Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+10
Nordinus
Caswalon
Joker
Zara
Kshatriya
Deusn
Anowien
Amir
Thalis
psychous
14 posters

    stredovek alebo warcraft?

    psychous
    psychous
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Avelinia
    Povolání : Ohnivý/RUnový mág
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 159
    Věk : 31

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  psychous Tue Oct 30, 2012 6:19 pm

    Caswalon napsal: Lidi už jsou z většiny serverů zvyklí na to, že warlockové se skrývají. Tudíž to jejich RP moc neochudí. Zadruhé - warlock s warlockem si zaRPí víc než dobře (vlastní zkušenosti) a pokuď tady tedy mluvíš za celou komunitu, tak se dohodněte a RPěte spolu.

    Navíc pro mnohé je zábavné RPit na hranici. Když moc přeženou, tak budou pykat. Vše mám z vlastní zkušenosti kdy jsem warlocka hrál a o tom že jsem opravdu warlock vědělo jen pár lidí. Vyznačuje se warlock snad jen tím že vyvolává nemrtvé nebo démony? Proč nemůeš hrát třeba farmáře, hospodskou, člena ozbrojených složek který je ve svém tajném nočním životě čaroděj, jenž povolává Plamennou legii na Mythyi? Pokuď tě nebaví RPit tajně, zažádej si třeba o reclass.

    prečo nemožem? mam to v lore postavy... ešte šťastie že to je BElf... u nich to je legálne (už len počkať kým ich vytvoria)
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Ballian Tue Oct 30, 2012 8:17 pm

    psychous napsal:
    Caswalon napsal: Lidi už jsou z většiny serverů zvyklí na to, že warlockové se skrývají. Tudíž to jejich RP moc neochudí. Zadruhé - warlock s warlockem si zaRPí víc než dobře (vlastní zkušenosti) a pokuď tady tedy mluvíš za celou komunitu, tak se dohodněte a RPěte spolu.

    Navíc pro mnohé je zábavné RPit na hranici. Když moc přeženou, tak budou pykat. Vše mám z vlastní zkušenosti kdy jsem warlocka hrál a o tom že jsem opravdu warlock vědělo jen pár lidí. Vyznačuje se warlock snad jen tím že vyvolává nemrtvé nebo démony? Proč nemůeš hrát třeba farmáře, hospodskou, člena ozbrojených složek který je ve svém tajném nočním životě čaroděj, jenž povolává Plamennou legii na Mythyi? Pokuď tě nebaví RPit tajně, zažádej si třeba o reclass.

    prečo nemožem? mam to v lore postavy... ešte šťastie že to je BElf... u nich to je legálne (už len počkať kým ich vytvoria)
    Belf neBelf, legálne nelegálne... ak ťa za Svarkella- čo je divoch uvidíme castiť shadow bolty alebo iné černoprdelnícke spelly tak buď uteče alebo ak budeš na dosah tak ti bez otázok zatne sekeru do hlavy...
    Amir
    Amir
    Trosečník
    Trosečník


    Počet příspěvků : 19

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Ne, to Svarkell neudělá

    Příspěvek  Amir Tue Oct 30, 2012 9:08 pm

    Tohle nedělej, dávat RP killy jen tak škodí všem. Pokud budete ty warlocky šikanovat a kazit jim hru, tak budu zlý.
    avatar
    Caswalon
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 46

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Caswalon Tue Oct 30, 2012 9:34 pm

    Škodí to všem ale taky to hříšníky učí. Když chtějí čarovat, tak každá druhá class ovládá magii. Když ale chtějí hrát warlocka tak ať ho hrajou se všemi nástrahami.
    Jednou to tak bylo a snad každý je na to zvyklý. Já osobně se inRP stavím proti temným mágům s odporem, nehledě na to jestli zachránil město nebo ne. A ať řeknete cokoliv, ať uvedete warlocky v platnost jako dovolené povolání tak buďto budu stále proti tomu inRP a nebo (jak jste podotýkali Corneliovi) tady vůbec hrát nemusím.

    Z vlastní zkušenosti vím co obnáší hrát warlocka který se musí skrývat. Na vlastní kůži mám vyzkoušené jaké to je mít postavu na práhu smrti kdy člověka z hranice dostane i třeba drbný argument. Není to tak strašné, spíše naopak - je to docela adrenalin když zas poznáte někoho nového a nevíte jestli vás práskne nebo ne.

    Amire nic proti tvému názoru na warlocky ale nesouhlasím. Ať tak nebo tak - sem proti zlegalizování marihuany... Ehh, teda warlocků.
    Ballian
    Ballian
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ask Fjörm
    Povolání : Lovec, severan
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 141
    Věk : 28

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Ballian Tue Oct 30, 2012 9:44 pm

    Amir napsal:Tohle nedělej, dávat RP killy jen tak škodí všem. Pokud budete ty warlocky šikanovat a kazit jim hru, tak budu zlý.
    Pri každom RP súboji mi hráči whispujú že som kokot že len RP killi rozdávam... spravím vám prekvapko... nikdy som nedal RP kill dokým si o neho hráč nepožiadal =) Väčšina RP killov, ktoré som dal si hráči vyslovene vyžiadali ostatný museli spraviť sakra velkú blbosť aby som dal RP kill, keď si o neho nepožiadali.
    /edit: Tú sekeru nemôžeš brať do slova, na hlavu zásadne neútočím, jedine štítom... bolo to skôr prirovnanie k tomu že to tak nenechám.
    psychous
    psychous
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Avelinia
    Povolání : Ohnivý/RUnový mág
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 159
    Věk : 31

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  psychous Wed Oct 31, 2012 9:03 am

    ale pozor na to... u mojich postav platí Oko za oko, zub za zub Smile

    (neplatí po RP killu)
    Tarriana
    Tarriana
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Tarriana
    Povolání : Pyroman
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 134
    Věk : 30

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Tarriana Wed Dec 12, 2012 9:28 am

    Já jen jemně upozoerním,že společenství pro warlocky kde se můžou učit , i když skrytí a schovaní, na Mythii existuje. Stačí jen hledat a všímat si drobností.
    Dorian4690
    Dorian4690
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : 178cm 74kg
    Povolání : Student
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 73
    Věk : 33

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Dorian4690 Wed Dec 12, 2012 10:08 am

    Co na to říct. Snad jen pro fňukálky: dobrej warlock je warlock, kterej není vidět (i ta vaše vzpomínaná Stormwindská skupina se schází potají ve sklepě hospody tak, aby o nich nikdo neveděl (jenom poznámka pod čarou)).
    Tarriana
    Tarriana
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Tarriana
    Povolání : Pyroman
    Rasa : Vznešený Elf
    Počet příspěvků : 134
    Věk : 30

    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Tarriana Wed Dec 12, 2012 10:42 am

    Dorian4690 napsal:Co na to říct. Snad jen pro fňukálky: dobrej warlock je warlock, kterej není vidět (i ta vaše vzpomínaná Stormwindská skupina se schází potají ve sklepě hospody tak, aby o nich nikdo neveděl (jenom poznámka pod čarou)).
    Ano Doriane, přesně to jsem tím chtěla říct. Dokonce i belfové, kde jsou warloci obvyklejší, mají sídlo ve sklepě domu kam se musí sejít zezhora a mírně schované - to je prostě u warlocků normální,věnují se zakázané, lehce zvrácené magii a lidi je prostě nikdy nepřijmou tak jako mágy. Skrytá společenství která je přijmou se najdou všude - ale musí sami hledat,nemůžou čekat že najdou letáček z nápisem "hledám schopné černokněžníky" na nástěnce u hospody.

    Sponsored content


    stredovek alebo warcraft? - Stránka 2 Empty Re: stredovek alebo warcraft?

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:39 am