Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


4 posters

    eq

    avatar
    Peleon
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 13

    eq Empty eq

    Příspěvek  Peleon Sat Mar 23, 2013 2:40 pm

    Když jsem dneska lognul tak mi zmizel můj unikátní eq asi približne neco kolem 50G a 21RPB, dále nejsem v guilde ze který mě nějaký GM kicknulo...Když jsem se pídil po tom kdo to udělal tak mi bylo řečeno že to udělala Zara. Zajímalo by mě z jakýho důvodu mě kickuješ z guildy a bereš mi můj uniq? Jo a nevím o jakej meč jde Agariciane. Všechny meče co mám jsou budto koupený u vendora a nebo z aukce.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Zara Sat Mar 23, 2013 3:07 pm

    Takže. Trest máš za to, že si vytahal z GB plátovku, kterou má právo půjčovat pouze GM a prodával si ji, respektive prodal. Aniž by o tom někdo věděl, rozdáváš majetek, který není tvůj a pravidla pro jeho užívání a rozdávání jako dlouhodobý člen OS dobře znáš.

    Za rest byl obchod anulován (tzn. itemy, co si dostal místo ní, ti byly sebrány), byla ti odebrána tvoje armádní plátovka + unikátní, která ti byla ponechána pouze z OOC důvodů po smrti Peleona. Tolik k materiálnímu trestu. Na peníze ani zkušenosti se nešahalo. Nebo alespoň já na to nešahala, ale neznamená to, že ten trest nebyl rozšířen, když sem tu nebyla.

    Vyhození z guildy kvůli OOC rozdávání armádního EQ je součástí trestu. V důsledku můžeš být rád, že se to vyřešilo odebráním plátů + kickem a ne kompletním wipem účtu, jelikož i to bys za tohle mohl dostat.

    Proti trestu se můžeš odvolat výš, pokud máš zájem. K Amarothovi, případně k Yergovi. Předem však říkám, že Amaroth i zbytek týmu o tvým trestu ví, ví za co to je a všichni ho schvalují.
    avatar
    Peleon
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 13

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Peleon Sat Mar 23, 2013 3:17 pm

    Já nevím jestli si děláte ze mě prdel nebo ne...Ta plátovka byla vypůjčena za těch 6G a něco který mi ani ještě nepřišli.(ty peníze měli být dány do GB a pokud by Rey chtěl plátovku vrátit tak by mu peníze byli vráceny jako tomu vždy bylo). A ted vůbec nechápu proč mi bylo sebráno uniqu za který jsem zaplatil ty RPB + peníze který jsem měl od Zekusina a Naiseli a samozřejmě eq od Colla co jsem už dáááávno vrátil do OS a dostal za to peníze. Fakt nechápu proč prvně něco berete než si zjistíte jak to opravdu je.
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Amaroth Sat Mar 23, 2013 3:26 pm

    Ten eq byl dán GM příkazem pro tvé osobní využití na postavě v OS. Neměl co dělat v rukách kohokoliv jiného. Když dodáte s Reyem dostatečné a ucelené vysvětlení jak to bylo (ideálně mě do PM - na fóru nebo na Skypu), podívám se na to.
    Arr
    Arr
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 94
    Věk : 26

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Arr Sat Mar 23, 2013 3:52 pm

    Já se jen vyjádřím k tomu mému meči. Už je to vyřešeno, GMT ho totiž omylem dali vendorovi.
    avatar
    Peleon
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 13

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Peleon Sat Mar 23, 2013 4:03 pm

    Amarothe dystak mi napis skype do message na forku a ja ti to vysvetlim, Zara to nejspis nehodla pochopit a tady se mi psat nechce tak kdyz budes tak hodnej tak si o tom popovidame na skypu
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Amaroth Sat Mar 23, 2013 6:14 pm

    Odvolání bylo u mě zamítnuto. Zbývá možnost odvolání se u Yerga.

    Sponsored content


    eq Empty Re: eq

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 12:13 pm