Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


3 posters

    zatoulaný kůn

    Vlk
    Vlk
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Bruglir zvaný "Medvěd", Magdaléna, Bonifác
    Počet příspěvků : 43
    Věk : 30

    zatoulaný kůn Empty zatoulaný kůn

    Příspěvek  Vlk Fri Mar 29, 2013 10:30 am

    Tak horda od počátků drakonidských válek vlastnila dva koně. Jeden bohužel zůstal spawnutý jen na pláních ale druhý byl u tábora. Inu toho co byl na pláních pal ho kuba ale ten co byl u tábora a později dokonce v táboře, je poslední dva dny nezvěstný. Rád bych se ho zpátky dopátral protože INRP si ho jen tak někdo odvést nemohl. Proto prosím aby se ten co ho čajznul přiznal a koně vrátil:) Určitě bude nějaké GM jenž koně přespawnilo vědět kdo že to po něm chtěl:)

    Ps: dříve než vznikne flame, ne orkové na tom koni nechtějí jezdit ani si z něj udělat salám. Ale byla to možná vidina výdělku pár zlatých při prodeji.
    Arr
    Arr
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 94
    Věk : 26

    zatoulaný kůn Empty Re: zatoulaný kůn

    Příspěvek  Arr Fri Mar 29, 2013 10:33 am

    Jednoho koně jsem vzal já, ovšem ten byl opuštěnej u orlí matky a jen tak tam stál. Čekal jsem, jestli si ho někdo vezme a nikdo pro něj nešel, tak jsem ho odvedl. Tedy, jestli to byl vůbec ten váš.
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    zatoulaný kůn Empty Re: zatoulaný kůn

    Příspěvek  Horandel Fri Mar 29, 2013 12:41 pm

    Arr napsal:Jednoho koně jsem vzal já, ovšem ten byl opuštěnej u orlí matky a jen tak tam stál. Čekal jsem, jestli si ho někdo vezme a nikdo pro něj nešel, tak jsem ho odvedl. Tedy, jestli to byl vůbec ten váš.

    Přesně na tom koni od orlí matky jezdím já, den po dobytí rudostřeší Smile
    Vlk
    Vlk
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Bruglir zvaný "Medvěd", Magdaléna, Bonifác
    Počet příspěvků : 43
    Věk : 30

    zatoulaný kůn Empty Re: zatoulaný kůn

    Příspěvek  Vlk Sat Mar 30, 2013 10:19 am

    Hmm tak koně co byly okolo se klidně šlohnout daly. Nebyli hlídaní. Ale toho koně co byl v táboře bylo nemožné čajznout. Jelikož všude okolo byli žumpovéSmile

    Sponsored content


    zatoulaný kůn Empty Re: zatoulaný kůn

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:09 am