Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+48
EvanK
Ardaren
Deusn
Alberich
Dorian4690
Glandrian
Kshatriya
Tanaristrasz
Thrax
Mayhem
Dante
Gamesh
dmd074
Zekusin
zinlok
psychous
Serafiel
Simplyperfect
Soul_^
Drog
Presstoplay
Filipsons
Crimor
Bobin
Roat
DucoX
Timir
Ballian
Dothy
Gwyn
Corwin
PotatoTentacle
Striker
Gregson
Tattoo
BalodilMr
Hurrem
Dead
Nanuk
Nordinus
Zikmo
Kady
Agrex
Wortek
Xenerus
KralLik
Kresh
Athert
52 posters

    Spam Spam a opět spam

    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  PotatoTentacle Sun Jan 27, 2013 12:04 pm

    Nějak se mi chce dát najevo světu že ještě žiju.
    Jsem tak sám.
    Forever aloooone....
    Noriel
    Noriel
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Kdo je má počítat.
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 93

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Noriel Sun Jan 27, 2013 12:17 pm

    Začni logovat a nějakou elfku ti najdeme. Very Happy
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  dmd074 Sun Jan 27, 2013 1:24 pm

    Nojo zapíchat si ve hře je náramná zábava pig
    Noriel
    Noriel
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Kdo je má počítat.
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 93

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Noriel Sun Jan 27, 2013 1:36 pm

    To jsem nemyslel. Very Happy Najdeme mu někoho aby nebyl sám. Třeba toho nového Ogra. Very Happy
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Jan 27, 2013 2:13 pm

    Nebo Norberta >_>
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  PotatoTentacle Sun Jan 27, 2013 7:12 pm

    Tanare, ticho! Ještě dostaneš headshot za moje vlasy! A elfku..? Terru by vraždila. Very Happy
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Jan 27, 2013 7:15 pm

    Tarri těd má Thalise Very Happy
    A tvoje vlasy ti dorástli a nechceš se s Tanarem podělit o tvou pravou identitu!
    Noriel
    Noriel
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Kdo je má počítat.
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 93

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Noriel Sun Jan 27, 2013 7:33 pm

    Jak říkám... Very Happy Ten Ogr vypadá fajn. na něj Tarri žárlit nebude. Very Happy
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Kshatriya Mon Jan 28, 2013 12:55 pm

    dmd074 napsal:Nojo zapíchat si ve hře je náramná zábava pig

    Žhavost některých pixelů mne občas taky pěkně dovede na vrchol :-D Joj, virtuální maithuna, co víc chtít...
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  dmd074 Mon Jan 28, 2013 1:11 pm

    Kshatriya napsal:
    dmd074 napsal:Nojo zapíchat si ve hře je náramná zábava pig

    Žhavost některých pixelů mne občas taky pěkně dovede na vrchol :-D Joj, virtuální maithuna, co víc chtít...

    Very Happy
    zinlok
    zinlok
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Arrelas Armear
    Povolání : Paladin
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 118
    Věk : 29

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  zinlok Thu Feb 07, 2013 4:32 pm

    Theramore padl to asi většina z vás ví, ale víte i to že Jaina málem zatopila Ogrimmar? Pro všechny fanoušky Jainy.-
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Drog Thu Feb 07, 2013 5:00 pm

    zinlok napsal:Theramore padl to asi většina z vás ví, ale víte i to že Jaina málem zatopila Ogrimmar? Pro všechny fanoušky Jainy.

    No Jaina je sice cool ale podle mne ji tedka blizzard udelal moc OP ale moc.

    ALe o tomto som ešte nič nepočul a to sledujem lore a na offi sa nič nespomínalo...teraz je v plnom prúde RIse of Thunder king a pokračuje sprisahanie v horde proti Garroshovi... podle neoficialnych informácii Vol´jin aj s Thrallom pojdu kontaktovat Jainu a Wrynna aby im pomohli zbavit sa Garrosha raz a navždy ,ktorý sa očividne zbláznil alebo jo ovládla "Sha"
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tattoo Thu Feb 07, 2013 5:04 pm

    Jaina má být OP :-) stejně tak jako Thral
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Thrax Thu Feb 07, 2013 5:16 pm

    Tattoo napsal:Jaina má být OP :-) stejně tak jako Thral

    Přééééééééésně, ale pravdou je, že i oni nejsou nesmrtelní, když se to vezme z RP stránky.
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Drog Thu Feb 07, 2013 5:23 pm

    Najlepšie Hilfiger !
    Spoiler:

    Tattoo napsal:Jaina má být OP :-) stejně tak jako Thral

    Jenže Thrall je šaman a ne ledajakej je to Aspect zeme ! A hlavne jeho nepohána pomsta a žial...

    Kdežto Jaina je Op mág čo ju pohána pomsta,nenávist a žial pri strate Theramoru...a to sú faktory ktoré možu zapríčinit velké škody...

    Teraz sa podobá trochu na Garrosha
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tattoo Thu Feb 07, 2013 8:11 pm

    Drogu, teď se nebavíme o tom, kdo jaký používá palivo. Ale bavíme se o tom, že mágové i v RP bývají často OPtější než ostatní classy. Jaina možná nasraná je, ale upřímě nemám nic proti tomu, že chtěla zaplavit OG. Thrall je sám o sobě mocnej, právem stejně jako ona.

    edit: nesmrtelní nejsou, to máš pravdu... ale Jain mohla co si tušit, možná se nějak minimálně bránit v čas.
    Ardaren
    Ardaren
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Materix
    Povolání : Farmář, veterinář, nástupce Matera
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 217

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Ardaren Thu Feb 07, 2013 10:00 pm

    Osobně mě na tom spíše že zemřel Rhonin. To byl můj favorit z mágů. Jaina ať si jde do háje...
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tattoo Fri Feb 08, 2013 4:49 am

    vidíš, to ani nevím :-)
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Feb 24, 2013 1:57 pm

    Temujin z chapadel!
    Spoiler:
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  PotatoTentacle Sun Feb 24, 2013 7:41 pm

    Tanaristrasz napsal:Temujin z chapadel!
    Spoiler:

    Call me "The famous tentacle of Mythia".
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  dmd074 Sun Feb 24, 2013 8:11 pm

    Chce to nějakej veledůležitej spam třeba o nějaké superdůležité věci ,která nemá vůbec nic společnýho s Mythii WoWkem a nebo taky právě naopak bude velice velice zpřízněná s Mythii a WoWkem všelijaká kravina co jde vůbec popsat. Prostě SPÁM velkej spam z nudy či osudu musí někdo napsat další slova ,která nás navednou na správnou víru cestu. Takže zachvilku předám slovo Temujinovi a Tanarovi jelikož jak koukám tyhle dva to umí rozjet i s chapadlama (nechci vědět jaké stím mají zkušenost) jelikož na takovéto věci moc nejsem tak mě to ani moc nezajímá ,ale ostaní lidi by mohlo. Kdo ví třeba tu někdo na těch prasárnách ujíždí pig Very Happy Ale tak důležité je že tohle je topic o SPAMOVÁNÍ takže musíme dokázat že se tu nebudou řešit důležité věci. Třeba smajlíky bo bůhví co ještě nechápu jak někdo může napsat šíleně dlouhej článek ,kterej dává smysl (mám pocit že ten můj ho ztratil již první větou ,ale pro mě je pořád důležité psát dál a dál jelikož je to blbej spam). Zkusím teda napsat co nejdelší příspěvek do této diskuze tak aby dával trochu smysl říkejte tomu klidně slovní průjem přitahování pozornosti či jiné sračky. Ale tohle je spam a spamovat se prostě musí nikdo nemůže říct že bez spamu by tenhle topic byl nic moc nebo taky hodně. Kdo ví kdo ví. Doufám že do téhle diskuze někdo přispěje trochou svou kaší do polívky snad vás to nakopne něco sem připsat docela bych se divil kdyby někdo tuhle slátaninu prostě takovej myšmaš po mě přečetl určitě tam mám dost chyb ,ale stejně to nikdo nebude číst takže vám můžu nadávat ,ale vy o tom nebudete vědět jelikož ste to nečetly hehe. Čím delší to bude tím otravnější to pro vás bude číst a já si tak budu moci v klídku lebedit a zevlit dál bez toho aniž by někdo věděl o čem jsem tu vůbec psal a když už o tom píšu. Očem že to píšu ani sám nevím prostě chci spamovat jak nejlépe dokážu i když spam není o tom napsat nějaký bezvýznamný článek spam je o tom otravovat další lidi já nerad otravuju další lidi jelikož jsem hodně mírumilovná bytost a velký pacifista. Jestli čtete tyto řádky pak vězte že mě dochází inspirace jaké hovadiny dál psát ,ale myslím že mě ještě něco napadne mohl bych sem psát o tom jak je RP zábavné nebo jaká to je hovadina když je tohle spam topic tak tu můžu psát i recepty na má oblíbená jídla ,ale to je jedno fakt jestli tohle čtete asi nemáte už v životě moc co na práci a klesl jste na stejné dno nudy jako já když tohle píšu. Dnes tento den kdy se nic moc neděje a já fakt nemám co dělat píšu tento článek dál a dál abych to pořádně osolil v topicu SPAM a pomohl tak svojí rukou k dílu tohoto fóra fakt byych se hooodně divil kdyby tohle po mě někdo četl já bych něco takového rozhodně kvapem přeskočil a vyprdl se na to. Už mě to přestává bavit psát tolik hovadin ,ale vždy když mě to přestane bavit úplně začnu znova do toho dávat svojí životní energii. Však to je jedno co sem napíšu hlavně že něco schválně za jak dlouho mě to přestane bavit na tolik že to pošlu na forum aby ste si to mohli přečíst také teda pokud to někdo bude číst jestli jo tak je to pěknej zoufalec šílenec nebo jen čtenář co si rád počte blbosti od neznámého autora. Hele nemyslíte že bych mohl začít psát knihy? Tohle je takovej můj krátkej životopis plný nudných věcí ,které nikoho zajímat nebudou poslouchám u toho nějakou tu hudbu a ťukám furt do klávesnice asi už půl hodiny divný je že sem prostě píšu každou blbost co mě napadne Very Happy Tímto bych chtěl pozdravit každého kdo semnou RPí a bude snad RPit dál co se bude dít s Mythii tak o tom nevím vůbec nic zezačátku jsem říkal určitě že se o Mythii zmíním nevím nepamatuju si co jsem psal ,ale pořád píšu píšu dál prostě začíná to bejt dost drsný a pokud to někdo čte až sem je to na zlatého bludišťáka možna když se tu o někom zmíním nebylo by to naškodu třeba o nějakém z našich RPerů na serveru ,ale nechce se mě jelikož nevím co bych o něm napsal a tak píšu dál blbosti ,které nemá cenu číst určitě se už poněkolikáte opakuju mluvím stejné fráze však vězte že toto píše furt a jen Matthew Fargo co se nehorázně nudí a chce přispět ke SPAMU naší velké komunity myslím že už píšu asi hodinu nevím ztratil jsem pojem o čase ,ale píšu dál vytrvale dál jsem snad víc OP než TANAR ,ale né nikdo nemůže bejt víc OP jak on je to přece legenda. Píšu dál a dál tohle se zdájí být poslední řádky ,které sepíšu než spokojeně umřu. Jestli tohle někdo čte začínám ho mít rád nebo možná ne vlastně je mě to jedno já jen píšu aby bylo co číst i když nevím komu se to bude chtít číst takovej hnusnej článek o blbostech se spousty chybama hele kdo tohle přečte má u mě pár stříbrnejch ve hře Very Happy Pokud to GM schválí tak nějaké RPbody pokud by někdo chtěl ,ale musí tenhle škvár přečíst dokonce a mě to začíná už totálně přestávat bavit a bolí mě prsty od psaní takže to asi dneska zabalím ,ale ne dostal jsem další energii a můžu psát dál teď prožívám opravdu krutý brainstorming možná odpadnu hned po týhle větě nebo další nevím prostě píšu dál jako báseň ,která nemá konce píšu více chyb jelikož u toho už moc nepřemýšlím a píšu dál a dál je to určitě vidět na tom jak to píšu hehe Very Happy Možná nějakej test smajlíku by se šikl aby to nebyl takový stereotyp. Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown clown tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce bounce affraid Basketball bom drunken Sleep Sleep albino cherry santa king queen study scratch geek jocolor flower elephant afro lol! Tohle možná přitáhlo vaší pozornost a můžeme jet dál takže jsem si zkusil jestli fungujou smajlíky a upoutal zase vaší pozornost a tenhle kolotoč života a smrti může jet dál a já prostě pojedu dokud se nevysílím natolik že mě prostě už nepůjde hejbat prsty a bude to bomba jelikož další den ty prsty fakt potřebuju sice nevím k čemu ,ale vždy se hodí je to jako psát nějakou knihu člověk se nezastaví nezastaví jede dál a dál mele furt ty samé blbiny ,ale nevadí mu to hlavně když si tu knihu někdo koupí a přečte přece jenom myslíte že to nepíšu já je to jen FAKE kecám píšu to já a pořád jedu dál když tam jsou ty smajlíky nesmím přestat protože by to vypadalo že jsem přestal moc brzo dochází mě dech mám žízeň asi umírám svírá se mě mé vyschlé hrdlo a kdo tohle pořád čte je fakt HARDCORE trdlo jelikož si neumím představit kdo by chtěl strávit tolik času u takové kraviny možná že se to bude číst rychlejc vám než mě psát ,ale co. Musím jet dál a dál jelikož tohle je SPAM topic jestli mě to nedokáže nakopnout dál.... sakra už melu fakt hovna měl bych to ukončit ale ještě pár řádků to snad dám a dám . Pár řádečků chce se mě spát ,ale já to vydržím dokážu prostě musím ne už nemůžu napíšu poslední věty. Tady Matthew Fargo s radostí vám tu spamuje a předává odkaz dalším generacím nevzdávejte se a jděte za svými sny! KONEC P.S jestli to někdo přečetl buď je to velkej magor nebo člověk co se hoooodně nudil protože P.S hehe ten konec byl jen podfuk ! Ne fakt končím už mě bolej prsty které snad zachvilku přestanu cítit
    [justify]
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  dmd074 Sun Feb 24, 2013 8:18 pm

    Fuj ta hovadina co jsem napsal ze mě všecko vysála
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  PotatoTentacle Sun Feb 24, 2013 8:45 pm

    Too long; didn't read

    Just.. TENTACLES!
    Spoiler:
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  PotatoTentacle Sun Feb 24, 2013 8:51 pm

    Hele, tak mě napadá.. Tanare? Víš o tom že Temujin jakožto postava prošel naprostou změnou a předělávkou? Very Happy
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Feb 24, 2013 9:00 pm

    Jako že mi vystrčí rit hned při setkání?

    Sponsored content


    Spam Spam a opět spam - Stránka 14 Empty Re: Spam Spam a opět spam

    Příspěvek  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je Fri May 17, 2024 9:19 am