Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


5 posters

    S měšcem a příběhem do začátku...

    Dawenear
    Dawenear
    Vývojář
    Vývojář


    Povolání : opravář a demoliční četa v jednom
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 162

    S měšcem a příběhem do začátku... Empty S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Dawenear Wed Nov 14, 2012 1:07 pm

    Možná ještě někteří vzpomenou... Kdysi tu byla krásná možnost získat měšec stříbrných do začátku za krásnej příběh.
    Ta možnost upadla v zapomnění až zmizela, ale já Vám ji přinesu zpátky...

    Pár slovy oč vlastně jde:

    Přijdete na server a nemáte zhola nic (ano, něco hodně málo se najde...)
    Proto Vám přináším možnost zisku hned dvou věcí:

    První je možnost získat až 50 stříbrnejch. Druhou možností je získat RP bod na Vaší postavu.

    A co za to? To je jednoduché. Stačí sepsat příběh té oné postavy, za kterou zde ráčíte hrát.

    Příběh samozřejmě budete vymýšlet vy a posílat mi ho PMkou, ten já náležitě ocením a něčím přispěju, samozřejmě podle nápadu, kvality zpracování, pravopisu a hlavně myšlenky!

    Jak jsem napsal, dostanete buď nějaký obnos, který se bude většinou točit do 50ti stříbrných, nebo za předpokladu dost pěkného příběhu může být i RP bod.

    Podmínky a připomínky (pocaď ste to číst nemuseli, ocaď jo (: ) :

    - Minimálnní rozsah je půl strany A4...

    - Příběh pravopisně správně, nechcu tam číst blbosti typu "bil jsem naživu..." atd. sunny

    - Téma si vybírejte z života vaší postavy a důvod cesty na Mythii

    - BUĎ to posílejte buď PM na Dawenear (nečekaně) nebo můžete postovat do povídek, pokud chcete, pak ale očekávám v PM link na tu povídku, kdo to hodí na povídky a nepošle mi link, jeho mínus (: ...

    - NEBO si ve hře najdete kronikáře, který je ochotný učinit to stejné, akorát v rámci RP, Kronikáře budou hrát STčka a GMka. Zde délku a kvalitu hodnotí dobrovolník ochotný vás vyslechnout, délku tu neomezujeme...

    No, samozřejmostí je, že nesedím u PC celej den a nečekám, až mi napíšete, proto se na vás může dostat až za 2 dny (kdyby mi přišlo 10 příběhů najednou), jinak to budu číst převážně ráno a dopoledne, takže mně večer neotravujte s tím, že jste to právě poslali, budu to ignorovat (;

    Co postava to jeden příběh, ano postava, ne acc, zneužívání = ban

    Kdo povídku postne do tohoto topicu, tu nemilosrdně smažu, tady se jen ptejte na blbosti...

    No snad něco přijde a trefí se to do stylu mých oblíbených autorů, ale i tak už mi došly knížky, takže budu vděčnej za cokoli novýho...


    Naposledy upravil Dawenear dne Wed Nov 14, 2012 7:56 pm, celkově upraveno 1 krát
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    S měšcem a příběhem do začátku... Empty Re: S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Kshatriya Wed Nov 14, 2012 3:20 pm

    Dawenear napsal:došli knížky

    Tady budu zlý ošklivák! Nejdřív napomínáš hráče, aby psali povídky bez pravopisných chyb a sám ji tu napíšeš :-)
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    S měšcem a příběhem do začátku... Empty Re: S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Deusn Wed Nov 14, 2012 4:39 pm

    Kshatriya napsal:
    Dawenear napsal:došli knížky

    Tady budu zlý ošklivák! Nejdřív napomínáš hráče, aby psali povídky bez pravopisných chyb a sám ji tu napíšeš :-)

    Ty seš takovej suchar ! Laughing
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    S měšcem a příběhem do začátku... Empty Re: S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Thrax Fri Feb 01, 2013 7:43 am

    Tak mě napadlo... mohl by se do seznamu odměn za příběh přidat mágům/lockům/kněžím/šamanům nějaký ne moc op cosmetic spell?
    Ardaren
    Ardaren
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Materix
    Povolání : Farmář, veterinář, nástupce Matera
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 217

    S měšcem a příběhem do začátku... Empty Re: S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Ardaren Fri Feb 01, 2013 9:40 am

    To se rovná uniqátce a o tom pochybuji. RP body jsou možné za hodně hodně dobrý příběh. Spíše bych se přiklonil k tomu že dostanete třeba nějaký spell od trenéra hned do začátku.

    Sponsored content


    S měšcem a příběhem do začátku... Empty Re: S měšcem a příběhem do začátku...

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 7:14 am