Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+10
Konstantin
Ballian
swot
Kshatriya
Zara
Drog
Gamesh
PotatoTentacle
psychous
Deusn
14 posters

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Mon Oct 29, 2012 9:12 am

    Řeknu vám jedno, milí hráči.

    GM dělám už nějakej ten pátek...nebo v mém případě PJ, RPGM a jiné tentononcy jenž jinak označují to, že jsem vám dělal eventy, RP příležitosti apod. hovadiny. Teď jsem se díval do soudní síně a viděl jsem tam větu, která mne tak rozhněvala, až jsem málem zvedl postel a prohodil ji oknem.

    Vím že přístup některých individuí vůdči GM je opravdu...jak to nazvat, abych nezněl jako chobot. Prostě debilní. Upřímně nemám pro to jiné slovo. Přestože je třeba Konstantin v některých věcech samolibý suchar a já bych v některých věcech naprostý ignorativní tupoun, nebo že Zara je fanatická líbezná pracovnice, nebo že Filipson nemá furt čas (protože maká) ! To furt neznamená že máte vůbec nějaký pádný důvod do nich rejpat.

    Koho sakra zajímá RP smrt či krátkodobej BAN na dva, tři dny. Já sem RP smrtí rozdal stovky, možná i dvě stovky, za dobu co jsem GM a krom Yergeria si z Vás na mě nikdo, nikdy nestěžoval. (fajn pár ocasů tam bylo, ale nic pádného).

    ................................................................................

    Každopádně. Vylil jsem si srdíčko teď to tu spamujte sračkama, nebo. Se zamyslete a napište sem CO vám vadí na přístupu GM, buďte uctivý, buďte upřímní k sobě i k GM a hlavně ! Buďte sakra slušní. Já umím někoho urazit i slušným způsobem. Tenhle celej topic je o tom, abyste si mohli přímo přez forko promluvit s GM, které vám "nějak" vadí nebo vám "nějak" vadí to co udělal. Nebo s ním prostě chcete pořešit to a to.

    POZN. : GM Týme, pokud se tu objeví byť jen jeden vůl, kterej by snad sem přišel jen proto aby vyvolával hádku, tak tenhle topic klidně zamčete, zmačkejte a prohoďte ho dimenzí toalet. Jinak se, ale snažte upřímně a zcela, zcela přímě odpovídat na dotazy. Všeci víte, že já to tak dělal a nikdy jsem problémy s hráčama neměl.

    To jest vše, nenávidějte mě, spamujte mi PM, mě to je jedno. Teď si promluvte jako hráč s GM, nebo jako GM s hráčem a sakra, přestaňte už mekat ty pindy o tom kdo má pravdu a nemá.
    psychous
    psychous
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Avelinia
    Povolání : Ohnivý/RUnový mág
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 159
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  psychous Mon Oct 29, 2012 9:45 am

    Deusn +1
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  PotatoTentacle Mon Oct 29, 2012 1:03 pm

    And not a single pie was given that day.
    Deusn +1
    Gamesh
    Gamesh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Samej sval
    Povolání : Ano, jsem povolán.
    Počet příspěvků : 154

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Gamesh Mon Oct 29, 2012 1:25 pm

    Deusn napsal:Koho sakra zajímá RP smrt či krátkodobej BAN na dva, tři dny. Já sem RP smrtí rozdal stovky, možná i dvě stovky, za dobu co jsem GM a krom Yergeria si z Vás na mě nikdo, nikdy nestěžoval. (fajn pár ocasů tam bylo, ale nic pádného).

    Přidávám svůj pádný důvod pro stížnost na tvé RP killy! ( nebylo to sice tady ale to nevadí Very Happy )

    Jináč samozřejmě souhlasím, akorát podobných topiců je tady na můj vkus nějak moc. Pochybuju, že tenhle něco vyřeší.

    Mír s vámi.
    king
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Mon Oct 29, 2012 1:37 pm

    Gamesh napsal:
    Deusn napsal:Koho sakra zajímá RP smrt či krátkodobej BAN na dva, tři dny. Já sem RP smrtí rozdal stovky, možná i dvě stovky, za dobu co jsem GM a krom Yergeria si z Vás na mě nikdo, nikdy nestěžoval. (fajn pár ocasů tam bylo, ale nic pádného).

    Přidávám svůj pádný důvod pro stížnost na tvé RP killy! ( nebylo to sice tady ale to nevadí Very Happy )

    Jináč samozřejmě souhlasím, akorát podobných topiců je tady na můj vkus nějak moc. Pochybuju, že tenhle něco vyřeší.

    Mír s vámi.
    king

    Proto se snažím udělat něco, co se snad uchytí a kde budou Hráči opravdu tvrdě a bez servítek mluvit s GM a naopak. /což znamená, že si tu může na hráče zanadávat i GM pokud bude chtít.)

    Opravdu řvětě a nadávejte tady, ale nerozvádějte to do jiných topiců. Thank you very much.
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Drog Mon Oct 29, 2012 1:52 pm

    Já bych se rád zveril...ale nechcem zato dostat ban lebo Gm-ká ostro sledujú tento topic a všetky stažnosti vymažú a hodia bany za úrážanie ,alebo vymyslia nové pravidlo krivé slova na Gm alebo niečo podobné...

    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Mon Oct 29, 2012 2:32 pm

    Drog napsal:Já bych se rád zveril...ale nechcem zato dostat ban lebo Gm-ká ostro sledujú tento topic a všetky stažnosti vymažú a hodia bany za úrážanie ,alebo vymyslia nové pravidlo krivé slova na Gm alebo niečo podobné...


    Přestaň tu fňukat a začni mluvit. Které GM to dělá, proč si myslíš že to dělá. Jmenuj a optej se ho slušně ať se ti zato ospravedlní. Pokud se ospravedlní tak zavři pusu a jdi dál. Ty se ke všemu taky pořád vracíš jak dítě.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Zara Mon Oct 29, 2012 3:20 pm

    Stížnosti na GMka se píšou primárně do PM Konstantinovi, stížnosti na Konstantina Filipovi. Stížnosti na Filipa nemá cenu psát, není komu. Razz

    V podstatě hlavně proto, že takovýhle věci na fórku nepotřebujeme. Stejně se jen flamuje, nic kloudnýho se nakonec nevyřeší a nemá cenu tu mít hate topicy, do kterých stejně přispívají pořád ti samí lidé...

    Pokud chcete, pište si sem. Osobně na to reagovat nehodlám. Na PMky odpovím ráda, pokud někdo bude chtít psát o mě - mě. Ale na fóru to vážně rozebírat nehodlám. Smile
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Mon Oct 29, 2012 3:30 pm

    Zara napsal:Stížnosti na GMka se píšou primárně do PM Konstantinovi, stížnosti na Konstantina Filipovi. Stížnosti na Filipa nemá cenu psát, není komu. Razz

    V podstatě hlavně proto, že takovýhle věci na fórku nepotřebujeme. Stejně se jen flamuje, nic kloudnýho se nakonec nevyřeší a nemá cenu tu mít hate topicy, do kterých stejně přispívají pořád ti samí lidé...

    Pokud chcete, pište si sem. Osobně na to reagovat nehodlám. Na PMky odpovím ráda, pokud někdo bude chtít psát o mě - mě. Ale na fóru to vážně rozebírat nehodlám. Smile

    Jak myslíš Zaro. Mě to je jedno. Klidně to smázni.

    Mazat to nebudu. Vyjadřuju se za sebe... ostatní tu třeba budou chtít reagovat. Smile Zara

    Myslel jsem to v tom nejlepším smyslu Zaro ! Very Happy Ale jak myslíš


    Naposledy upravil Deusn dne Mon Oct 29, 2012 6:28 pm, celkově upraveno 1 krát
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Kshatriya Mon Oct 29, 2012 3:51 pm

    A co takhle z toho udělat erotickou seznamku? Co vy víte, třeba je nenávist vůči GMs způsobena odmítnutím a někteří to hold těžce nesou tongue
    avatar
    swot
    Místní
    Místní


    Postava : Verenia/Bradok
    Povolání : Priest/Warrior
    Počet příspěvků : 22
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  swot Mon Oct 29, 2012 4:48 pm

    Kshatriya napsal:A co takhle z toho udělat erotickou seznamku? Co vy víte, třeba je nenávist vůči GMs způsobena odmítnutím a někteří to hold těžce nesou tongue
    affraid Twisted Evil
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Ballian Mon Oct 29, 2012 4:59 pm

    Tak jo ja sa slušne oznamujem že mi Konstantin nevadil dokým mi nedal perma ban za to že som ho postavil do situácie v RP v ktorej čelil prepadnutiu. Ani sme nestihli vystreliť, seknúť už napísal STOP RP a keď zistil že kolegu vedla RPil Cornelius dostali sme perma IP ban :X Toto neni vhodný prístup hlavy GM teamu, nemyslíte? A ešte ooc žiadal o pomoc v guild chate, to tiež nejde moc príkladom ostatným hráčom.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Mon Oct 29, 2012 6:29 pm

    Kshatriya napsal:A co takhle z toho udělat erotickou seznamku? Co vy víte, třeba je nenávist vůči GMs způsobena odmítnutím a někteří to hold těžce nesou tongue

    affraid
    avatar
    Konstantin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Lord Tarindis Lerean
    Povolání : Vyšší magistr
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 80
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty icom u rima

    Příspěvek  Konstantin Mon Oct 29, 2012 7:08 pm

    Ballian napsal:Tak jo ja sa slušne oznamujem že mi Konstantin nevadil dokým mi nedal perma ban za to že som ho postavil do situácie v RP v ktorej čelil prepadnutiu. Ani sme nestihli vystreliť, seknúť už napísal STOP RP a keď zistil že kolegu vedla RPil Cornelius dostali sme perma IP ban :X Toto neni vhodný prístup hlavy GM teamu, nemyslíte? A ešte ooc žiadal o pomoc v guild chate, to tiež nejde moc príkladom ostatným hráčom.

    Tak perma ban to nebyl. Původně to byl ban na vychladnutí, potom o něco vyšší, ale to jsme už vyřešili. Lodar si vysloužil perma a Ty máš ban snížen. Ale rád bych se vyjádřil k tomu, co tomu všemu předcházelo.

    Vesele si sedím u ohně a říkám si, jak hezký je to život a najednou mi za zády běží dva hráči. Pohoda, klídek, ale začíná to být nějaký divný... tak hodím pinfo a Ballian s Danathem. Že by náhoda? Spíše osud, řekl jsem si. A tak příběh pokračoval.

    Hlavou mi proběhla RP smrt guvernéra Thomase Moretta, u kterého jsem RP kill přijmul, protože vše po RP stránce proběhlo čistě. Problém nastal až když díky tomu padla velmi dlouhá eventová linie a já se zpětně dozvěděl, že to celé RP bylo podníceno OOC. Podruhé bych velmi nerad udělal stejnou chybu. Nechtěl jsem hned Danatha banovat, i když bylo nad slunce jasné, že tu není náhodou. Rozhodl jsem se to vyřešit alespoň z části v RP. No, nepovedlo se, už jste nabíjeli šipku.

    Nakonec jsem se rozhodl Vám dát raději ban než zíkat RP kill jen kvůli Danathově touze pokořit mě. Možná je to sobecké, ale rozhodl jsem se tak a tým mi dal za pravdu.

    Jak vidíte, Danath si za méně než dvacet čtyři hodin vysloužil perma a Tobě byl ban zkrácen. Snad to můžeme brát jako uzavřenou kapitolu.
    Roat
    Roat
    Místní
    Místní


    Postava : Haldorien
    Povolání : Zapomenutý válečník a strážce
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 46
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Roat Mon Oct 29, 2012 11:25 pm

    Takže!

    Když už to tady je. (následující text bude obsahovat sprostá slova a možná přehnané reakce)

    Spoiler:
    Gamesh
    Gamesh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Samej sval
    Povolání : Ano, jsem povolán.
    Počet příspěvků : 154

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Gamesh Mon Oct 29, 2012 11:42 pm

    Roat napsal:Takže!

    Když už to tady je. (následující text bude obsahovat sprostá slova a možná přehnané reakce)

    Spoiler:

    Taky sem si vzpoměl, že chci něco říct.

    Spoiler:

    Mír s váma!
    king
    Roat
    Roat
    Místní
    Místní


    Postava : Haldorien
    Povolání : Zapomenutý válečník a strážce
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 46
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Roat Mon Oct 29, 2012 11:45 pm

    Gamesh napsal:
    Roat napsal:Takže!

    Když už to tady je. (následující text bude obsahovat sprostá slova a možná přehnané reakce)

    Spoiler:

    Taky sem si vzpoměl, že chci něco říct.

    Spoiler:

    Mír s váma!
    king


    Přesně tak, a já nechci zamezit ničemu. Jen sem si chtěl "Vylít srdíčko". Jenomže to slušně neumím, protože sem nevzdělaný hovado. Děkuji.
    Agrex
    Agrex
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Agrex/Skallagrim
    Počet příspěvků : 111

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Agrex Tue Oct 30, 2012 8:08 am

    Roat napsal:Takže!

    Když už to tady je. (následující text bude obsahovat sprostá slova a možná přehnané reakce)

    Spoiler:

    Tak za tenhle Hajzlujici seznam by sis měl vysloužit metal, nebo by se měl minimálně umístit na web! Jak jednoduché je shrnout věci, které řekl bych netrápí jen Mythiu, ale vůbec celou RP scénu (možná za tohle taky může naše česká nátura).
    Každopádně bych chtěl říct jen to, že tenhle projekt je pod palcem Filipsona. Právě on tady vráží peníze do toho, abychom se mohli všichni BAVIT... Takže pokavat Filipsons rozodne tak či onak, být vámi bych to respektoval už jenom z úcty k tomu, že vám poskytuje - nebo poskytoval zábavu. A taky by si měl každý uvědomit, že tenhle projekt je - Od lidí, pro lidi, keří nemají na starost jen WoW
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Kshatriya Tue Oct 30, 2012 11:02 am

    Do hajzlu se všema WoW RP serverama, zpátky na stromy k papíru, jednašestce, gurpsům a FATEu!
    Filipsons
    Filipsons
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Yärmen Runebörn
    Povolání : Lovec
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 289
    Věk : 30

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Filipsons Tue Oct 30, 2012 12:33 pm

    Agrex napsal:
    Roat napsal:Takže!

    Když už to tady je. (následující text bude obsahovat sprostá slova a možná přehnané reakce)

    Spoiler:

    Tak za tenhle Hajzlujici seznam by sis měl vysloužit metal, nebo by se měl minimálně umístit na web! Jak jednoduché je shrnout věci, které řekl bych netrápí jen Mythiu, ale vůbec celou RP scénu (možná za tohle taky může naše česká nátura).
    Každopádně bych chtěl říct jen to, že tenhle projekt je pod palcem Filipsona. Právě on tady vráží peníze do toho, abychom se mohli všichni BAVIT... Takže pokavat Filipsons rozodne tak či onak, být vámi bych to respektoval už jenom z úcty k tomu, že vám poskytuje - nebo poskytoval zábavu. A taky by si měl každý uvědomit, že tenhle projekt je - Od lidí, pro lidi, keří nemají na starost jen WoW

    To brr. Roat nám slušně přispěl Smile
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Ballian Tue Oct 30, 2012 4:18 pm

    Konstantin napsal:
    Ballian napsal:Tak jo ja sa slušne oznamujem že mi Konstantin nevadil dokým mi nedal perma ban za to že som ho postavil do situácie v RP v ktorej čelil prepadnutiu. Ani sme nestihli vystreliť, seknúť už napísal STOP RP a keď zistil že kolegu vedla RPil Cornelius dostali sme perma IP ban :X Toto neni vhodný prístup hlavy GM teamu, nemyslíte? A ešte ooc žiadal o pomoc v guild chate, to tiež nejde moc príkladom ostatným hráčom.

    Tak perma ban to nebyl. Původně to byl ban na vychladnutí, potom o něco vyšší, ale to jsme už vyřešili. Lodar si vysloužil perma a Ty máš ban snížen. Ale rád bych se vyjádřil k tomu, co tomu všemu předcházelo.

    Vesele si sedím u ohně a říkám si, jak hezký je to život a najednou mi za zády běží dva hráči. Pohoda, klídek, ale začíná to být nějaký divný... tak hodím pinfo a Ballian s Danathem. Že by náhoda? Spíše osud, řekl jsem si. A tak příběh pokračoval.

    Hlavou mi proběhla RP smrt guvernéra Thomase Moretta, u kterého jsem RP kill přijmul, protože vše po RP stránce proběhlo čistě. Problém nastal až když díky tomu padla velmi dlouhá eventová linie a já se zpětně dozvěděl, že to celé RP bylo podníceno OOC. Podruhé bych velmi nerad udělal stejnou chybu. Nechtěl jsem hned Danatha banovat, i když bylo nad slunce jasné, že tu není náhodou. Rozhodl jsem se to vyřešit alespoň z části v RP. No, nepovedlo se, už jste nabíjeli šipku.

    Nakonec jsem se rozhodl Vám dát raději ban než zíkat RP kill jen kvůli Danathově touze pokořit mě. Možná je to sobecké, ale rozhodl jsem se tak a tým mi dal za pravdu.

    Jak vidíte, Danath si za méně než dvacet čtyři hodin vysloužil perma a Tobě byl ban zkrácen. Snad to můžeme brát jako uzavřenou kapitolu.
    Jo ale ban si mohol dať len jemu, keďže z mojej strany som proti tebe do vtedy ooc nič nemal, a teraz už ani moc nemám Razz Ide o to že mi napísali že som dostal perma Razz
    Jak hovoríš, je to uzavrené a už sa k tomu nechcem ďalej vracať Razz
    PEACE (že to hovorí akurát moja horká krv Twisted Evil )
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Wed Nov 07, 2012 1:32 pm

    Když už jsem to vytvořil tak si taky postěžuju.

    Hráče postavy Mark (no prostě Marka alias Barricada), nechávám tímto doporučovat do výcvičného RP, kde se naučí aspoň nějak slušněji Rpit a psát emoty.

    Následně ho doporučuji (zřejmě i se mnou, protože temné mraky nad mou hlavou jsou oslepující), dát do chladícího boxu, ze kterého nebude moci vylézt do té doby, dokud nějaké vysoko postavené GM (konstantin, Yergerio, Wooben, Filipson atd.) nepotvrdí, že je schopen kvalitně RPit.

    Dále navrhuju a žádám Yerga aby si příštího kandidáta na "ty víš co", vybíral lépe.
    Dante
    Dante
    Starousedlík
    Starousedlík


    Povolání : Fuck the system
    Počet příspěvků : 150
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Dante Wed Nov 07, 2012 2:07 pm

    že tě to pořád baví a nevim ale problém si měl zatim semnou ty jen proto že sem se ozval a nedržel hubu a krok ale ostatně to tak končí vždycky - člověk se ozve že se mu něco nelíbí a dostane držkovou místo vysvětlení který mi sice přišlo ale asi tak s hodinovým opožděním nehledě toho tvého AFKu ale ten ti za vinu nedávám páč sme přece lidi a máme svoje starosti taky pirat co dodat ? já RPil podle toho co mi bylo řečeno z jedné strany a pak do mě hustili lidi z druhé strany a prostě sem nestíhal - já svou chybu uznal prostě sem pochybil ale dělat chyby je přece lidská vlastnost... nikdo neni dokonalej a to by si měl vědět když o tom tak rád mluvíš
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Deusn Wed Nov 07, 2012 2:19 pm

    Scarecrow napsal:že tě to pořád baví a nevim ale problém si měl zatim semnou ty jen proto že sem se ozval a nedržel hubu a krok ale ostatně to tak končí vždycky - člověk se ozve že se mu něco nelíbí a dostane držkovou místo vysvětlení který mi sice přišlo ale asi tak s hodinovým opožděním nehledě toho tvého AFKu ale ten ti za vinu nedávám páč sme přece lidi a máme svoje starosti taky pirat co dodat ? já RPil podle toho co mi bylo řečeno z jedné strany a pak do mě hustili lidi z druhé strany a prostě sem nestíhal - já svou chybu uznal prostě sem pochybil ale dělat chyby je přece lidská vlastnost... nikdo neni dokonalej a to by si měl vědět když o tom tak rád mluvíš

    Umíš vůbec něco jiného než zapírat, bulet a lhát ?

    Vysvětlováno ti to bylo, ty jsi s kecy jako "ne, tohle se mi nelíbí, já nato seru", utekl, odešel, nedoerpil boj a prach sprostě se nato vysral. NeRpil jsi podle ničeho, Rpil čistě podle sebe a pro své osobní blaho. A při vší úctě, vytři si řiť. Až tě příště potkám, odpálím tě hned na kusy. A je mi jedno co budu muset udělat ,abych to kouzlo dovedl k dokonalosti.

    A k první půlce příspěvku. Ty si vůbec dovoluješ otevřít potom všem co jsem udělal takhle na mě hubu ?! Chybu si udělal, jediné co ti aspoň minimálně utírá ty tvé posrané rty je to, že jsi to přiznal.

    A k tomu AFK ! Jasně jsem napsal, že jsem dělal večeři ! Na mé příspěvky si "ty" nereagoval a jen se blbě ptal, kdy už začneme rpit. Marku zapni mozek a jednu si liskni, než se těmi prsty té klávesnice dotkneš. Očividně jsi to doteď nedělal.

    Ach a eště něco ! Bylo mi ještě ke všemu doloženo, že tohle tvé "RP" chování, se opakovalo i při bitvě s tvým "Worgenem", u kterého nechápu, kdo mohl být takový optimista a dal ti ho. Neumíš to, nedělej to. Takhle ti to řeknu.
    psychous
    psychous
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Avelinia
    Povolání : Ohnivý/RUnový mág
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 159
    Věk : 31

    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  psychous Wed Nov 07, 2012 2:29 pm

    má tu niekto popcorn?

    Sponsored content


    Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá Empty Re: Komůrka vzteku a svěření - aneb - Co to ten Deusn zas dělá

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:41 am