Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+5
swot
Thalis
Striker
Dalirik
Konstantin
9 posters

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Konstantin Mon Oct 08, 2012 7:51 pm

    Zdravím,

    měl bych zde mít na starost Váš herní komfort a hru jako takovou. Když jsem si tak létal po světě, upoutali mě Vysocí elfové. Nevím, jestli to přijde i vám, ale já se cítil nesvůj, když jsem ty chudáčky viděl roztroušené mezi lidmi bez nějaké organizace nebo struktury.

    Obrátilo se na mě několik hráčů (a tedy nejen na mě), že by uvítali nějakou podporu queldoreiského RP. Ta možnost tu samozřejmě je, ale rád bych nejdříve slyše vaše názory a nápady, protože bych vám nerad cpal nějaké předpřipravené scénáře.

    Takže se ptám, kdo by uvítal podporu a případné snahy o sjednocení Vysokých elfů na Mythii? A pokud byste byli pro, hned dodávám, že si rád poslechnu vaše nápady, jak by to mohlo probírat. To už mi můžete poslat PMkou. To je snad vše, budu rád za vaše připomínky.
    Dalirik
    Dalirik
    Místní
    Místní


    Postava : Dar'Muk
    Povolání : Generál Nagijské osmé armády
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 34
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Dalirik Mon Oct 08, 2012 8:14 pm

    Ptal jsem se jich na to samé. Většina už se zabydlela v jinejch frakcích. A pro těch pár lidí co pravidelně hraje to nemá moc smysl.
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Striker Mon Oct 08, 2012 8:40 pm

    Málo hráčů na založení takové frakce a HE se dle loru v mnoha případech prakticky asimilovali v lidských městech a čím dál tím hůře se o nich dá mluvit jako o samostatné frakci. Sdružení jsou v Silver Covenantu ale že by něco zakládali tady... po pravdě, nevím proč. Hlavně pro počet hráčů ve frakcích, který je nedostatkový pro fungování těch už existujících i pro fakt, že HE si po většinou v lidském městě bez problému poradí bych byl spíše proti utváření vyloženě frakce, leda by měla jen jakous čtvrť přímo ve městě.
    Thalis
    Thalis
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Thalis Lightstar
    Povolání : Chaotický kněz (Někým brán jako fanatik)
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 75
    Věk : 32

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Thalis Mon Oct 08, 2012 10:27 pm

    Jak už bylo řečeno... Quel'dorei tu jsou rozlezlí snad všude (Rudostřeší, ozbrojené síly, církev, klášter) a ten zbytek by byli sotva 4 elfové, což na založení frakce určitě není.

    Naopak by ale neuškodilo postavit něco jako čtvrť. Jeden barák by zřejmě bohatě stačil, možná dva s tím, že jeden by sloužil jako třeba hospoda/ vinný sklípek a druhá jako nějaká společenská síň kde by mohl být vendor, elfští umělci (kovář, řezbář, švec, cokoliv na ten zpusob), posezení a tak podobně.

    Nic lepšího takhle pozdě mě zatim nenapadá... Very Happy
    avatar
    swot
    Místní
    Místní


    Postava : Verenia/Bradok
    Povolání : Priest/Warrior
    Počet příspěvků : 22
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  swot Mon Oct 08, 2012 10:55 pm

    Souhlasím s barákem, hlavně se tam prodávat elfí věci! Smile
    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Konstantin Mon Oct 08, 2012 11:02 pm

    Tak ono záleží, jak se to pojme. Pokud tu jsou elfové hraní jako ti, jež si potrpí na vazby k rase, třeba by jim stačilo, kdyby sem přijela nějaká "oficiálnější" výprava, která by jejich cítění podpořila a oni by se mohli realizovat.

    Pak je tu samozřejmě ta možnost vytvořit elfům jen jakési menší zázemí, kde se budou moci nenásilně scházet. Oboje je možné a přijatelné.

    Uvidíme, co dál tato diskuze přinese, poté to probereme v týmu a uvidíme, jak s tím vším naložíme. Tak jako tak, díky za názory.
    Ambra
    Ambra
    Místní
    Místní


    Postava : Andy
    Povolání : Majiteľka Medovaru
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 47
    Věk : 28

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Ambra Tue Oct 09, 2012 6:56 am

    Ja by som tu zase naopak rada videla Sin´Dorei... proste mi tie mrchy a svine chýbajú, Quel´Dorei sú podľa mňa moc dobrácky a nemajú v sebe takú iskru... toď môj názor. :-)
    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Konstantin Tue Oct 09, 2012 6:59 am

    Všeho dočasu, ale i na ně dojde. Teď je toho na nás vcelku dost tongue

    Jinak helfy má pod patronátem Sivaer a belfy já - takže vidíte, že se do budoucna počítá s oběmi rasami.

    EDIT: Jinak co se toho týče, helfové a belfové k sobě mají blíže více než si dokážeme přiznat... opravdu nejde jen o ty "hodné a bezchybné" Quel'dorei a ty "šupáky a nevděčníky" Sin'dorei. Obě rasy jsou hrdé, svým způsobem nadřazené a arogantní a už záleží na konkrétním jedinci, jak daleko s tím zajde.
    Ambra
    Ambra
    Místní
    Místní


    Postava : Andy
    Povolání : Majiteľka Medovaru
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 47
    Věk : 28

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Ambra Tue Oct 09, 2012 7:14 am

    Ak tu budú Sin´Dorei, kľudne napíšem aj esej, ale chcem ho mať!
    Moja láska Aldoristia... *trollface na Tarindisa*
    Thalis
    Thalis
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Thalis Lightstar
    Povolání : Chaotický kněz (Někým brán jako fanatik)
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 75
    Věk : 32

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Thalis Tue Oct 09, 2012 7:21 am

    V podstatě by zřejmě nebylo na škodu vytvořit ze začátku nějaké to sídlo ve městě a založit cosi jako NPC frakci, která by se zajímala o elfy a podle toho jak by se o to hráči zajímali by se to převedlo na guildu. Nebo by to šlo vyřešit formou Spolku a elfové by dostali například "sponu" jako trinket a jako znak toho co jsou [?]. Podobně je to u kostela a asi by to i takhle bylo fajn tu.

    A Andy co se týče těch dobráků / zlounů. Dokážu ti najít quel'dorei zákeřnější než sin'dorei a naopak sin'dorei přívětivější než quel'dorei. To není o rase, ale o jedinci a to že elf nemá zelený oči neznamená že neni hajzl. A kdykoliv tu existuje ta sladká přetvářka. A jestli si někdy viděla naprosto přátelského elfa (ke všem lidem), tak to na víc než 60% byla přetvářka. Ano jsou rasou staré aliance, ale i oni si prošli svinstvem se svýma spojencema Wink
    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Konstantin Tue Oct 09, 2012 7:27 am

    Thalis napsal:A Andy co se týče těch dobráků / zlounů. Dokážu ti najít quel'dorei zákeřnější než sin'dorei a naopak sin'dorei přívětivější než quel'dorei. To není o rase, ale o jedinci a to že elf nemá zelený oči neznamená že neni hajzl. A kdykoliv tu existuje ta sladká přetvářka. A jestli si někdy viděla naprosto přátelského elfa (ke všem lidem), tak to na víc než 60% byla přetvářka. Ano jsou rasou staré aliance, ale i oni si prošli svinstvem se svýma spojencema Wink

    Hezky řečeno a právě tak nějak to je. Ale zas chápu Ambru, samotného mě také táhnou více ti "praví" Sin'dorei.

    Jinak co se týče Aldo... rád jí uvidím, ale už teď se mi za Tarindise ježí husí kůže po celém těle Very Happy Snad se moc neporvou Wink

    Ale dost offtopicu ohledně Sin'dorei, však oni brzy dostanou své téma. Teď musíme pořešit, co s Vysokými...
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  PotatoTentacle Tue Oct 09, 2012 1:06 pm

    Nevidím problém.. a jak řekl Thalis. Plně souhlasím s elfskou čtvrtí! Třeba se konečně Temujin naučí pořádně elfsky.
    Ardaren
    Ardaren
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Materix
    Povolání : Farmář, veterinář, nástupce Matera
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 217

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Ardaren Tue Oct 09, 2012 3:39 pm

    Osobně jsem proti cechu jako takovému z již řečeného důvodu. Je už takhle dost frakcí a drobit to víc a víc mi nepřijde moc správný krok. Baráček, něco jako azyl je ovšem věc jiná a hezká.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Tattoo Tue Oct 09, 2012 6:24 pm

    Když už se naskytuje možnost Quel'dorei - kteří jsou známi především tím, že se nijak moc extra nezapojují do bojů a nadále nevidím problém, proč je nenechat tam kde jsou. Jak se tady řeklo, já jsem také proti vytvoření nové frakce, je jich moc a troufnu si říci.. že málo kdo umí kvalitně RPit high elfa.
    Thalis
    Thalis
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Thalis Lightstar
    Povolání : Chaotický kněz (Někým brán jako fanatik)
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 75
    Věk : 32

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Thalis Tue Oct 09, 2012 7:10 pm

    Suren napsal:Když už se naskytuje možnost Quel'dorei - kteří jsou známi především tím, že se nijak moc extra nezapojují do bojů a nadále nevidím problém, proč je nenechat tam kde jsou. Jak se tady řeklo, já jsem také proti vytvoření nové frakce, je jich moc a troufnu si říci.. že málo kdo umí kvalitně RPit high elfa.

    Tady si jen trošku rejpnu... Draeneiové jsou 4, maximalně 5.. rpit umí dva a mají vlastní tábor. Takže tohle opravdu není argument proč by quel'dorei neměli něco mít Wink
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Striker Tue Oct 09, 2012 8:24 pm

    thalis napsal:Tady si jen trošku rejpnu... Draeneiové jsou 4, maximalně 5.. rpit umí dva a mají vlastní tábor. Takže tohle opravdu není argument proč by quel'dorei neměli něco mít Wink
    Velice děravý argument vzhledem k faktu, že draeneiové dostali tábor v době, kdy jich bylo asi 8-9 a minimálně 5 se poměrně aktivně snažilo. Splňovali požadavky pro založení guildy a dostali ji. Vydřeli si tábor, i když na dost mizerném místě - dostali jej. Že skončilo GuMko a pak se to rozpadlo je věc druhá.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Tattoo Wed Oct 10, 2012 4:24 am

    Je mi to fuk.. Já s jejich táborem nic nemám a RPí sólově, jakožto rasu. Krom toho si myslím, že to Striker zkonstatoval skvěle.

    Takže když už si to nakousl Thalisi.. Draeneiský tábor, bych nechal napadnout temnou sílou.. přičemž by přišli o tábor - jsem krutý já vím, libuji si v tom Very Happy A co se týče elfů, názor zůstává..
    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Konstantin Wed Oct 10, 2012 11:24 am

    Díky za Vaše názory, tímto tedy můj první dotazníček uzavírám a časem snad sami ve hře uvidíte jeho výsledek;-)

    Sponsored content


    Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei Empty Re: Dotazník strýčka Konstantina: Quel'dorei

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:02 am