Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+3
Amaroth
zinlok
Nordinus
7 posters

    Fireball #2

    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Fireball #2 Empty Fireball #2

    Příspěvek  Nordinus Sat Mar 16, 2013 6:14 pm

    Zdravím GM team Smile
    Dlouhou dobu jsem přemýšlel, co dělat s mými ingame zkušenostmi. Jelikož již nemám další spelly na naučení, dál a dál se mi hromadí na postavě. Moje přání je tedy velmi jednoduché - Rád bych si zažádal o zvýšení ranku spellu Fireball. Na jaký rank a na jaký damage, to už nechám na posouzení GMs. Můj momentální počet zkušeností je 86, tudíž doufám, že alespoň na jeden by to stačit mohlo Smile

    Přecijen, hraji zde už od založení serveru, tudíž bych rád, abych neměl stejný damage jako jakýkoliv nově příchozí Smile A jelikož to neumožňují itemy, rád bych se vydal cestou vyšších ranků. Pokud by náhodou na vyšší ranky nestačily pouze zkušenosti, mám dostatek RP bodů a Mythů na doplacení Smile

    Děkuji, Nordinus.
    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  zinlok Sun Mar 17, 2013 10:54 am

    Ve vyváženosti spellů je tu dlouho problém, ale v tomhle případě by si zvýšení ranku zasloužil skoro každý kdo tu hraje déle já tu třeba bez pauzy hrál za paladina až doteď.(No teď už jsem přestal jen občas zajdu.) Ale pokud další rank nemá tak hroznej dmg nevím kolik má tak bych možná stál i za tebou a doufal že ho dostaneš. Stejnak to vyjde myslím i na stejno pokud to bude žrát více many. Very Happy
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Amaroth Sun Mar 17, 2013 11:23 am

    zinlok napsal:Stejnak to vyjde myslím i na stejno pokud to bude žrát více many. Very Happy
    Pochybuji. Především s WotLK se velmi silně rozmohl systém, dle kterého se ceny spellů počítají z % base (ne max, base prosím) many castera. Tohle % se akorát navyšuje u prvních tak... 2-3 ranků bych řekl, pak už je obvykle až do 80kových spellů stejné. S cast timy je to stejné, prvních pár ranků u některých spellů rostou, pak se ale už ustálí. A dmg roste rozhodně rychleji než cast time či mana cost.
    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Nordinus Tue Mar 19, 2013 6:41 pm

    Mohl bych, prosím, požádat o vyjádření nějakého z příslušných GMs? Už to tu leží celkem dlouho Smile
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Joker Wed Mar 20, 2013 4:36 pm

    Na to si zvykej... Very Happy Já požádal o toho ducha zhruba před necelými dvěma týdny. Smile
    Ohnivko
    Ohnivko
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Wooben Trinkyhand
    Povolání : Gnómsky inžinier
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 195
    Věk : 27

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Ohnivko Wed Mar 20, 2013 9:10 pm

    Key, 1 Rp bod, a ozvi sa mi v hre.
    dahaka
    dahaka
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Alythes
    Počet příspěvků : 2

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  dahaka Sat Mar 23, 2013 12:09 pm

    Ktomu to mě napadlo..

    kdyby jste zašli na server a poptali se lidí určitě tam má velká většina znich všechny dostupné spelly ( u teréna dostupné) a jelikož už nejsme omezeni levlem 20 mohlo by se toho využít a do vendorů přidat pro některé spelly Rank 2. stím že by stáli už ale třeba 50 zk a byly od lvlu 25.
    pokud by se to osvědšilo tak třebas i rank 3. ale zase ho ztížit takže zk 60+ a lvl 28+ aby bylo jasné že už jde fakt o pokročilá kouzla pro které je nutno na servru aktivně něco dělat....
    Arr
    Arr
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 94
    Věk : 26

    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Arr Sat Mar 23, 2013 12:40 pm

    dahaka napsal:Ktomu to mě napadlo..

    kdyby jste zašli na server a poptali se lidí určitě tam má velká většina znich všechny dostupné spelly ( u teréna dostupné) a jelikož už nejsme omezeni levlem 20 mohlo by se toho využít a do vendorů přidat pro některé spelly Rank 2. stím že by stáli už ale třeba 50 zk a byly od lvlu 25.
    pokud by se to osvědšilo tak třebas i rank 3. ale zase ho ztížit takže zk 60+ a lvl 28+ aby bylo jasné že už jde fakt o pokročilá kouzla pro které je nutno na servru aktivně něco dělat....

    Myslím že to není potřeba, navíc dle mého by se tím celkem zkazil i důvod Nordinova unique.

    Sponsored content


    Fireball #2 Empty Re: Fireball #2

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 7:14 am