve vaření, takže si odpustím chytré řečia jen namítnu: jak teda docílil onehdy Ped..chci říct Filip toho, že vytvořil unikátní účes pro humana alias ježka, aniž by tím něják naboural ostatní účesy? Smile
    I kdybyste byli dva, pět... pořád je tu dalších X lidí, kterým by se změnil účes bez toho, aby o to stáli. Což samozřejmě není ideální řešení. Smile

    A jak říká Mizuki. Vážně nevím o nikom, kdo by tohle uměl. Co udělal Filip byl reskin, nikoliv úprava modelu samotného. Reskin na ježka ti umím udělat taky, tam se mění pouze textura, což už možné je.

    Pro představu rozdíl mezi modelem a texturou je ten, že model určuje tvar banánu (a to se upravuje velice složitě), zatímco textura jeho barvu (to už jde upravit snadno). V případě vlasů by k tomu modelu přibylo ještě X dalších věcí (zobrazování pod helmou, pohyb při běhu atd). A toho je tolik a obtížnost je taková, že to považuju za hodně práce pro málo muziky. Proto bych se tím zabývala až ve chvíli, kdy bych skutečně neměla co dělat a takovou chvíli už sem nezažila hodně dlouho. Very Happy
    ---
    BTW Thraxi ten patch znám. Ten dělá v podstatě to, že prodlužuje účesy, ale taky dělává docela hnusný chyby. Vím, že třeba Mizuki ho používá, tak Ti třeba řekne něco jiného, ale když mi kvůli tomu asi popátý spadl klient, tak sem ho dala zase pryč. Smile
    Mizuki-san
    Mizuki-san
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Mizuki
    Povolání : Krvavý Rytíř
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 11

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Mizuki-san Sat Mar 16, 2013 12:36 pm

    Jop. Ten patch je nebezpečný, kvůli pádům. Stačí však vědět co to přesně způsobuje a vyhnout se tomu. Já si navíc patch upravil, aby fungoval pouze na Blood Elfské účesy a proto je nebezpečí Erroru snížené, přesto však zůstává, pokud bych byl vystaven situaci, která hru shazuje. Nejnepoužitelnější je snad u Night Elfů.
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Thrax Sat Mar 16, 2013 2:06 pm

    Humani jsou tam v pohodě, ale nelfove to shazuji nonstop. Úprava patche by bodla, ale... bylo by to na dlouho a dredy by to nepřidalo.

    Sponsored content


    Já já já, jenom já... Empty Re: Já já já, jenom já...

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 11:55 am