Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+9
Zara
Dreamcatcher
Amaroth
PotatoTentacle
Thrax
Tanaristrasz
Nordinus
Leonardo
Zekusin
13 posters

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Mon Mar 18, 2013 7:02 pm

    Buď zdrávo, osazenstvo Mythijské. Smile Jsem rád, že jsme se asi po 3 nebo možná i víc měsících koukl opět na stránky Mythie a k mému milému překvapení server dál pokračuje ve své funkci a přináší zábavu, radost, ale i vztek a občasné hádky všem vášnivým RPerům mezi CZ/SK komunitou.
    Chtěl jsem se jen zeptat, zda zde zůstali nějací původní hráči, s kterýma bych mohl pokecat, protože bych se rád vrátil po hodně dlouhé odmlce právě na tento server. Byla zde vždy fantastická hra a i přes občasné dřívější nešvary v týmu se dal vždycky najít dobrý hráč, s kterým se dalo pokecat, ať už herně nebo nezávažně neherně.
    Pamatuje si mě zde vůbec někdo? Zekusina, dřívějšího barda oplývajícího zlaťáčky a vždy ochotného pozvat někoho na rundu k pití, později starostu a nakonec piana, který skončil čert ví kde? Very Happy Pokud ano, ozvěte se, prosím, hlavně staří známí a klidně i nováčci, kteří o mě byť jen slyšeli. Rád pokecám, než se mi stáhne ta zavržení hodná věc, jež je WoWkem provolávána a u které rád zabíjím tolik svého drahoceného času.
    Leonardo
    Leonardo
    Místní
    Místní


    Postava : Leonardo
    Povolání : Breaking the Law !
    Počet příspěvků : 42

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Leonardo Mon Mar 18, 2013 7:06 pm

    Tady mě máš. alien
    Akorát mě uráží, že jsi se neozval na Skypu ! :-D

    Jinak vítej zpět, doufám, že se zase někdy uvidíme ve hře a poRPíme. Wink
    Nordinus
    Nordinus
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Loaran / Nordinus
    Povolání : Druid drápů / Mág arkány
    Rasa : Tauren
    Počet příspěvků : 350
    Věk : 28

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Nordinus Mon Mar 18, 2013 7:09 pm

    Zeku, budu rád, když nás zase navštívíš =D Sám jsem měl poměrně dlouhou odmlku... Ale respekt Yergovi a celému teamu, jak to tu dokázali zase pozvednout na slušnou úroveň Smile Ozvi se pak ve hře Smile
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Tanaristrasz Mon Mar 18, 2013 7:20 pm

    Kaila žije i Cinnamoni! Ráda tě uvidí!
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Mon Mar 18, 2013 7:21 pm

    Sakra Leo, jak mám tušit, že paříš na Mythii, měl jsi mě informovat, proklatě. Very Happy Každopádně kvalitní RP mi chybí a pokud u něj krom nových přátel potkám i ty staré, tak o to to je pro mě lepší. Během dneška stáhnu WoW, zítra patche a snad bych se i mohl ukázat ve hře, bohužel nevím, na jak dlouho, protože tento týden toho mám hodně hodně moc, takže bych aktivně začal hrát nejspíš až od víkendu. Nicméně, začnu novou postavu, ale klasického Zekusinovsko/Theneusovského typu, já se prostě na nic nového nezmůžu. Very Happy
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Thrax Mon Mar 18, 2013 7:25 pm

    Strejda Skar se hlásí! Ale akorát jako drak... a to neaktivní. Ale troufám si říct, že k původním hráčům stále patřím. Jinak, mrkni na mythii, ale pozor na válku!
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Tanaristrasz Mon Mar 18, 2013 7:30 pm

    Ne, ne, ne, ne, ne. Žádna nová postava Zekusine! Pěkně logneš Zekusina a půjdeš kouknout Kailu aj Cinn! A žádne odmlouváni nebo dostaneš válečkem po hlavě.
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  PotatoTentacle Mon Mar 18, 2013 8:01 pm

    Zeku! Jsem kaput! Very Happy *Temujin
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Amaroth Mon Mar 18, 2013 8:38 pm

    Soudě podle konstalace hvězd, toho, že dýchám a píšu tenhle příspěvek tady... asi ještě, nebo spíš už zase, jsem a žiju.
    Dreamcatcher
    Dreamcatcher
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Doradin Dullbeard
    Povolání : Nezvestný
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 103
    Věk : 31

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Dreamcatcher Tue Mar 19, 2013 8:56 am

    Doradin stále v zbroji (a v liehu)! Cool
    Vitaj späť!
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zara Tue Mar 19, 2013 11:30 am

    Thrax napsal:Strejda Skar se hlásí! Ale akorát jako drak... a to neaktivní. Ale troufám si říct, že k původním hráčům stále patřím. Jinak, mrkni na mythii, ale pozor na válku!

    Válka sice pokračuje, ale město už patří nám. Twisted Evil

    Jinak vítej zpět, Zeku. Nás nesmrtelných tu stále zůstalo dost. geek
    Drog
    Drog
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tokagnanya
    Povolání : Válečnice,lovkyne
    Rasa : Ork
    Počet příspěvků : 160

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Drog Tue Mar 19, 2013 12:39 pm

    Zara napsal:
    Thrax napsal:Strejda Skar se hlásí! Ale akorát jako drak... a to neaktivní. Ale troufám si říct, že k původním hráčům stále patřím. Jinak, mrkni na mythii, ale pozor na válku!

    Válka sice pokračuje, ale město už patří nám. Twisted Evil

    Jinak vítej zpět, Zeku. Nás nesmrtelných tu stále zůstalo dost. geek

    Vám ? Twisted Evil Aby ste nezotali po vojne prekvapený.

    Inak Drog on board mister Zekushin.
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Tue Mar 19, 2013 2:37 pm

    Staří dobří přátelé, ani nevíte, jak jsem rád, že vás tu všechny vidím v tak hojném počtu. Very Happy Nicméně Zekusina teď necháme řádit nějakou delší dobu v zámoří, stejně jsem přišel o všechny svoje věci, protože jsem je daroval a nyní začínám hrát novou postavu, takže pokud se mnou budete chtít zahrát/pokecat ve hře, prostě cokoliv, tak mne můžete vyhledat pod nickem Jorah. Wink Jsem rád, že jsem zpátky.

    *** Mimochodem Edit: Včera má postava přišla do města a začala okamžitě pomáhat. Mám i screeny z toho, jak RPím uklízení mrtvol, tak bych pak rád požádal nějaké GM, aby je případně naházelo na hromadu před bránu, protože se musí spálit a chtěl jsem se zeptat, zda je ve skladu nějakej materiál, protože chci začít obnovovat vlastními silami. Bylo by to nejspíš vhodné řešit ve hře, ale snad se mi zde někdo ozve, kdo by byl ochoten třeba informovat nebo pomoci, přinejhorším se optám zítra nebo dneska večer ve hře.
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Amaroth Tue Mar 19, 2013 3:04 pm

    Poslední informace co mám zní takto: Kasárna a dílna gnómů stojí, hospoda a radnice jsou bez střechy, zbytek je v ruinách. Ale můj event tohle nebyl, takže tu možná ještě někdo vytáhne nějakou další budovu, která alespoň jakž takž "přežila".


    Naposledy upravil Amaroth dne Tue Mar 19, 2013 3:26 pm, celkově upraveno 1 krát
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Tattoo Tue Mar 19, 2013 3:12 pm

    Semnou si pokecej kdykoliv, ale ve hře mě už nepotkáš. Wink
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Tue Mar 19, 2013 3:15 pm

    No, já jsem za Joraha právě uklízel mrtvoly a pak je chci zapálit, aby se nám tu nerozšířila havěť a také nemoci. Potom se chci pustit do oprav na hospodě.
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Amaroth Tue Mar 19, 2013 3:27 pm

    Zekusin napsal:do oprav na hospodě.
    Centrum všeho dění vždycky a všude Very Happy. Ale souhlas, alespoň pár trhanů bude mít kde spát.
    Joker
    Joker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Ragnor
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 111

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Joker Tue Mar 19, 2013 5:24 pm

    Vítej zpět... nevím Ragnora si asi nepamatuješ, ale nevadí. Smile Třeba se ve hře potkáme. Smile Každopádně uvítáme každou pomocnou ruku. Very Happy
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Tue Mar 19, 2013 5:55 pm

    No dovol?! jak bych si nepamatoval. Very Happy Jsem rád, že jsi pořád tady.
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Kshatriya Tue Mar 19, 2013 9:10 pm

    Tanaristrasz napsal:Kaila žije i Cinnamoni! Ráda tě uvidí!

    A pojmenovat si postavu Maane náhodou nechceš?

    Nezlob se na mne, ale použít přesně a do písmene jméno postavy (kupodivu stejného povolání), kterou jsem inkognito hrával na jednom nejmenovaném serveru, to už zavání idiocií. No budiž, jak myslíš. Kopie a originál se zpravidla vždy pozná...
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Tanaristrasz Tue Mar 19, 2013 9:33 pm

    Kshatriya napsal:
    Tanaristrasz napsal:Kaila žije i Cinnamoni! Ráda tě uvidí!

    A pojmenovat si postavu Maane náhodou nechceš?

    Nezlob se na mne, ale použít přesně a do písmene jméno postavy (kupodivu stejného povolání), kterou jsem inkognito hrával na jednom nejmenovaném serveru, to už zavání idiocií. No budiž, jak myslíš. Kopie a originál se zpravidla vždy pozná...

    Ehm. Ty si tam měl Kailu nebo Cinn? Ak jo promiň protože já to tam vážne že neviděl a to sem tam hrál dlouho. Cinnamoni ak dovolíš, neni patentováno Kshatriaya S.R.O. ale je to latinské jméno pro skořici. A já ji původně pojmenoval jen a jen Cin, nic víc, tak sem k tomu přidal "namoni". Ale na 100% sem nekopíroval, protože sem neměl tucha jiné existenci stejnojmenej postavy na jiném serveru. Kromě toho si si nestežoval asi 4 měsíce, ne-li víc.
    Kshatriya
    Kshatriya
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Manuel Calavera
    Povolání : Cestovní agent
    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 86

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Kshatriya Tue Mar 19, 2013 9:40 pm

    Myslím, že jedinou reakci, na kterou se zmohu je ta, že prostě lžeš, protože jsi s Cinn sám RPil a dokonce jsem od tebe dostal i kladné ohodnocení. Najednou tvrdíš, že jsi tam vážně nikoho takového neviděl. No, nebo máš extrémně špatnou paměť...

    Budiž, když máš fantasii na takovém skillu, že ti dělá problém vymyslet vlastní jméno, je to tvůj problém.

    Mne to žíly netrhá. Jenom až se tu objeví Maane v kšandách a kostkované košili, tak to bude vážně štýlo... geek
    Tanaristrasz
    Tanaristrasz
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Tanar - Černý krystal
    Povolání : Nesmrtelný.
    Rasa : Krvavý elf
    Počet příspěvků : 213
    Věk : 27

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Tanaristrasz Tue Mar 19, 2013 9:47 pm

    Oh. Jo, někdy mám sklerózu. Já vážne zapoměl. ^^
    A Maane sem vážne nepůjde, to mi věř.
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Zekusin Wed Mar 20, 2013 12:31 pm

    Pánové drazí, omlouvám se, ale nejsem si zcela jistý tím, že jsem tento topic zakládal, aby jste se zde hádali o blbostech, spíš měl mít funkci toho, že najdu staré známé, kteří si mě na tomto serveru pamatují a to se již stalo. Very Happy Hoďte své vzpory za hlavu a klídek, když nejde o život, jde o hovno. Autorská práva na ten nick nikdo nemá a rozhodně bych kvůli tomu, že ho někdo použil nedělal zbytečné scény. Wink Jestli chcete na toto téma diskutovat nadále, doporučuji si vytvořit topic: "Hádejme se o pičovinách, aneb autorizace nicku charakterů". Tam bude jistě spoustu prostoru se k tomuto vyjádřit. Přeji hezký den. Very Happy
    Amaroth
    Amaroth
    Vývojář
    Vývojář


    Postava : Amaroth
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 266
    Věk : 31

    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Amaroth Wed Mar 20, 2013 1:19 pm

    Zekusin má pravdu, že tohle se nemá řešit tady. Ale musím říct, že kdyby tu někdo začal běhat s runovým mágem v modré róbě s nickem Aderinwan, asi bych mu urval hlavu z krku Wink. Nicméně myslím, že tohle téma už je uzavřené *kouká na Kshaytryiův poslední příspěvek*. Nechám téma otevřené, kdyby se ještě zjevila nějaká stará předpotopní příšera/bytost co zde pořád ještě/už zase přebývá Very Happy.

    Sponsored content


    Staré dobré časy aneb vzpomínejme Empty Re: Staré dobré časy aneb vzpomínejme

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:38 am