Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+4
Zara
Zikm0
dmd074
Tattoo
8 posters

    GHI

    Průzkum

    Nejnovější GHI?

    [ 7 ]
    GHI I_vote_lcap78%GHI I_vote_rcap [78%] 
    [ 2 ]
    GHI I_vote_lcap22%GHI I_vote_rcap [22%] 

    Celkem hlasů: 9
    Poll closed
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    GHI Empty GHI

    Příspěvek  Tattoo Sat Feb 23, 2013 9:51 pm

    Téma, které se řeší na většině RP serverů je addon GryphonHeart Items. Častým problémem, který vede k mnoha neshodám je právě verze tohoto addonu.

    S tímhle problémem se setkávám na Mythii pořád. Snad všichni mají jinou verzi. Upřímně mě to vedlo k založení tohoto topicu. Chci docílit toho, abychom měli všichni stejnou verzi a neomezovali se tak.

    Navrhuji novou verzi GHI zabudovat přímo do příštího patche. Verze bude nejnovější. ANo, přijdete o vše, co nyní máte. Pokud si někdo dal práci se scriptama kódingem, doporučuji si tyto práce zálohovat v texťáku. Ostatní se provede rychle.

    Nejnovější verze, podporující Cataclysm i MOP (doufám), nijak nenaruší běh programu na WoTLK. Jedná se o mnohá vylepšení. Rozmyslete si tedy, co chcete. Myslím to dobře I love you
    dmd074
    dmd074
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Matthew Fargo
    Povolání : Desátý nejneužitečnější člen Společenstva Vidličky Moci a otravný hospodský povaleč
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 108
    Věk : 74

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  dmd074 Sat Feb 23, 2013 9:53 pm

    Jsem si zrovna uvědomil že GHI nemám
    avatar
    Zikm0
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 23

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Zikm0 Sat Feb 23, 2013 9:56 pm

    Nový GHI jsem tu zkoušel, dost se buguje Wink
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Zara Sun Feb 24, 2013 12:16 am

    Upřímně? Už dlouho sem neviděla někoho, kdo by efektivně využil GHI. Buffy se zobrazují jen v rámci frakce, někdy ani to ne. Itemy fungují jen občas, kvůli odlišným verzím nebo jiným addonům atd.

    Osobně už GHI nepoužívám a při RP mi nechybí. Věci, jako např. obvazy, kde se GHI dobře a často využívá, máme zabudované ve hře a to ostatní... většina buffů, co si hráči dělají, se dají napsat do TRP/RSP. Snad na co se to hodí, jsou drogy, jídlo atd... A i tyhle věci máme systémově docela slušně pokryté a nebráníme se dalšímu rozšíření...
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Amaroth Sun Feb 24, 2013 12:21 am

    Ve svých neGM dobách jsem GHI používal hojně, ale pak už prostě ne. Vím, jak jsem byl za tento addon vděčný, když jsem ještě býval jen hráčem. Nicméně mělo to jednu podmínku: musel fungovat. Když jsem se začal setkávat s tím jak moc lidí mé buffy nevidí, prostě to letělo do koše a od té doby mám GHI jen proto, abych viděl buffy ostatních pokud zrovna čirou náhodou budou fungovat i u mě. A nejsem si jistý, zda-li to dokáže vyřešit vždy na 100% stejná verze. Možná ano... možná ne, nevím. Jsem pro ustanovení jednotné verze, ale sám v tom nevidím (pro sebe) žádný užitek.
    Horandel
    Horandel
    Domorodec
    Domorodec


    Počet příspěvků : 97
    Věk : 35

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Horandel Sun Feb 24, 2013 3:10 am

    já to používám docela normálně.

    Měl jsem v tom přichystané i smlouvy a třeba caime mě dát nešla protože měla jiné GHI tuším 1.4 já mám 2.0
    Ale fleonovy co má 1.6 už to dát šlo.

    Jsem pro aby měli všici stejný protože si s tím fakt vyhraju (kdo neviděl seznam občanu atd.. nepochopí) Very Happy
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Tattoo Sun Feb 24, 2013 9:36 am

    Já mám ty buffy také úplně k ničemu. Nikdo je nevidí a prostě je to celé v kanálu.
    Vlk
    Vlk
    Storyteller
    Storyteller


    Postava : Bruglir zvaný "Medvěd", Magdaléna, Bonifác
    Počet příspěvků : 43
    Věk : 30

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Vlk Sun Feb 24, 2013 12:33 pm

    Hrál jsem na serveru kde byly GHI a Flag dva povinné addony. Tu povinnost je mít jsem jen chválil neb se stahoval přímo soubor s addony pro daný server a GHI šlapalo:) Všichni tam měli stejnou verzi. Pro něco takového bych byl určitě i zde. GHI je pro RP suprový addonek a vykouzlit v něm se dá opravdu mrtě věcí. Když si ještě člověk dohledá nějaká scripta na animace a jiné. Může si v něm psát deníky blá blá.
    Raven
    Raven
    Místní
    Místní


    Postava : Raven <GM>
    Povolání : Druid
    Rasa : Noční Elf
    Počet příspěvků : 49

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Raven Sun Feb 24, 2013 1:18 pm

    Tento problém se dá využít jednoduše. Prostě GM přidají tyto Addony do patche a vy je pak jen zapnete nebo vypnete, všichni budou mít stejnou verzi.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Tattoo Sun Feb 24, 2013 1:54 pm

    A kdo to bude mít vyplé, dostane po držce Razz

    Sponsored content


    GHI Empty Re: GHI

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 7:32 am