Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


4 posters

    Máš nato ?! Hrej to !

    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Deusn Sun Nov 11, 2012 1:07 pm

    Dámy a pánové ! Potom co jsem si to včera nechal potvrdit ostatníma GM´s, jsem se rozhodl že Vám sdělím nějakou možná už jasnou, ale přesto ne příliš používanou možností na Mythii.

    Dlouho jsem slýchával že mnoho lidí mluvilo o "svobodě" tvoření postavy. Krom unikátech, jsem tu nikdy neviděl někoho, kdo by třeba chtěl požádat o spec. postavu jako byl...třeba ogr, černý trpaslík (nagové ne, podvodní sexuální techniky fakt nepodporujem) a nevím co za další mrchy.

    Co vám prostě chcí říct. Chcete něco, udělejte pro to něco a hlavně si moc dobře v hlavě rozeberte zda to chcete. Protože takové spec. role nebudeme dávat jen tak někomu. Org co bude chodit po městě, vytírat si s lidma zadek, pochcávat radnici apod. To fakt ne.

    A i když to říkám nerad. Nebráním tomu, aby se tu objevili nějací "drsnější" elfové, alias Iorverthovi veverky, nebo lesní elfové z Warhammer fantasy. Nebráníme Vám v ničemu (krom podvodního sexu) lidičky, možnost máte. Máte jich tuny ! Udělejte si třeba dělostřelecké komando (když budete pravidelně cvičit, sakra proč ne ! Máme tu RPGM´s a GM´s, které Vám s tím klidně pomohou, když nebudou mít pracky plné práce.

    Tak tvořte a bavte se. Váš nenáviděný, Deusn
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Nov 11, 2012 1:26 pm

    Proč ne práve nagy? Myslím že by to bylo fajn RP s Nelfmi nebo s Belfmi, nebo obecne lov na nagu. RPS, buď nebude s kým nebo proste načo? RPS nagov je nechutné já bych to osobne nepraktizoval. Já bych jen prudil ostatné suchozemské krysy. pirat

    Dále murloci by tady už mali být taky, no nejsou. Třeba by mohli murloci přijít spolu s "pár" nagami, založit si podvodné (případne suchozemské) obydlie. Bylo by to fakt super dle mého názoru.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Deusn Sun Nov 11, 2012 1:51 pm

    Dengeamon napsal:Proč ne práve nagy? Myslím že by to bylo fajn RP s Nelfmi nebo s Belfmi, nebo obecne lov na nagu. RPS, buď nebude s kým nebo proste načo? RPS nagov je nechutné já bych to osobne nepraktizoval. Já bych jen prudil ostatné suchozemské krysy. pirat

    Dále murloci by tady už mali být taky, no nejsou. Třeba by mohli murloci přijít spolu s "pár" nagami, založit si podvodné (případne suchozemské) obydlie. Bylo by to fakt super dle mého názoru.

    Naga = excelentní RP, 100% znalost lore týkající se jejich historie, kultury, zvyků, boje, schopností

    Naga se ovšem taky rovná následujícícm věcem -

    1. Možnost podvodního rybího s--u, alias Ariel vrací úder
    2. Nevidím jediný důvod, proč by se naga vydávala s "pár" přáteli na tak daleký ostrov. Kvůli prázdninám ? Dovolená ? Rekreační lov ?
    3. Po mých zkušenostech s hráčem jakožto murloky...nene...v podvodních tvorech já lidem už prostě nevěřím. Pokud k tomu žekne někdo jiný z Gm´s něco jiného budiž. Ale já jsem proti.
    4. Už jen z toho důvodu že chceš nagu kvůli "prudění", říkám ne
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Tanaristrasz Sun Nov 11, 2012 1:59 pm

    Jo, jo. Důvod je ten že tam padla Woobova energetická bomba z vesmíru. A jak je známo nagy/highborne, mají rádi manu/moc.

    edit: Maelstrom je dost blízko Mythie.
    Gregson
    Gregson
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Gravis Sharptenner
    Povolání : Žoldnier
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 105
    Věk : 27

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Gregson Sun Nov 11, 2012 2:53 pm

    Až teraz ? Really ?!

    Žiadal som 2x Undeada, uvidím ako to víde dneska (či to už náhodou nevyšlo) a raz o Ethereala(Na tých zázračne každý zabúda, a podľa lore Wotlku na Azerothe už dávno sú).

    Osobne som len a len za konečný príchod exotickejšej a atraktívnejšej rasy ako len - Elves, Elves everywhere. (Tým myslím - Goblini, Undeadi, Nagy, Murloci, Wolvari či iné ľudožravé potvory)
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Tattoo Sun Nov 11, 2012 3:57 pm

    Kentauři / Satyři.

    Sponsored content


    Máš nato ?! Hrej to ! Empty Re: Máš nato ?! Hrej to !

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 10:28 am