Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+3
Nordinus
Leonardo
Dex120
7 posters

    Pro mě důležité otázky

    Dex120
    Dex120
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Marguel
    Povolání : Mág
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 10
    Věk : 40

    Pro mě důležité otázky Empty Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Dex120 Sat Mar 16, 2013 9:53 am

    Zdravím,

    Mám pár otázeček, protože si snimi prostě nevím rady.
    1. Chat okno - Našel jsem zde návod na usnadnění RP. Vytáhnout si víc oken a jen mezi nimi překlikávat. Chci si udělat Emote okno, udělám to přesně podle návod a když kliknu do kolonky na psaní, tak mi to furt píše SAY: a né EMOTE:, takže nevím jak to jaksi provést? Nexistuje nějaký addon, který mě usnadní používaní oken Say, emote, yell atd. ? Pokud existuje jaký je jeho název?
    2. Zajímá mě, proč nevidím svou pozici na World mapě? Je to normální, nebo mám nějakou chybu v nastaveních?
    3. Nějak nechápu systém přestupu na další úroveň. Od té doby co jsem se poprvé přihlásil do hry tak jsem přestoupil o 3. úrovně (z 20 na 23) Ale vůbec netuším jak se to stalo, na 23. úroveň jsem přestoupil hned při přihlášení do hry.

    No hledal jsem zde na fóru odpovědi na mé otázky, ale asi neumím hledat, nebo jsem vážně slepý nebo tupý.. Ale musíte mě omluvit, jsem ve světě WoW úplný nováček. Děkuji za kladné odpovědi.
    Leonardo
    Leonardo
    Místní
    Místní


    Postava : Leonardo
    Povolání : Breaking the Law !
    Počet příspěvků : 42

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Leonardo Sat Mar 16, 2013 10:05 am

    Ahoj, s jedničkou ti příliš neporadím.

    2. To není bug, Mythia byla tak dělaná, jelikož je to custom lokace, tak zkrátka není vidět na World Mapě.

    3) 20-24 lvly dostáváš za nahraný čas, tudíž dostáváš levely, čím více hraješ. Potom už záleží jenom na tom, kolik máš Roleplay bodů. Osobně můžu říct, že za mě nejsou Lvly směrodatný, tudíž bych to příliš neřešil. Smile
    Dex120
    Dex120
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Marguel
    Povolání : Mág
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 10
    Věk : 40

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Dex120 Sat Mar 16, 2013 10:14 am

    No tak to sem rád, že už jsem se něco dověděl. U mě levely taky nehrají roly, ale jen sem chtěl vědět, jaktože z nenadání prostě přeskočím na další úroveň, takže je to do 24 za odehraný čas, hmm dobrá. *se usmívá*
    A s tím chatem, no je pro mě dost těžké rychle reagovat, než to naklikám tak to trvá no..
    Leonardo
    Leonardo
    Místní
    Místní


    Postava : Leonardo
    Povolání : Breaking the Law !
    Počet příspěvků : 42

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Leonardo Sat Mar 16, 2013 10:21 am

    Od GM / ST dostáváš RPB, který ti dávají další levely, když máš nahraný čas. Tím bych to asi tak uzavřel.

    S tím chatem opravdu neporadím, osobně už mi s tím pomáhalo hodně lidí, abych si ho rozdělil na více oken, ale vždycky jsem byl línej se do toho pustit... Very Happy


    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Nordinus Sat Mar 16, 2013 11:07 am

    Pokud bys chtěl pomoci s těmi okny, stačí mi napsal na ingame postavu Nordinus, a vysvětlím ti to Smile

    Jinak... World map je stavěná pro Blizzardem vytvořený svět. Mythia je ostrov vytvořený zdejším GM teamem "kdesi" mimo Azeroth (Polohově bráno, né podle lore), tudíž mapa pro ostrov není. Dokonce si ani nejsem jist, jestli by se dala implanovat.

    Level systém je podle nahraných hodin. Už si úplně nepamatuji přesná čísla, ale na to ti určitě rádo odpoví jakékoliv GM Smile
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Thrax Sat Mar 16, 2013 11:10 am

    No, já třeba s chatem nemám problém a to mám sakra pomalý net. Většinou je prostě třeba uplně všechno, co je zbytečný vyškrtat. A o levly... jako, ono je poměrně lehký je získat zezačátku, ale potom je to pecka. Nahnat 28-30 tvrá měsíce a měsíce, ale ovšem určuje hodně věcí a docela pomáhá v Rp orientaci a podobně. Smile

    Nord má navíc recht s tou mapou. K tomu navíc se většinou na minimapě ukazuje pouze stará Mythie a pokud vím, tak ty nové části se tam neukazují.
    avatar
    Anowien
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 44

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Anowien Mon Mar 18, 2013 3:23 pm

    Nordinus napsal:Dokonce si ani nejsem jist, jestli by se dala implanovat.

    Mapa se vložit do hry dá. Dá se i udělat, aby mapa zobrazovala polohu na mapě (což je pro RP nežádoucí). Jasným důkazem je "Project Maruum" kde vložili mapu celýho svýho světa, dá se rozklikávat do oblastí, objevovat apod. Smile
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Amaroth Mon Mar 18, 2013 4:26 pm

    Mapa - nepochybně to je možné rozchodit, ale nikdo z týmu to v současnosti neumí. To neznamená, že se to neumíme naučit, ale asi se do toho pouštět nebudeme ze zmíněných RP důvodů. Jak řekl Nordinus, Mythia je z technického hlediska umístěna úplně mimo veškeré Blizzlike lokace, které nejsou 2 nebo 3, jak si někdo myslí, jsou jich ve skutečnosti stovky. Proto se vám nezobrazuje v Mku žádná mapa. Kdybychom byli někde, kde ta mapa je, stejně bychom byli někde úplně mimo ní, takže by byla na konec úplně zbytečná.

    Minimapa - to není o zobrazování, není dělaná přes automatický program. Minimapa se přidává po jednotlivých 256x256 obrázcích, z nichž každý se přiděluje k jednomu ADT (čtverce o straně 533,33...yd, na které je celý svět dělen). Tu verzi, co tam máte, dělal pro Mythii kdysi dávno Řezník a poté už nebyla vůbec aktualizovaná. Od 1.4. budu dělat a aktualizovat minimapu já ve spolupráci se Zarou, možná nebude tak hezká jako ta Řezníkova (jen možná, třeba se nám to povede jako jemu Razz), ale rozhodně ji budeme aktualizovat s každou noggitovou úpravou světa.

    Chat okna... udělám návod na fóru, až budu mít čas. Dost lidem by se to asi i hodilo, třebaže to není nic složitého a bez problému by na to mohl každý umět přijít sám s trochou dobré vůle.
    Dex120
    Dex120
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Marguel
    Povolání : Mág
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 10
    Věk : 40

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Dex120 Mon Mar 18, 2013 4:49 pm

    Amaroth napsal:Mapa - nepochybně to je možné rozchodit, ale nikdo z týmu to v současnosti neumí. To neznamená, že se to neumíme naučit, ale asi se do toho pouštět nebudeme ze zmíněných RP důvodů. Jak řekl Nordinus, Mythia je z technického hlediska umístěna úplně mimo veškeré Blizzlike lokace, které nejsou 2 nebo 3, jak si někdo myslí, jsou jich ve skutečnosti stovky. Proto se vám nezobrazuje v Mku žádná mapa. Kdybychom byli někde, kde ta mapa je, stejně bychom byli někde úplně mimo ní, takže by byla na konec úplně zbytečná.

    Minimapa - to není o zobrazování, není dělaná přes automatický program. Minimapa se přidává po jednotlivých 256x256 obrázcích, z nichž každý se přiděluje k jednomu ADT (čtverce o straně 533,33...yd, na které je celý svět dělen). Tu verzi, co tam máte, dělal pro Mythii kdysi dávno Řezník a poté už nebyla vůbec aktualizovaná. Od 1.4. budu dělat a aktualizovat minimapu já ve spolupráci se Zarou, možná nebude tak hezká jako ta Řezníkova (jen možná, třeba se nám to povede jako jemu Razz), ale rozhodně ji budeme aktualizovat s každou noggitovou úpravou světa.

    Chat okna... udělám návod na fóru, až budu mít čas. Dost lidem by se to asi i hodilo, třebaže to není nic složitého a bez problému by na to mohl každý umět přijít sám s trochou dobré vůle.

    Ano z hlediska RP pozice na mapě není důležíta, protože jako postava vlastně žádnou mapu nemám a kdybych ji měl, tak jen na papíře, že *usměje se*
    No k tomu chat oknu, já se snažil na to přijít, ale jaksi mi to nejde, kdybych na to přišel, tak bych to sem nepsal *usmívá se*
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Amaroth Mon Mar 18, 2013 7:09 pm

    Stejně zkusíme nějakou mapu dát dohromady, až na to bude čas. Ta, co je teď, je cokoliv, jen už ne aktuální. Měla by být také nějaká mapa do inventu, někde jsem ji viděl...
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Drog Tue Mar 19, 2013 12:33 pm

    Amaroth napsal:Stejně zkusíme nějakou mapu dát dohromady, až na to bude čas. Ta, co je teď, je cokoliv, jen už ne aktuální. Měla by být také nějaká mapa do inventu, někde jsem ji viděl...

    Predávala sa u vendora v stánku ,ktorý je tuhý takže už není k dostaniu iba ak od hráčov

    Sponsored content


    Pro mě důležité otázky Empty Re: Pro mě důležité otázky

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 11:32 am