Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+8
Dreamcatcher
Zara
Striker
Tattoo
Kshatriya
Soul_^
Vlk
Deusn
12 posters

    Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Tue Oct 23, 2012 1:35 pm

    Teď nedávno jsem měl problém s tím, že jsem ve hře potkal hráče, který mi říkal o tom, že ta a ta rasa, by se v tu a tu situaci nezachovala tak a tak.

    Můj bože ! Lidi ! Tohle je tak dlouho ocucávané téma až mě z toho bolí hlava. To mi chcete opravdu říkat, že se elf nebo ork nemůže chovat tak jak se mu zlíbí ? Že se tauren nemůže změnit v tupého, nemoudrého parchanta, co trhá lidem hlavy na potkání a dělá to s touhou, sadismem a smíchem ?

    Chcete mi říci, že se ork nemůže vzdát bojové povahy své rasy a začít třeba žít po boku trpaslíků ? (pokud mu to trpaslíci dovolí) Nebo, že nemůže být trpaslík, který kamarádí s elfy ?

    Kde jsme ? Ve škole ? Jsme ve fantasy světě. Zde je možné všechno. Doufám, že už takovou větu jako "tohle by žádnej ork neudělal" na chatu neuvidím.
    Vlk
    Vlk
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Bruglir zvaný "Medvěd", Magdaléna, Bonifác
    Počet příspěvků : 43
    Věk : 30

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Vlk Tue Oct 23, 2012 2:30 pm

    Souhlasím s Deusnem. Osobně bych řekl že na české Wow RP scéně funguje nepsané pravidlo že jinými můžou být pouze lidéSmile Human se hraje nejčastěji je nejbližší nám lidem k rpeníVery Happy Ale to neznamená že další rasy mají dané mantinely jak by se měly rpit:) Lore je lore ale i kaldorei muže být svině co krade, z trpaslíka lhář a z orka strašpytel.
    Soul_^
    Soul_^
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Dafné, Baldr
    Povolání : Burina
    Počet příspěvků : 81
    Věk : 30

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Soul_^ Tue Oct 23, 2012 3:01 pm

    Nesúhlasím absolútne. A ešte k tomu si ST-čko... *doublefacepalm*
    Jasné, hrajme bez obmedzení... nech nám tu pobehujú elfky so slovníkom kamionistu, worgeni si založia debatný krúžok s čajom o piatej a nech si to taureni rozdávajú s kravami z farmy.

    Fakt tlieskam.
    (Stále dúfam, že to mal byť len vtip)
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Kshatriya Tue Oct 23, 2012 3:04 pm

    Tak zrovna Worgeni by si mohli dávat čaj o páté, vzhledem k tomu, jak je Gilneas stylisován ;-)

    Já souhlasím/nesouhlasím tak napůl. Problém není v tom, že některá z postav vybočuje archetypu rasy, ten nastává ve chvíli, kdy se jedná o většinovou populaci.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Tue Oct 23, 2012 3:31 pm

    Soul_^ napsal:Nesúhlasím absolútne. A ešte k tomu si ST-čko... *doublefacepalm*
    Jasné, hrajme bez obmedzení... nech nám tu pobehujú elfky so slovníkom kamionistu, worgeni si založia debatný krúžok s čajom o piatej a nech si to taureni rozdávajú s kravami z farmy.

    Fakt tlieskam.
    (Stále dúfam, že to mal byť len vtip)

    Doufal jsem, že hráči mají natolik mozkových buněk, že by je opravdu taková věc nenapadla...a že pochopili na co jsem tím narážel...pleskej se do hlavy za to cos napsala
    Soul_^
    Soul_^
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Dafné, Baldr
    Povolání : Burina
    Počet příspěvků : 81
    Věk : 30

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Soul_^ Tue Oct 23, 2012 3:46 pm

    Deusn napsal:
    Soul_^ napsal:Nesúhlasím absolútne. A ešte k tomu si ST-čko... *doublefacepalm*
    Jasné, hrajme bez obmedzení... nech nám tu pobehujú elfky so slovníkom kamionistu, worgeni si založia debatný krúžok s čajom o piatej a nech si to taureni rozdávajú s kravami z farmy.

    Fakt tlieskam.
    (Stále dúfam, že to mal byť len vtip)

    Doufal jsem, že hráči mají natolik mozkových buněk, že by je opravdu taková věc nenapadla...a že pochopili na co jsem tím narážel...pleskej se do hlavy za to cos napsala

    Btw. som chlap a plieskať do hlavy sa nebudem.
    Celý tvoj topic vyznieva ako pobádanie k trollingu a RPeniu failov.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Tue Oct 23, 2012 3:54 pm

    Soul_^ napsal:
    Deusn napsal:
    Soul_^ napsal:Nesúhlasím absolútne. A ešte k tomu si ST-čko... *doublefacepalm*
    Jasné, hrajme bez obmedzení... nech nám tu pobehujú elfky so slovníkom kamionistu, worgeni si založia debatný krúžok s čajom o piatej a nech si to taureni rozdávajú s kravami z farmy.

    Fakt tlieskam.
    (Stále dúfam, že to mal byť len vtip)

    Doufal jsem, že hráči mají natolik mozkových buněk, že by je opravdu taková věc nenapadla...a že pochopili na co jsem tím narážel...pleskej se do hlavy za to cos napsala

    Btw. som chlap a plieskať do hlavy sa nebudem.
    Celý tvoj topic vyznieva ako pobádanie k trollingu a RPeniu failov.

    Vyzývám k tomu, aby hráči neříkali že ork není schopen aby se stal třeba paladinem. Bohové proč by to nešlo. Samozřejmě, že by mu to řád stříbrné ruky nedovolil. Samozřejmě, že by byl výsměch. Samozřejmě že by nikdy neovládl světlo. Ale kdyby se o to ten hráč chtěl pokusit a dokázat to, třeba se stát jen bojovníkem řádu, kdo jsme my abychom mu bránili.

    Zapoměl jsem dodat ! Samozřejmě, že to co myslíš jako příklady je naprostá p******a. Elfka co by mluvila jako kamioňák...té bych nechal utrhnout hlavu. Ale kdyby to třeba byla elfka, toužící o studiích týkajících se inženýrství zamítl bys to ?

    Jenom tím, že nějací pitomci vybrousili trolling jak sám říkáš do takového stupně, že to tak každý vidí je věc druhá.
    Soul_^
    Soul_^
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Dafné, Baldr
    Povolání : Burina
    Počet příspěvků : 81
    Věk : 30

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Soul_^ Tue Oct 23, 2012 4:06 pm

    Deusn napsal:
    Soul_^ napsal:
    Deusn napsal:
    Soul_^ napsal:Nesúhlasím absolútne. A ešte k tomu si ST-čko... *doublefacepalm*
    Jasné, hrajme bez obmedzení... nech nám tu pobehujú elfky so slovníkom kamionistu, worgeni si založia debatný krúžok s čajom o piatej a nech si to taureni rozdávajú s kravami z farmy.

    Fakt tlieskam.
    (Stále dúfam, že to mal byť len vtip)

    Doufal jsem, že hráči mají natolik mozkových buněk, že by je opravdu taková věc nenapadla...a že pochopili na co jsem tím narážel...pleskej se do hlavy za to cos napsala

    Btw. som chlap a plieskať do hlavy sa nebudem.
    Celý tvoj topic vyznieva ako pobádanie k trollingu a RPeniu failov.

    Vyzývám k tomu, aby hráči neříkali že ork není schopen aby se stal třeba paladinem. Bohové proč by to nešlo. Samozřejmě, že by mu to řád stříbrné ruky nedovolil. Samozřejmě, že by byl výsměch. Samozřejmě že by nikdy neovládl světlo. Ale kdyby se o to ten hráč chtěl pokusit a dokázat to, třeba se stát jen bojovníkem řádu, kdo jsme my abychom mu bránili.

    Zapoměl jsem dodat ! Samozřejmě, že to co myslíš jako příklady je naprostá p******a. Elfka co by mluvila jako kamioňák...té bych nechal utrhnout hlavu. Ale kdyby to třeba byla elfka, toužící o studiích týkajících se inženýrství zamítl bys to ?

    Jenom tím, že nějací pitomci vybrousili trolling jak sám říkáš do takového stupně, že to tak každý vidí je věc druhá.

    Možno som reagoval prehnane...(Pri tvojom prvom poste sa mi hneď v hlave vyrojil zástup lesbiacich elfiek s draeneikami.) Hranie každej rasy so sebou niečo prináša. Spoločnú črtu, vlohy, ale aj obmedzenia. Mal si sa vyjadriť presnejšie.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Tattoo Tue Oct 23, 2012 4:21 pm

    Trpaslíci a Elf?.. Jestli to měl být pokus o vtip, tak ti nevyšel. Tyhle dvě rasy nejsou hated jenom díky zapojení do aliance. Od počátku WC je dané, že elfové opovrhují touto rasou - pokud se bavíme o Nelfech.

    Ale nesouhlasím s většinou příkladů co si udal. Podle mě to musí mít své hranice a kodexy.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Tue Oct 23, 2012 4:35 pm

    Tattoo napsal:Trpaslíci a Elf?.. Jestli to měl být pokus o vtip, tak ti nevyšel. Tyhle dvě rasy nejsou hated jenom díky zapojení do aliance. Od počátku WC je dané, že elfové opovrhují touto rasou - pokud se bavíme o Nelfech.

    Ale nesouhlasím s většinou příkladů co si udal. Podle mě to musí mít své hranice a kodexy.

    Kodexy jsou pro Warhammer. A i kdyby to tak bylo, pořád bych se snažil nějak prorazit. Vem si Hobaara. Ten ti s takovýmahla kodexama hází okolo sebe a směje se jim. On samotný je jasný důkaz toho, jak by to mohlo být.

    Samozřejmě že "tyhle" příklady nemuseli být ty přesné pro tebe. Byl to jen příklad, jak by to "asi" mohlo být. Já prostě nevěřím v tyhle hlouposti. Ale to je názor každého z nás.
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Striker Tue Oct 23, 2012 4:42 pm

    Velice křehké téma Wink. Ano, mezi lidmi se objevují šílenci, kteří jsou schopní naprosto nevídaných věcí. Jeden by řekl, že lidé jsou monogamní a nespí se zvířaty, ale třeba Athertova ložnice...

    Jistě, v rámci každé rasy jsou jedinci, kteří se mohou zcela obrátit proti jejímu loru. Uvažujme ale, že kdyby si každý mohl RPit podobné podivíny, tak je každý i hraje a dělá si celé RP a lore podle sebe. Ano, nikde není řečeno že úplně všichni elfové do jednoho bez výjimky by udělali cokoliv, jen ne pokáceli strom. Vždy by se našel v celé rase nějaký potrhlý, pro elfy zavrženíhodný jedinec, který by ten strom pokácel. Jenže to by byl třeba 1 jedinec z 1000. Ale povol hráčům, aby se úplně volně stavěli proti vzorovému loru a zjistíš, že vzorovým lorem se na serveru stane jen abnormálnost.

    Uvedu případ z malinko jiného soudku, snad nespustí OT... 4% populace je homosexuálně orientováno. Přibližně. A teď mi řekněte, kolik % ženské populace na Mythii je homosexuálně zaměřeno a obzvláště kolik by bylo, kdybychom se to nesnažili pronásledovat, ale kdybychom se k tomu stavili stylem "je to jen a jen věc toho, kdo to RPí". Pak bychom skončili spíš na 4% heterosexuálek. Hyperbola, ale přiznejme si... ne až TAK velká.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Zara Tue Oct 23, 2012 6:22 pm

    Souhlasím, ale jen okrajově. Hezky to vysvětlil Striker - můžou být podivíni. Ale ve chvíli, kdy bude každý podivín, budou podivíni následovníci obyčejů své rasy.

    Jsme sice ve fantasy, ale i to fantasy potřebuje mít mantinely, ikdyž hodně daleko od sebe. Navíc je třeba si uvědomit, že půjde-li krvavý elf (používám je, protože se to dá na nich nejlíp popsat) názorově proti své vlastní rase, začne se paktovat s Kaldorei, orky, trolly a kdo ví čím... nakonec ho nejspíš zabijí jeho vlastní lidé. A ruku na srdce... kdo by hrál podivína s vědomím, že ho za chvíli zabijou jeho vlastní soukmenovci? Razz
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Tue Oct 23, 2012 6:52 pm

    Zara napsal:Souhlasím, ale jen okrajově. Hezky to vysvětlil Striker - můžou být podivíni. Ale ve chvíli, kdy bude každý podivín, budou podivíni následovníci obyčejů své rasy.

    Jsme sice ve fantasy, ale i to fantasy potřebuje mít mantinely, ikdyž hodně daleko od sebe. Navíc je třeba si uvědomit, že půjde-li krvavý elf (používám je, protože se to dá na nich nejlíp popsat) názorově proti své vlastní rase, začne se paktovat s Kaldorei, orky, trolly a kdo ví čím... nakonec ho nejspíš zabijí jeho vlastní lidé. A ruku na srdce... kdo by hrál podivína s vědomím, že ho za chvíli zabijou jeho vlastní soukmenovci? Razz

    JÁ JÁ JÁ !
    Dreamcatcher
    Dreamcatcher
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Doradin Dullbeard
    Povolání : Nezvestný
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 103
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Dreamcatcher Tue Oct 23, 2012 7:53 pm

    No ja som myšlienke variabilnosti charakteru postáv/rás naklonený, ale paradoxne podobným tvrdením, ako načal Deusn sa obhajuje veľká časť RP-erov začiatočníkov, ktorý si vyberajú lore ťažšie hrateľných postáv a robia v nich zo zásade samýcho seba (humana).
    Každopádne, priznajme si to, RPenie čudákov, nezodpovedajúcich lore danej rasy je síce "riskantná" záležitosť, no častokrát to prináša do RP veľa príležitostí, ak nie aj hromadných eventov.

    Takže áno, zopár ľudí si môže dovoliť RPiť nesúlad RP s lore ale vždy s dostatočnými skúsenosťami.
    Aby sa vám potom nestalo ako mne, že vás bude orkská samica vo vezení ukecávať ako 50 ročný úradník, že je tam omylom a ešte zaemotí pred trpaslíkom /beg. Fakt príjemná záležitosť. Smile
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Drog Tue Oct 23, 2012 9:01 pm

    Tento server by hrozne potreboval Lesbiace Neflky...určite kdo ide do toho ? Alebo homosexuálneho Taura takový majsterštik
    Roat
    Roat
    Místní
    Místní


    Postava : Haldorien
    Povolání : Zapomenutý válečník a strážce
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 46
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Roat Wed Oct 24, 2012 1:10 pm

    Rychle! K tomuhle se taky vyjádřím.

    S tímhle jsem se setkával dost často jelikož jsem na Neo hrával belfa a byl jsem v milici, díky čemuž na mě plivali víc jak na chodník.
    Jak se mohl belf spojit s lidma... Jak může poslouchat rozkazy od člověka...
    Hned vám to řeknu, ale ještě před tím. Moje nynější postava zde na Mythii, Haldorien, voják, noční elf třeba trpaslíkama neopovrhuje, pokud do něj nehustí nějaký trpárny.

    A teď co si o tom myslím:

    Vemte si to takhle, každá postava tady má nějakou minulost. Co když právě v tý minulosti se zúčastnila bitvy o horu hyjal? Bojovali tam orkové, lidi, trpaslíci, trolové, elfové, možná i nějakej gnom a taky vznešenej elf. Bojovali tam v jedný alianci, bok po boku a taky bok po boku umírali, navzájem se chránili. A to utužuje vztahy.

    Samozřejmě když to nebude extrémně brutálně proti lore tak mi to nevadí. Ale když se elf bude bavit s trpaslíkem, tak pardon ale proč by to nešlo? Já nehraju druida, hraju vojáka. A noční elfové se s trpaslíkama nemaj rádi protože mají zcela rozdílnej pohled na přírodu.

    Zpruďte mě někdo.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Deusn Wed Oct 24, 2012 1:27 pm

    Drog napsal:Tento server by hrozne potreboval Lesbiace Neflky...určite kdo ide do toho ? Alebo homosexuálneho Taura takový majsterštik

    Přesně kvůli komentářům jako je ten tvůj Drogu si hráči myslej že postavy jenž jsou trochu odkloněny od Lore jsou špatný nápad. Prosímtě, s takovýmahle nápadama jsi jdi do háje.
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Striker Wed Oct 24, 2012 4:54 pm

    Jenže jak už tu bylo naznačeno. Jedna věc je RPit trochu jinou, neprůměrnou postavu po stránce přesvědčení apod., a věc druhá je se na něco podobného vykecávat jen za účelem zakrytí neznalosti loru/ještě hůře neschopností jej dodržovat.

    Pokud něco umí skutečně jen velmi málo RPrů, je to doopravdy brát jak pro, tak proti svých postav. Že ecnhanter umí nacpat do zbraně enchant, aby byla nezničitelná, nebo enchant, že bude při zásahu šlehat slabý útok popálením, to ti tu zvládne zaRPit každý. Ale co všechno je třeba vykonat a hlavně získat, abys vůbec dostal energie potřebné k vytvoření enchantu, že ten enchant tam může být jen 1 a jakýkoliv nový ten starý vytěsní a jak dlouho trvá do itemu enchant nacpat... To je seznam, ze kterého si drtivá většina RPrů vezme doopravdy k srdci tak nejvýš 1-2 položky.

    S RP postav je to úplně stejné. Nevýhodou elfa je že nemůže kácet stromy. Co s tím? Jasně, budu RPit elfa, který bude mít nějaký geniální důvod, proč ty stromy kácet může! Ale samozřejmě bude mít i všechny "výhody" elfí rasy, které mají i ti, co stromy nekácí. A zkuste mi popřít, že tohle lidé nedělají, nebo že takových je jen minimum Wink.

    EDIT: Nebo ještě exemplárnější příklad, lidé odmítající Světlo. Přece nebudu hrát pánbíčkáře - no jasně, můj člověk ve Světlo prostě věřit nebude protože zažil to a to a to příšerně strašného co ho od toho odradilo. Někteří se dokonce ani neobtěžují si nějaký dobrý důvod shánět. Ignorace slabin či nevýhod rasy/magické školy/nošené zbroje/nošené zbraně apod., zapříčiněné jejich neznalostí nebo neschopností se s těmito postihy smířit. A tímhle této drtivé většině RPrů (pozor, sám bych se mezi ně okamžitě bez váhání zařadil, neberte to jako výstup narvaný arogancí) jen vrazíte do ruky možnost si to lépe obhájit.
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Thrax Thu Oct 25, 2012 1:01 am

    Musím říct, že většína se jasně vyjádřila. Moje vyjádření k názoru je asi takovéhle:

    Deusne, s tebou souhlasím a také nesouhlasím. Z velké strany souhlasím, že by se někdy měly objevit neobyčejné postavy... prostě podivíni. Avšak se to nesmí opravdu přehánět maximálním znásilňováním lore. Přecejen tu lore je, aby aspoň hráče směrovalo a poskytlo jim pevný bod. Jenže... všichni se ptají ''Co je v lore?'' ale moc lidí se neptá na to ''Co v lore není?'' a to je taková chyba. Člověk musí využívat lore proti jemu samotnému a také si vymýšlet i vlastní příběhy. Ovšem taky se to lore nesmí znásilňovat. Podle mě jsou prostě originální postavy založené na základech lore a přídavcích hráčů nejlepší.
    Já osobně jsem hrál za opravdu neobyčejné i uplně obyčené postavy. Konkrétně tady jsem si spíše v parádu vzal dvě postavy s uniq příběhem založených na lore i mých myšlenek. Skarra je ''půldrak'', prokletá žena s dračí krví a pouten s červenou dračicí. Yraarsh je zase magor, služebník Starých bohů co z jejich šepotu zešílel + je magicky upraven k tomu, aby za pomoci životní energie tvorů (hooodně energie) mutoval ve zrůdu. A další postavy asi nemám.

    Co se týče nesouhlasu... no, já bych byl asi zásadně proti aby se tu dělaly megaultrasupergiga faily tipu taurenský lesba co běhá za mindou nějaký gnomky Very Happy. Nebo nedej bůh nelfky co mluví jako kamioňák. S originalisou se musí velmi opatrně. A pokud má člověk originální postavu tak musí být neprůstřelná... prostě taková, kterou nejde dostat na kolena vyzvídáním. Důležité je myslet, nepřehánět to a nejlépe to brýt také jako hru. To jest můj názor na tohle.

    P.S: Sorry za pozdější odpovědi, ale blbe mi net.
    Glandrian
    Glandrian
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Halgoroth Zlatá dlaň
    Povolání : Obchodník
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 86
    Věk : 33

    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Glandrian Fri Oct 26, 2012 6:51 pm

    Já se jen vyjádřím k problému elfové vs. trpaslíci.
    Toto není LotR, kde když se potká naštvaný elf s naštvaným trpaslíkem, tak se prostě zabijou!

    Ve Warcraftu jsou mezirasové vztahy dost odlišné od zažitých standartů. Lidi a orkové se stejně jako kaldorei a sin'dorei vůbec nemusí, to ano. Ale pokud vezmeme trpaslíky (především Wildhammery) a dejme tomu quel'dorei, tak tyto dvě rasy se mezi sebou respektují a mají přátelské vztahy. Sin'dorei nemají rádi víceméně nikoho, ale to se nedá říct o kaldorei. Ti už nejsou tak namyšlení jako kdysi dávno, když ovládali Studnu věčnosti. Spíš sami sebe považují za ty nejmoudřejší a proto neopovrhují ostatními rasami (to přece moudrý člověk (elf) nedělá).

    Sponsored content


    Omezenost ras...Co to k***a ?! Empty Re: Omezenost ras...Co to k***a ?!

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 7:13 am