Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+2
Amaroth
Tattoo
6 posters

    SW:TOR

    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    SW:TOR Empty SW:TOR

    Příspěvek  Tattoo Sun Mar 24, 2013 6:12 pm

    !Pište pouze k tématu!

    SW:TOR Torlogo

    Ti, co znají, znají.

    Nechci hrát sám i přesto, že se tam najde dost čechů. Proto píšu sem.
    Kdo by chtěl hrát, určitě neváhejte, je to víc než dobrá hra a hra jako taková, je veliký konkurent WoW. Upřímně, jsem spokojen. Teprve hru tak nějak objevuji, ale zatím jsem si postežoval pouze na chat. Nic jiného. Smile

    Spoiler:

    A pokud tam již někdo hraje (Red Eclipse > Jedi) ozvěte se.
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Amaroth Sun Mar 24, 2013 7:10 pm

    48 Sith Marauder Very Happy. Ale co jsem zpátky tady nemám na to čas, už jsem to i smazal. Dobrá hra, pěkně propracovaná, jen měla přijít o pár let dříve, protože to je v podstatě jen vylepšená a v pár ohledech trochu jiná verze WoWka, které se už dost lidem asi přejedlo. Za sebe můžu říct, že to pro mě jen bylo cosi, co jsem už léta hrál, jen v hezčím kabátu. Vesměs mě na tom bavil už jen příběh, questy a dialogy.
    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  zinlok Mon Mar 25, 2013 7:20 am

    Též sith marauder 42 lvl ale už nevím jaký server a taky jsem to přestal hrát nějak mě to omrzelo.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Tattoo Mon Mar 25, 2013 6:27 pm

    To u mě hra zapůsobila opačně, útočím na dvacátý level, poté, co začali vesmírné bitvy, mám na pár hodin vystaráno Smile

    Opravdu někdo nechce začít hrát? Plánuji si vytvořit alťáka, takže bychom mohli expit together. What a Face
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  dmd074 Mon Mar 25, 2013 6:45 pm

    Tattoo napsal:To u mě hra zapůsobila opačně, útočím na dvacátý level, poté, co začali vesmírné bitvy, mám na pár hodin vystaráno Smile

    Opravdu někdo nechce začít hrát? Plánuji si vytvořit alťáka, takže bychom mohli expit together. What a Face
    Dá se to hrát zadarmo jako WoW třeba ? Very Happy
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Amaroth Mon Mar 25, 2013 7:08 pm

    Je to zcela zadarmo, na systému mikroplateb, tedy VIP výhody apod. I když pravda, jsou dost vysoké. Ale dá se bez toho VIP v pohodě hrát celkem, alespoň expit ano.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Tattoo Mon Mar 25, 2013 9:43 pm

    Něco jako "nelegální free" servery nenajdeš, ale jak se už zmínil Amaroth funguje na principu free2play. Já osobně užívám účet zadarmo ale že bych pocítil nějaký silnější handicap vůči ostatním, to říct nemůžu Smile

    Záleží jen na tom, zda vás láka takový ten víc historický styl, co častěji působí víc dětsky, nebo moderní "nový kabaátek" Star Wars. Tedy ti kteří viděli ságu Star Wars a náhodou se jim nelíbila {To je snad nemožný}, nezkoušejte to.
    Dreamcatcher
    Dreamcatcher
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Doradin Dullbeard
    Povolání : Nezvestný
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 103
    Věk : 31

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Dreamcatcher Tue Mar 26, 2013 12:28 am

    Jo, jo, tú hru rozhodne odporúčam, free2play má len málo limitujúce obmedzenia a pôžitok z hry vám rozhodne neskazí. Hra je oproti WoWku oveľa viac zameraná príbehovo (Ak teda nie ste fanúšikom zdĺhavých zadaní questov) a určite sa je na čo tešiť. Kto sa nudí, môže skúsiť.
    Dante
    Dante
    Starousedlík
    Starousedlík


    Povolání : Fuck the system
    Počet příspěvků : 150
    Věk : 31

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Dante Tue Mar 26, 2013 12:53 pm

    já tam měl Jedi Sentinela 50tku a Troopera asi 38čku pak sem to odinstaloval protože mě to už nějak nebavilo asi to bude tim že sem to hrál sám a k těm mikroplatbám... nevim jak je to teď ale co já vim tak tam byly docela brutální omezení typu že nemůžeš odesílat z F2P ani poštu a ani si skrýt head slot atp
    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  zinlok Fri Mar 29, 2013 11:04 am

    Jo ze začátku to bylo třeba jsi mohl mít jen 2 chary atd. Ale ted nedávno asi 2 měsíce zpátky jsem tam byl a torchu zase přidali možnosti k hraní.

    Sponsored content


    SW:TOR Empty Re: SW:TOR

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:39 am