Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


4 posters

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Empty Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Příspěvek  Kresh Wed Oct 17, 2012 4:31 pm

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Wiki-wordmark

    Pár nápadů Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za prvné - Strážní ve městě. Uspořádat a upravi je v C++ nějak tak aby když např. někdo zayeluje něco ve smyslu pomoc (Atherte Very Happy Vím že to umíš) tak přiběhnou např. dvě nějbližší npčka od stráží Very Happy Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za druhé - Mám ti takový ten divný pocit že už tu to někdy bylo ale systém rozdělávání ohnišť. Vezmeš sirky (křemeny), usneš to a spawneš oheň, který např. po 30 mniutkách uhasne (místo něj se spawne uhašený oheň jako objekt), který se bude dát pomocí např. dřeva opět rozdělat. Po 180 mninutách oheň (když bude neaktivní) zmizí Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za třetí - To co mi chybí skoro všude ale je to jen můj názor Razz Very Happy . Myslím tím crittery Smile Rád bych aby se to tu podobalo více lesu apod... Např. přidat - pavouky, veverky, lišky (řekněte mi někdo že to nejde přendat z cata a pošlu odkaz na konkurenčí server kde to mají Smile ) , motýlky Very Happy skunky, švábi... No prostě drobnou zvěř která se nedá farmit ale nějak tak tomu všemu dodá šmrnc Very Happy

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za čtvrté - Lidé co jsou v ozbrojených silách by mohli dostat nějaký "guildovní příkaz" kterým by mohli hráčům házet status trestance Smile . Kdyby se to dalo ještě více rozvést tak by to bylo až od vyšších ranků v guildě.

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za páté - Takže, svatá pravda že real by zvěř nestála furt na jednom místě Smile Tak mě tak napadlo, co kdyby nějaké zvířata měli daný randomspawn - např. divočáci by se každý čtvrt den spawnuli jinde apod. Smile Nebylo by to takové stereotypní a lovecké výpravy by opravdu musely hledat Razz

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za šesté - Další návrh je, jak všichni známe např z neo - RP eventy pro nováčky Smile Dále by se to mohlo rozšířit na učební eventy pro mágy nováčky apod.

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za sedmé - Athertův systém zabíjení zvěře dát do zkušebního provozu - kdo neví o čem je řeč - Na ostrově máme např. 10 medvědů. Každý den/dva dny by proběhlo jakési systémové sčítání a poté by se polovina z přeživší zvěře znovu spawnula Smile Tím bychom docílili toho že by byla práce taktéž pro lovce ale ne pro pytláky Razz Very Happy

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za osmé - ... Návrh na Q který by se dal splnit jednou denně u npc "Kráva" - "Podojit krávu" Very Happy Myslím že budete souhlasit Very Happy

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za deváté - Už jsme o tom párkrát také mluvili - Najít vhodný tým nadšenců a pokusit se nadabovat některé hlášky postav či celé postavy Very Happy Bylo by to coool Very Happy

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za desáté - Už trochu tradičnější návrh - Skrytí race a class ve wholistu Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za jedenácté - Přesunutí toho vykur. Very Happy Trpasličího korbelu, za který je tolik ZK a dá se jednoduše sebrat z nechráněného místa Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za dvanácté - Sražení statů staffek... No pardon ale když se mi vyplatí na wara koupit stafku místo obouručáku Very Happy tak asi něco v pořádku není

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za třinácté - Když se u postavy podíváte do záložky skills, vidíte např. bow, sword apod. Navrhoval bych tam přidat takové ty drobnůstky, jako je např. čtení, psaní, taktika, přežití a já nevím jaké všelijaké maličkaté kravinky Very Happy Poté ještě dát přístup ostatním aby si tyto skilly mohli prohlédnout i oni

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za čtrnácté - Příkaz .počasí Very Happy Rychle a jednoduše, vám to vypíše jaké je dnes počasí, na starost by to měla např. nějaká rosnička z GMT Razz Very Happy která by počasí navrhovala několik dní dopředu Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za patnácté - Pronajímání pokojů v hostinci, dále aby tento nápad nebyl moc krátký tak např. zpevnění textur postav - aby sebou postavy nemohly procházet Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za šestnácté - Zprovoznit hustodémonicky černou tmu Smile Opravdu tmu jakože tmu, bez světla pochodně opravdu uvidíte max. dva tři metry dopředu Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Odrazka Za sedmnácté - Růst vlasů a vousů - Tím by se stal využitelný holič. Řekněme že po týdnu by se hráči nahodil jakoby další level vlasů/vousů. Čím vyšší level zarostlíka Very Happy , tím delší vlasy a vousy. Udržovalo by se to prostým chozením k holiči.

    Toť pro dnešek asi všechny návrhy Smile Dneska možná trochec kratší, bez smajlíků ale alespoň něco Very Happy
    S pozdravem Kresh Razz Smile

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Copyright
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Empty Re: Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Příspěvek  Thrax Wed Oct 17, 2012 5:53 pm

    No, můj osobní názor na tohle je takový..

    1) Tohle je sakra dobrej nápad! Konec ignorování NPC... ale byl by to problém, že kdyby někdo třeba zayelloval ''Kde ste?!'' tak by k němu hned přiběhla stráž... což by byla celkem blbost.

    2) Plně podporuju a souhlasím.

    3) To je dobrý nápad... až na ty lišky. Lišky bych osobně dal mezi tu nebezpečnější zvěř co se dá trošku lovit.

    4) Mohli, to je pravda, ale nejlepší je když to udělá ten, kdo má ty pravomoce v guildě... jako může docházet k nesrovnalostem a taky naschávům. Neříkám, že musí, ale jako všechno je možný. Toho, koho stráže zatknout tak prostě zůstane v kolonii... je-li čestný Rper.

    5) Špatný nápad to není. Sice by docházelo k větším killům způsobených změnou místa zvířete nebo prostě obyč procházením a nevšimnutím si.

    6) Přesně, tohle tu chybí... sice se dá učit i normálně, ale i tak... rozhodně by třeba nebylo špatný zavést to učení u mágů... přecejen je poslední dobou mrtvo. :/

    7) No, radši ne. To by pak vymizela všechna zvěř. Very Happy

    Cool Další dailina? Juhůůů! Ale taky bych si dovolil přidat návrh na ukol - ''Posbírej vejce''. Přecejen jsou ta vajíčka taková... opuštěná.

    9) Si piš, že by bylo! Jenže... to je myslím takový drobnější a éně nutná věc. Přecejen je potřeba ještě udělat pár věcí navíc.

    10) Hmmm, pravda, ale dycky je způsob jak si někoho najít + zjistit. Smile

    11) Podle mě by se to mělo nechat na svém místě. Tohle je jeden z ukolů co není samo o sobě o sebevraždě. Vidím to jako ukol pro začátečnickou postavu co si chce něco vydělat a získat. Smile

    12) Tohle je další zlepšení co by se tu sakra hodilo! Bylo by to takový reálnější... mě napadá, že by se podle toho mohly udělat tokeny spíše. Token by prostě představoval skill, který člověk pro to má. Smile

    13) Není špatný, není špatný... plně podporuju, akorát by asi třeba někdy selhalo počasí při eventech a ták. Very Happy

    14) Pronajmutí hostince je fajn nápad. Co se textur týče tak by to bylo brilantní. Konečně zádný procházení lidma.

    15) Tož, toto je docela hustodémonský a myslím, že jako... špatný by to nebylo, ale dobrý taky ne. Spíše bych to dal jako eventovou tmu, kde není něco vidět nebo oslepnutí.

    16) Suprovej nápad. Jako bylo by fajn mít strašně dlouhý vlasy. A taky by nebylo od věci přidat pár nových učesů + barev. mě třeba u humanů vadilo, že nemůhou mít prostě upln rudé vlasy, jako třeba mají trollové. Byla by příjmená změna oproti starým učesům. Jenže ten učet za holiče... ach ach. Very Happy (A rozhodně to možné je.)

    Jinak velmi dobré nápady. Doufám, že se většina z nich schváli. Smile

    Dawenear
    Dawenear
    Vývojář
    Vývojář


    Povolání : opravář a demoliční četa v jednom
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 162

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Empty Re: Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Příspěvek  Dawenear Wed Oct 17, 2012 8:44 pm

    já se nebudu rozepisovat, ale k té šestnáctce (16) a patnáctce (15).
    Co zpevnit hráče, ale takový NPC, představa, že si postavím do dveří 2 NPC a nemusím řešit otravy...
    Napadlo mne to, ale zkusil to někdo vzít z praktickýho hlediska? Mág si vyrobí ohnivou kouli (to že ji udrží třeba jen pár minut, neřeším). Když chceš světlo v ruce musíš stát. Tzn. zaklekneš a zadnají se ti zbraně a nic by si neviděl. Zasimuluješ zapoknutí pochodeň se ti odkutálí atd...
    Ale jo. Vidět i v noci je trochu blbý Very Happy.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Empty Re: Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Příspěvek  Tattoo Thu Oct 18, 2012 4:25 am

    13) in RP ostatní nemohou vidět, kdo má jakou zkušenost s čím. Není to tedy fyzikální věc, proto nesouhlasím.

    //edit: postupně se vyjádřím i k dalším.

    Sponsored content


    Další várka extrémě Kreshovitých návrhů  Empty Re: Další várka extrémě Kreshovitých návrhů

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:09 am