Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


3 posters

    Tak různě.

    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    Tak různě. Empty Tak různě.

    Příspěvek  Horandel Sat Mar 23, 2013 7:15 am

    Uprava warriora.

    Skill Heroický úder - Rage 15 zvýší poškození útoku o 11
    Skill Rozštípnout - Rage 20 zvýší poškození útoku o 15

    Rozdíl v dmg o 4 nemluvě o rage a to že to stojí 20 ZK.
    Tak by to chtělo vyrovnat buď přidat dmg nebo ubrat rage.

    A upravit taunt když už se hráč obětuje že bude teda tank tak ať se mu to aspoň neurve Smile
    ______________________________________________________________

    Itemy:
    Mluvil jsem o tom s ohnivkem a prý je to cena za vzhled.
    (nesluší každému)
    No napíšu to stejně znova snad se nebude zlobit.

    Goltharův set u hordy.
    Cena vs staty
    Cena celého setu je 40 gold.

    Armor (mimochodem pláte) za 7.50 g má staty 455 armor +2 str.
    O proti tomu třeba.
    černá destičková vesta (mail) 2.30 g se staty 268 armor +2 str. +2 stam.

    Takže 3x tak drahé a jen o 1/2 Armoru lepší než to pro srovnaní.

    Chtělo by navýšit no.
    Ano postupně si kupuju protože mě sluší a tak brečím a myslím na sebe Twisted Evil
    _______________________________________________________________________

    Včera jsem si všimnul že jsou fuč Arcane Skilly pro mága jsou v opravě a nebo navždy ??
    Jinak pokud by to šlo tak přidat pro mágy.
    Molten Armor (Ohnivý štít)
    Mage armor (Regen many .. co si budem povídat tyhle pve eventy ukázali moc)


    Tak asi vše dík za přečtení bounce
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Amaroth Sat Mar 23, 2013 9:58 am

    Warr spelly - zapomínáš, že Cleave je určený na používání proti 2 cílům, proti 1 se ani vyplatit nemá. Mě přijde aktuální podoba v pořádku. Taunt... co s ním je?

    Platy vs mail... Ano, starý problém. Oba sety jsem dělal já, takže tady se nebudu moct úplně odvolat na svůj obvykle opakovaný argument, ale přesto.:

    Economy itemů dělal před otevřením Mythie Gwyn. Sestavil tabulku, podle které se jela cena a armor, nicméně nebyla žádná tabulka na staty. Ty každý (kdo dělal itemy, takže hlavně já...) tak nějak doplňoval intuitivně. Proto pak vznikla občas nějaká nesrovnalost a mnohé ve hře zůstaly i po otevření. Problém nastal, když do týmu přišli lidé, kteří buďto ony alespoň nějaké tabulky ignorovali, nebo o nich dokonce nevěděli (neboť jsem opustil tým). Takže pak už si každý dělal skutečně itemy jak se mu jen zachtělo. Proto občasné díry ve statech, 1.4. by měly být nesrovnalosti ve statech itemů zcela vyřešeny.

    Co se týče ceny, budu přesnější než Ohnivko. 455 armoru má na chestce top standartně sehnatelná plátovka, která má ve full setu stát 40g, 7,5g za chest, to souhlasí. Cena je tedy ve skutečnosti za armor, třídu a díl zbroje. Alespoň dokud jsem měl itemy na povel já podle Gwynových tabulek tomu tak bylo. Staty se dělaly kromě intuice také podle kvality, top mailovka tedy skutečně měla mít lepší staty než jen průměrná plátovka (nevzpomenu si na cenu full setu, ale nebyla to tahle 40ková, snad bílá plátovka apod.?).

    Tenhle systém se možná někomu nezdá, ale berte to tak, že jsme prostě nechtěli, aby měl pláty každý (což se stejně stalo, lets face it...). Plátovka měla ve středověku hodnotu obytného měšťanského domu. I když se podíváte po dnešním trhu, jakmile se pohybujete u zboží nejvyšší kvality, rozdíly v kvalitě jsou už skutečně minimální, ale v ceně se i ten malý kousek běžně velmi silně projeví. Za dobré věci se platí. Za excelentí věci, které lze už opravdu označit spíše za jakýsi luxus navíc, se člověk má doopravdy prohnout. A plátovka skutečně má být oním luxusem, třebaže leckterou předčí standartní kroužkový komplet Wink. Proto to skutečně není "2x vyšší náklady na výrobu, 2x vyšší kvalita - 2x vyšší cena", takhle to snad nikdy nikde nefungovalo.

    Ještě EDIT: Spelly mágů... nevím o nějakých úpravách, ale děkujeme za návrh a podíváme se na to.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Zara Sat Mar 23, 2013 10:42 am

    Já to jen podtrhnu tím, že velice brzo (1. dubna) Vás čeká mimo jiné i statová/itemová reforma, jejíž součástí je právě balance ceny a statů. Nestane se tedy, že by dva stejně kvalitní itemy měly cenu např. dvojnásobnou (jeden vůči druhému), jak je tomu teď. Stejně tak pro Vás připravujeme velký update spellů, kde taktéž dojde k jejich (snad) co nejlepšímu doladění. Samozřejmě na 100% to slíbit nelze, spousty věcí sami neotestujeme a potřebujeme na to doopravdy hráče, aby to otestovali s námi ve větším počtu. Smile

    Za postřehy samozřejmě děkujeme a můžu Tě tedy potěšit tím, že jejich náprava ne začne, ale už dávno začala.
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Horandel Sat Mar 23, 2013 2:25 pm

    Amaroth napsal:..
    Ok Warra hraju poprvé vlastně když se to tak vezme takže nevím tolik jen to nesedí mě teda.
    No Taunt .. musím ho točit kolikrát pořád abych to udržel když do něj ostatní mlátěj. (něj myslím drakonida)


    Mě nevadí kolik to stojí ale že pak na eventech chcípám Laughing
    Jako mám zatím 1 část setu takže celý až časem a ta cena má logiku jen ty staty ne.Ale jak teda psala zara pracuje se na tom už Smile

    Zara napsal:..
    Jo tak to je super ono asi málokdo ví na čem děláte,člověk z vás nic nevytáhne jen takové střípky.Takže díky cheers
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Amaroth Sat Mar 23, 2013 3:16 pm

    Tak kdyby byl ten spell stejně silný po stránce dmg do jednoho targetu jako heroic strike, nebyl by důvod heroic strike vůbec mít a používat. A taunt neslouží k tomu, abys na sobě držel mobku jen přes něj. Taunt slouží jen jako záchrana když ti ta mobka "uteče" za někým jiným. To se stává kdykoliv ten dotyčný překročí treath, který mobce působíš. Treath působíš na mobku (především) skrze to, že do ní dáváš dmg. Logicky tedy kdo dává největší dmg, do toho mobka jde. U tanků je to řešeno tak, že mají zvýšenou generaci treathu, např. u warrů skrze zapnutý defensive stance (Defensivní postoj? Nevím, jak je to přejmenovaný...), tedy i když dávají menší dmg než DPSka, dokáží dát dohromady více treathu a mobka tedy jde stále do nich. Snad jsem to vysvětlil srozumitelně (a snad jsem pochopil správně že tyhle systémy ve hře neznáš, pokud ano tak se omlouvám).
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Horandel Sat Mar 23, 2013 5:34 pm

    Amaroth napsal:Tak kdyby byl ten spell stejně silný po stránce dmg do jednoho targetu jako heroic strike, nebyl by důvod heroic strike vůbec mít a používat. A taunt neslouží k tomu, abys na sobě držel mobku jen přes něj. Taunt slouží jen jako záchrana když ti ta mobka "uteče" za někým jiným. To se stává kdykoliv ten dotyčný překročí treath, který mobce působíš. Treath působíš na mobku (především) skrze to, že do ní dáváš dmg. Logicky tedy kdo dává největší dmg, do toho mobka jde. U tanků je to řešeno tak, že mají zvýšenou generaci treathu, např. u warrů skrze zapnutý defensive stance (Defensivní postoj? Nevím, jak je to přejmenovaný...), tedy i když dávají menší dmg než DPSka, dokáží dát dohromady více treathu a mobka tedy jde stále do nich. Snad jsem to vysvětlil srozumitelně (a snad jsem pochopil správně že tyhle systémy ve hře neznáš, pokud ano tak se omlouvám).

    No znám ale ne warra takže že to bude tím defend stance mě nenapadlo.
    pff zlatej Druid tank Very Happy

    Sponsored content


    Tak různě. Empty Re: Tak různě.

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:42 am