Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


4 posters

    Nově naučené spelly

    avatar
    Caswalon
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 46

    Nově naučené spelly Empty Nově naučené spelly

    Příspěvek  Caswalon Wed Aug 29, 2012 8:16 am

    Nevím jestli se teď pracuje na vybalancování spellů, ale přišlo mi vhodn to tady hodit.

    Paladin si za 20ZK může koupit Exorcism (tak nějak se to píše) se kterým dává přez 90dmg

    Mage si za 20ZK koupí Arkánovou salvu se kterou dává max (aspoň já více nedal) 32dmg a to už mám hůl která mi trochu zvyšuje Spell power.
    Xenerus
    Xenerus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Xenerus Morgan
    Povolání : Lovec
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 278
    Věk : 29

    Nově naučené spelly Empty Re: Nově naučené spelly

    Příspěvek  Xenerus Wed Aug 29, 2012 9:45 am

    Spelly sa predsa ešte budú balancovať Smile
    Dante
    Dante
    Starousedlík
    Starousedlík


    Povolání : Fuck the system
    Počet příspěvků : 150
    Věk : 31

    Nově naučené spelly Empty Re: Nově naučené spelly

    Příspěvek  Dante Wed Aug 29, 2012 10:05 am

    jojo je to hrozně nevybalancovaný... to samý frostbolt dám s nim za 12 a castim ho x vteřin a další ranky jsou z talentů což je mi na dvě neslušný věci (páč ty talenty opravdu nevim jak dostat) Cool ale j prej se to bude balancovat tak uvidíme
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Nově naučené spelly Empty Re: Nově naučené spelly

    Příspěvek  Striker Wed Aug 29, 2012 10:37 am

    Striker napsal:Já bych rád ještě dodal že vzhledem k absencím týmu během prázdnin jsme nestihli na 100% dodělat spelly. Až na přípaty typu některé racialky apod. by měly být všechny přeloženy, avšak v některých překladech může chybět diakritika, můžete tam najít nějaké chybky, překlepy, krkolomná vyjádření nebo chybné překlady. Rovněž jsme nestihli dokončit balanc.

    Proto bych Vás rád poprosil, abyste neplnili whispy GM, tickety apod. oznámeními na téma chyby na spellech/talentech. Celý spell systém projdeme, dokončíme a vypustíme v následujícím patchi, který vyjde pokud možno co nejdříve. Pak rádi uvítáme kritiku na toto téma, abychom mohli dotáhnout poslední detaily, balanc apod., ale do zmíněného patche 1.01 Vás prosím, abyste nás zbytečně nespamovali s něčím, o čem s nejvyšší pravděpodobností víme a na čem se bude co nejdříve pracovat, nicméně se to jednoduše nestihlo.

    Sponsored content


    Nově naučené spelly Empty Re: Nově naučené spelly

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Thu May 02, 2024 9:31 pm