Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+9
Athert
Mett
Nordinus
Dead
KralLik
Agrex
Kresh
Ballian
Joker
13 posters

    Vlčí Poutníci

    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Joker Sun Jun 10, 2012 2:35 pm

    Zdravím!

    Přemýšlel jsem nad svojí postavou a když jsem jí konečně vymyslel, řekl jsem si, že by mohla patřit do nějakého spolku poutníků.. dobrodruhů.. či prostě "lidí", co milují zábavu. Tak tady je...

    Něco o historii a kde se tu vlastně vzal:
    Tento spolek je nově vytvořený a vznikl až na tomto ostrově. Tudíž nemá historii nějak výrazně hlubokou. Do tohoto spolku se přidávají všechny možné bytosti s oblibou v zábavě, adrenalinu, nebezpečí a průzkumu. Tento spolek založil Ragnor pár dní potom, co přijel na ostrov s úmyslem, že bude oběvovat nová zákoutí a pomáhat ostatním frakcím.

    Cíle spolku:
    Cílemy tohoto spolku je prozkoumat ostrov. Znát jeho tajemství a umět projít bez sebemenších problémů jeho útrobami. Hlavní cíl tohoto spolku se úpřesní až ve hře..

    Hodnosti:
    Vlčí Šaman: Zprostředkovává rituály a organizuje jejich přípravu. Je jen jeden. Tato hodnost mu zůstává až do jeho smrti. On sám nebo Starší Vlci po domluvě, pak jmenují ze svých řád jeho nástupce. Jinak má stejnou váhu hlasu, jako ostatní Starší Vlci.
    Starší Vlk: Nejvyšší hodnost pro členy. Jsou to členi, kteří už jsou ve spolku dlouhou dobu a ví, co a jak chodí. Jsou to uznávaní členi a mají respekt.
    Vlk: Normální hodnost, stane se ním každý člen, po té co projde zkouškou, ty určuje Vlčí Šaman, popřípadě pověřený Starší vlk. Zastává všechny funkce. (Jako každý vlk v lese ve smečce)
    Vlče: Nováček, co vešel do spolku. Je tam teprve chvíli a až starší usoudí, že je hoden. Podstoupí zkoušku a stane se z něj plnohodnotný vlk.

    Tento spolek se chová, jako smečka vlků. Bojují bok po boku. Jsou, jako rodina. Nikdy se neopouští. Ti starší, raději padnou spolu s ostatními, než, aby se zachránili. Mezi sebou se členové nazývají bratry nebo hodnostmi. (viz. Vlku, mládě, atd.)

    Členové:
    Zatím já Ragnor a pak Ballian a další členy shánim. Kdo by měl zájem tak ať napíše PM nebo sem, jako koment. Uvítáme, každého nové vlka. Smile

    To bude asi tak vše, víc vám neřeknu a můžete se dozvědět více ve hře. (Pokud bude schválen) Doufám, že se vám líbí a budeme mít, co nejvíce členů.


    Naposledy upravil Joker90 dne Mon Jun 11, 2012 8:17 pm, celkově upraveno 6 krát
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Ballian Sun Jun 10, 2012 4:25 pm

    Tak jako... Mno na jednom nemenovanom servery (už zaniknutý) sme mali vlčiu légiu... Niečo podobné a ak by ti nevadilo mať člena barbara tak sa k tebe určite s radosťou pridám =))
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Kresh Sun Jun 10, 2012 4:29 pm

    Jelikož zbožňuju vlky tak za to máš +1, za to že mají rádi přírodu +0.5, to že budou všem pomáhat se mi až tak zase nelíbí takže -0.3
    Ovšem za toto
    poutníků.. dobrodruhů.. či prostě "lidí", co milují zábavu. Tak tady je...
    Very Happy -3 body páč si myslím že když už je to něco vlčí, tak by to neměl být spolek Indiana Jonese. Kdyby tam byl nějaký větší význam - např. rituály, ochrana vlků nebo tak... Pro mě je vlk posvátný zvíře Smile
    Jinak mě se to líbí Smile Kdyby to byl opravdu spolek jak se patří Smile
    Takže odemne je to nakonec maličkaté + Smile Věci co mi na tom vadí jsi již slyšel Wink Smile ale jinak opravdu pěkně rozepsané Smile
    Btw. jsem proto aby nebyl tabard když už Wink
    Za Jaxe (main) s kterým plánuju už dlouho nějaké spojení s vlky se určo rád přidám když k tomu bude příležitost Wink
    Agrex
    Agrex
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Agrex/Skallagrim
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Agrex Sun Jun 10, 2012 4:30 pm

    Zajímavý spolek, přesně něco takového jsem hledal. Možná že i nějáká moje postavička přibude mezi tvé řady. Každopádně to s těma stanama, myslím, že není problém si je ve hře vyRPit Smile

    Jediné co mi moc nsedí, je pojmenování spolku a hodnosti...
    KralLik
    KralLik
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Gan'Hakk
    Povolání : <- Stínový lovec
    Rasa : Troll
    Počet příspěvků : 244

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  KralLik Sun Jun 10, 2012 4:52 pm

    Joker90 napsal:Zdravím!


    Žádosti od GM:
    Od GM toho moc nepotřebujem. Stačí, jak už jsem psal ten menší tábor, 2-3 stany+jejich vybavení, táborák a nějaké dřevěné sedačky, nebo pařezy nejlépe. Smile



    Rada do života, už jsem s tím měl problém u mích trollů, Good Luck bro, protože mi to trvalo, než jsem je přemluvil... Very Happy



    jinak super nápad... Very Happy
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Ballian Sun Jun 10, 2012 4:53 pm

    Agrex napsal:Zajímavý spolek, přesně něco takového jsem hledal. Možná že i nějáká moje postavička přibude mezi tvé řady. Každopádně to s těma stanama, myslím, že není problém si je ve hře vyRPit Smile

    Jediné co mi moc nsedí, je pojmenování spolku a hodnosti...
    Hodnosti sú dobré až na "vlkodlaka" a spolok sa môže volať Vlčia légia... ale ani proti názvu nemám nič... Jediné čo je treba zmeniť je rank "Vlkodlak".
    Dead
    Dead
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Olz/Becknard/Groggar
    Povolání : Černokňažník/Paladin/Bojovník
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 114
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Dead Sun Jun 10, 2012 5:05 pm

    Ballian napsal:Tak jako... Mno na jednom nemenovanom servery (už zaniknutý) sme mali vlčiu légiu... Niečo podobné a ak by ti nevadilo mať člena barbara tak sa k tebe určite s radosťou pridám =))
    Ako sa ta guilda volala? Rád by som si spomenul, ale nejde to. Very Happy
    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Nordinus Sun Jun 10, 2012 5:10 pm

    Nějak nevidím smysl tohoto spolku. Nápad je to originální, ale zdá se mi, že to bude jen o tom, že spolu členové budou spolupracovat, a na to není potřeba guilda. Ale je to jen můj subjektivní názor, možná jsem něco přehlédl Smile
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Ballian Sun Jun 10, 2012 5:32 pm

    Dead napsal:
    Ballian napsal:Tak jako... Mno na jednom nemenovanom servery (už zaniknutý) sme mali vlčiu légiu... Niečo podobné a ak by ti nevadilo mať člena barbara tak sa k tebe určite s radosťou pridám =))
    Ako sa ta guilda volala? Rád by som si spomenul, ale nejde to. Very Happy
    Guilda? Guilda sa volala vlčia légia... Tvoja otázka ma zarazila, asi sme sa nejako nepochopili.
    Mett
    Mett
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Mett
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 81
    Věk : 25

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Mett Sun Jun 10, 2012 5:50 pm

    Jestli to budou myslící lidé, tak název nijak nevadí, ale jestli to naopak budou spíše chytřejší zvířata, nemá název legie ani poutníci smysl, to mi tam taky moc nesedí, ranky pěkný až na "Vlkodlaka" protože z toho rovnou udělej nějakej antivampiristickej spolek Very Happy Není to špatný nápad, ale jak už psal Kresh, zdá se mi, že tomu cechu chybí poenta, takže nějaké rituály nebo tak určitě nebudou k zahození, ale originální nápad...+1
    Athert
    Athert
    Vývojář
    Vývojář


    Rasa : Kočka
    Počet příspěvků : 130
    Věk : 32

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Athert Sun Jun 10, 2012 7:12 pm

    Sic na mém slově již nezáleží, ale jak řekl Nordinus tak tohle by mohl být normální GHI spolek, i když vím jak super je to mít pod jménem název guildy ( a nevím proč.. nějak mi to připomíná strážce lesa ( neutralita, zachování přírody.. )) Smile k tomu táboru no.. kupte si stany + požádejte GM, aby je vám odebralo z inventáře a spawnulo natvrdo na požadovaném místě.. tak bych to asik viděl já Smile
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Joker Sun Jun 10, 2012 9:06 pm

    Fajn,, slyšel jsem tu spoustu kritik, za které jsem rád.

    Takže za prvé, hodnosti předělám na vaše doporučení. Budu rád, když mi třeba něco poradíte, protože to rád vylepším. Smile
    Za druhé, název spolku, nevím jestli to někomu vadí, ale mě se to takhle líbí a pokud se s ostatními členy nedohodnem jinak. (Kdyby to fakt chtěli zěmnit), tak bych to nechal takhle.
    A za třetí se nebojte, rituály určitě budou (viz. například zkouška přijetí, možná to změním na dospělosti nebo tak něco.), vlka jsem si vybral, protože to je moje oblíbený zvíře stejně, jako drak. Zároveň jsem je vybral, protože vlci drží spolu stejně, jako chci aby spolu držela tahle parta, protože jsem viděl spoustu spolků, kde byla nuda a ticho, jak v hrobě. K tomu srovnání s tím spolekm Ochránci přírody nebo ja kto přesně je. Tak nevím, jak se budou chovat tamti, ale za předpokladu, že pokud to budou druidi atd. půjdou mírovou cetsou.. tohle je spíše skupinka, která to řeší po "vlčím" a tudíž většinou, jde to nejdřív pod dobrém? ne, tak v tom případě nasadíme těžkej kalibr.

    A pak ještě vyjádření k pár dalším komentářům, nebojte opravdu to budou myslící lidé Very Happy ale rituálů se určitě dočkáte, to se nebojte, vymyslím jich dost. A klidně budu rád za nějaké návrhy od členů. A když už jsme u toho, kdo by tedy chtěl být členem, a je rozhodnutý. Pošlete mi prosím PMko, ať vás můžu rovnou zapsat do členů a mohlo by se to schválit. díky.

    Snad jsem se vyjádřil ke všemu. Smile Kdyby ne dál pište. Wink
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Kresh Mon Jun 11, 2012 12:35 pm

    A za třetí se nebojte, rituály určitě budou (viz. například zkouška přijetí, možná to změním na dospělosti nebo tak něco.),


    Asik jsi mě nepochopil Very Happy Já si myslím že by tento spoelk měl mít nějaký určitý cíl Wink Smile Je to opravdu hezky rozepsané a kritiku jsi už viděl hore.

    Škoda jen že jak se už psalo, je to hodně podobné ochráncům přírody.
    Jde o to že když budou dva cechy, které se jmenují jinak ,ale mají vesměs stejné cíle apod. je to zbytečné.

    Jelikož za tímto spolkem stojím a chtěl bych ti pomoci ho rozvinout, nabízím ti že se o tom můžeme pobavit.
    Kdyby jsi o tuto pomoc stál, napiš PM.
    Gwyn
    Gwyn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Darin Darunsson
    Povolání : Mechanik, ostrostřelec
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 244

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Gwyn Mon Jun 11, 2012 12:53 pm

    Obávám se, že gilda jednoduše časem zanikne. Jelikož jste neutrální a zároveň chcete pomáhat, jediné vaše východisko bude snažit se udržovat mír a případně léčit raněné. Nicméně zde se ti to hodně bije s názvem. Já tedy nevím ale pod slovem "vlk" si nepředstavím žádného blahoslaveného. Smile

    Další bod, totalitní vedení Vůdce smečky. Pro skupinu která se snaží pomáhat lidem je to tak nějak zbytečná přítěž. Dojde ke střetům zájmů a gilda se rozpadne. Jediné východisko je zkrátka demokratické vedení.


    Hodnosti... Úplně předělat. Když se řekne "VLCI JDOU!", raději tasím zbraň než abych si úlevně oddechl.

    Tábor... Proč? Copak gilda takového rázu potřebuje své zázemí?

    Shrnutí: Jako GHI gilda, proč ne. Jako oficiální gilda, určitě ne.

    Jinak, to o udržování přírodních částí se mi líbí. Abych zase jen nemudroval. Very Happy
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Joker Mon Jun 11, 2012 6:37 pm

    Dobře, asi jste zase pochopili špatně mě, totální vedení tam nemá vůdce, ale ti tři (již vyjmenovaní nahoře), navíc to neznamená, že ostatní do toho nemají, co kecat a samozřejmě, že většinou půjde o dohodnutí se všech.
    Ale rozhodl jsem se hodnosti kompletně překopat tak, aby jsme fungovali v podstatě na domluvě všech.

    Pak dále, že toto je ochranitelský a léčící spolek. To jsem zas až tak úplně nemyslel. Jde o to, že oni nechrání přírodu v doslovném smyslu, jde spíše o to, že ji respektují její sílu a například k druidům a šamanům mají větší respekt než ke kouzelníkům. S tím, že by jim šlo vyloženě o ochranu přírody, to jsem tak nemyslel. A pak, že nemá jakýsi větší cíl nebo smysl. Jde o to, že ten spolek vznikl v podtsatě až na tom ostrově a jelikož zatím nevím, co na tom ostrově všechno je a jak to tam chodí. Nemůžu říct jejich vyčiněný cíl. Ten se bude spíše formulovat až ve hře a k té neutralitě, ta se také změní stoprocentně ve hře. Jde o to, že jsem nechtěl tenhle spolek nějak stanovit, ale chci aby měl volnost, na průběhu a vývoji se podíleli všichni členové. Ale dobrá, pokud nechcete, aby vznikl může být, jako GHI spolek.

    PS: Ten tábor beru a hápu, že to vlastně nebude potřeba, když jsem nad tim tak myslel. Tzn. ještě jsem editoval příspěvek. Wink
    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Nordinus Tue Jun 12, 2012 11:44 am

    Tenhle spolek na mě nepůsobí úplně nejlíp, a to z toho důvodu, že opravdu cíl nemá. A guilda cíl musí mít. Pochopil jsem ale tvůj záměr, a myslím si, že GHI spolek bude nejlepší řešení. Ještě bych ale nechal konečný verdikt na někom z A-teamu.
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Kresh Tue Jun 12, 2012 1:03 pm

    Norde Wink Krásně shnuté to co jsem říkal i já Very Happy Nemá to konkrétní cíl Smile
    Jinak, když je v názvu něco vlčího, tak si opravdu nepředsavím strážce přírody bo co to je Smile

    Vlci a klokani (ale bohužel není ve wow model Very Happy ) jsou krásná zvířata, neměli by být jen tak pro nic zanic a jejich jména by se nemělo zneužívat Smile

    Poněkolikáté zdůrazňuji že to máš pěkně vymyšlené, avšak chybí tam ten konkrétní cíl.
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Ballian Tue Jun 12, 2012 1:40 pm

    Myslím že ciel je: Udržovanie poriadku mimo mesta, lov banditov,dobrodružstvá, pomáhanie medzi frakciami (zo začiatku neutral a potom sa pridá do spolupráce len s jednou určitou frakciou, ktorá najviac zapôsobí)... ten neutral tam nebude navždy takže nejaký ciel to má... (následne bude spoločnosť asi niečo ako družníci v Skyrime, nemyslím to doslova -_-)
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Kresh Tue Jun 12, 2012 2:38 pm

    Jako sorry ale dle mě není účel mít to jako "Pořádkovou policii" nebo snad jo? Z toho co jsi napsal, jsem pochopil že by to byla prostě bezpečnostní agentura... Wink
    Agrex
    Agrex
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Agrex/Skallagrim
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Agrex Tue Jun 12, 2012 3:06 pm

    Myslím si, že tohle společenství je špatně pochopené. Dle mého je tady snaha vytvořit jakousi uzavřenou skupinu, která bude dobrodruhovat, hledat tajemství a čelit prastarým legendám.

    Z toho, co jsem tady pochytil nelze vybrat jednoznačný cíl, neboť tahle Vlčí banda bude zřejmě flexibilně reagovat na dění ve hře.

    Jednoduše dobrodruhové, kteří si podle mého s GHI klidně vystačí Smile
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Joker Tue Jun 12, 2012 3:12 pm

    No dobrá.. podvolím se většině. Pokud si myslíte, že by bylo lepší in GHI tak budiž Wink třeba se to později schválí ve hře. Do tý doby budu rád za každýho hráče co se k nám přidá. Smile
    avatar
    sma
    Trosečník
    Trosečník


    Postava : Elderus šedý vlk
    Počet příspěvků : 12

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  sma Thu Aug 09, 2012 11:35 pm

    no jestly mužu navrhnou nejlepší název by byl prostě Vlci... a pokuď se mě na tomhle serveru zalíbí tak se určitě přidám se svou osobností barbara Elderuse šedýho vlka Very Happy
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Kresh Fri Aug 10, 2012 2:11 am

    pokuď se mě na tomhle serveru zalíbí
    To je přece jasná věc Very Happy
    Myslel jsem jak málo tu bude barbarů a ono hle... Takovejch lidí Very Happy
    Tak přejdu na plán B... *Kresh sedí jen tak v koutku a kecá si pro sebe* Very Happy
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Tattoo Fri Aug 10, 2012 8:53 am

    Mě přijde zbytečný dělat další "bezcílnou" guildu, co s vlky nemá vůbec nic společnýho. Pokud chcete cestovat, putovat... tak na to stačí GHI ne?
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Striker Fri Aug 10, 2012 8:57 am

    Joker90 napsal:No dobrá.. podvolím se většině. Pokud si myslíte, že by bylo lepší in GHI tak budiž Wink třeba se to později schválí ve hře. Do tý doby budu rád za každýho hráče co se k nám přidá. Smile
    Myslím, že netřeba se nadále vyjadřovat. Pište sem pokud možno jen případní další zájemci o členství v guildě, po startu serveru bude jako GHI a čas ukáže, zda-li si zaslouží i oficiální guildu. Do té doby se prosím zdržte dalších komentářů na téma "udělil bych/neudělil bych oficiální guildu", už je to jen zbytečný spam.

    Sponsored content


    Vlčí Poutníci Empty Re: Vlčí Poutníci

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri Jun 14, 2024 6:03 pm