Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


+9
Striker
Athert
swot
Demonic
Anowien
Zekusin
PotatoTentacle
Ohnivko
Kresh
13 posters

    Návrhy by Kresh

    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Návrhy by Kresh Empty Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Kresh Wed Oct 10, 2012 2:29 pm

    Návrhy by Kresh Wiki-wordmark

    Pár mých nápadů Smile

    Návrhy by Kresh Odrazka Za prvné - hlasová komunikace ve wow Smile Myslím tím že zmáčknete nějakou klávesu, promluvíte a dle nastavení vás uslyší jeden člověk/všichni kolem/guilda/parta apod.

    Návrhy by Kresh Odrazka Za druhé - Epicky epická věc kterou jsem vymyslel já! Very Happy Probíral jsem to již s Athertem a je to... "Ohromující chvíle ticha a napětí" ... přijímání Q přes say! Ano... Fungovalo by to tak že nad NPC by zdřejmě nevisel otazníček či vykřičník ale museli by jste přijít k npc a zeptat se ho zda nepotřebuje s něčím pomoci apod. Smile

    Návrhy by Kresh Odrazka Za třetí - Lodě a loďky - Myslím že by nebylo od věci kdyby se tyto "vehikly" daly jako npc na které lze nasednout i ve více lidech Smile V zásadě jde o to že když někdo emotí že plave ve člunu tak to vypadá divně když plave pod vodou Very Happy
    Tohle by to vše vyřešilo Smile
    Návrhy by Kresh Morow-64

    Návrhy by Kresh Odrazka Za čtvrté - Návrh na vložení systému "Hlad" . Chci jen docílit toho že hráči budou nuceni si nějaké jídlo obstarat Razz Samosdřejmě kdyby se to líbilo GM týmu tak by se to nemuselo líbit některým z hráčů a proto bych případně byl pro to dát hlasování Smile

    Návrhy by Kresh Odrazka Za páté - Při schválení toho hladu (nebo bez něj Razz ) by bylo pěkné trochu zdůraznit a rozvinout ekonomiku Mythie Smile - Obchodníci např. s jídlem by nabízeli většinou to co se vypěstuje na farmě ale jen v omezeném množství, do té doby než bude další sběr plodin či dorazí obchodní loď ze SW nebo odkudkoli z Azerothu Razz

    Návrhy by Kresh Odrazka Za šesté - Možnost uložit peníze do soukromé banky Smile . Nějakým způsobem se pokusit zkopčičt systém ukládání peněz z GB, předělat ho a vsadit do soukromé banky Smile

    Návrhy by Kresh Odrazka Za sedmé - Aby byli druidové friendly se stromy Razz a ještě nějakým způsobem udělat aby heal aplikovaný druidem na strom byl např znásoben 10x Very Happy Strašně bych chtěl vidět ten rage chat jak bude něaký farmer nešťastný že mu druidi healujou strom Razz Twisted Evil

    Návrhy by Kresh Odrazka Za osmé - Rozdávání RP bodů hráči - Podobně jako systém na již skomírajícím neo. Akorát s tím rozdílem že rozdávat RP body by mohli např. jen lidé kteří mají 10 nebo 15 a více RP bodů Smile Každého by mohli samosdřejmě hodnotit jen jednou a + by museli přidat detailní popis a důvod proč hodnotili takto pozitivně či naopak Smile

    Návrhy by Kresh Odrazka Za deváté - Pohyb ručiček u hodin na radnici Very Happy No neříkejte že by to nebylo bezva + kdyby to nešlo tak zařídit aby každou hodinu zadul zvon na znamení kolik je hodin

    Návrhy by Kresh Odrazka Za desáté - Více itemů které by si hráč mohl spawnit - dejme příklad např. koberec Smile či kůže... Potom by se tato funkce mohla přes c++ rozvinout tak že téměř každý item by bylo možno položit přes nějakou funkci na zem kde by se spawnul jeho "klon" a jiný hráč by to mohl normálně sebrat Razz Very Happy Sice by to bylo asi too hard ale myšlenka pěkná ne? Razz Very Happy

    Návrhy by Kresh Odrazka Za jedenácté - Při pádu který vám ubere 150 - 199 HP by se automaticky nahodil debuff "Zlomená noha" a při pádu při kterém se ubere více jak 200 HP by se nahodily "Dvě zlomené nohy" + 30% šance na "Zpřelámaná žebra" Smile Já vím Razz Very Happy Sem milej

    Návrhy by Kresh Odrazka Za dvanácté - Opravit doktora ve městě - Q na léčení/uzdravení u něj jde splnit pouze jednou Sad Bylo by fajn že když už to stojí penízky tak aby poskytoval služby nepřetržitě Very Happy

    Návrhy by Kresh Odrazka Za třinácté - Tak... Toto je tolik milovaná kadibudka Very Happy Toto je spíš už jen takový trotl návrh. Udělal by se na kadibudce Q, poté by se na ní kliklo nebo přes goship by se takhle nějak zahájila činost "Vykonávání potřeby" která by trvala třeba dejme tomu... 1,5 min? Very Happy Poté by se vám nahodil buff na 45 min s nějakými staty navíc Razz Very Happy

    Návrhy by Kresh Odrazka Za čtrnácté - Opuštěná osada je již opravdu dlouho opuštěná i od hráčů... Působením sil temna se kazí i půda kolem a vše živé také... Stromy černají, tráva černá, duchové se přesouvají i za brány osady... To vše by určitě přinutilo k nějaké reakci např. tolik milovanou (či nenáviděnou Razz Very Happy ) církev světla Twisted Evil

    Návrhy by Kresh Odrazka Za patnácté - Zajímalo by mě jaktože kadžý v Rudostřeší umí číst a psát Razz Very Happy Když už tam má církev kostel a jak řekl in-game Zekusin "Válí si tam šunky" Razz tak by základní vzdělávání děcek a některých občanů mohla převzít církev Smile Ve středověku to bylo běžné Very Happy Mohla by se vyhradit i nějaká budova či místnost která by primárně sloužila jako škola

    Návrhy by Kresh Odrazka Za šestnácté - Runový tábor už hodněkrát zažil to že mu někdo lezl nad tábor a mnoho hráčů tam chodí lootit med že? Razz Very Happy Napadlo mě že po těchto zkušenostech by tam seveřané mohli vystavět menší hradby/palisády a když už jsou takhle pracovití, mohli by posílit i ty palisády dole Smile

    Toť pro dnešek asi všechny návrhy Smile
    S pozdravem Kresh Razz Smile

    Návrhy by Kresh Copyright
    Ohnivko
    Ohnivko
    Gamemaster
    Gamemaster


    Postava : Wooben Trinkyhand
    Povolání : Gnómsky inžinier
    Rasa : Gnom
    Počet příspěvků : 195
    Věk : 27

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Ohnivko Wed Oct 10, 2012 2:32 pm

    Tie... smajlíki!!! affraid
    Kresh
    Kresh
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Nesh
    Povolání : You will see
    Počet příspěvků : 415
    Věk : 26

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Kresh Wed Oct 10, 2012 2:34 pm

    Když tak na to koukám Very Happy Je jich tam trochu... Víc no Very Happy Razz
    Ty je nemáš rád? Razz geek
    PotatoTentacle
    PotatoTentacle
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Dead
    Povolání : Zdravotník
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 310
    Věk : 27

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  PotatoTentacle Wed Oct 10, 2012 2:51 pm

    Návrhy by Kresh This-is-awesome

    Obrázek to řekl za mě.
    Zekusin
    Zekusin
    Domorodec
    Domorodec


    Postava : Jorah
    Povolání : Bývalý pán Ryšavých Vrchů
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 77
    Věk : 29

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Zekusin Wed Oct 10, 2012 2:58 pm

    Za tyto věci bych se rád přimluvil, i když některé budou asi brutálně náročné na realizaci, ale velmi by potěšily hardcore RP hráče.
    avatar
    Anowien
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 44

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Anowien Wed Oct 10, 2012 2:58 pm

    Úžasné, souhlasím naprosto se vším Smile
    Demonic
    Demonic
    Místní
    Místní


    Počet příspěvků : 21

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Demonic Wed Oct 10, 2012 3:14 pm

    No vyjádřím se k tomu málu, k čemu jsem oprávněn Smile

    Kresh napsal:
    Návrhy by Kresh Odrazka Za čtvrté - Návrh na vložení systému "Hlad" . Chci jen docílit toho že hráči budou nuceni si nějaké jídlo obstarat Razz Samosdřejmě kdyby se to líbilo GM týmu tak by se to nemuselo líbit některým z hráčů a proto bych případně byl pro to dát hlasování Smile

    Silně podporuji, Smile

    Kresh napsal:
    Návrhy by Kresh Odrazka Za desáté - Více itemů které by si hráč mohl spawnit - dejme příklad např. koberec Smile či kůže... Potom by se tato funkce mohla přes c++ rozvinout tak že téměř každý item by bylo možno položit přes nějakou funkci na zem kde by se spawnul jeho "klon" a jiný hráč by to mohl normálně sebrat Razz Very Happy Sice by to bylo asi too hard ale myšlenka pěkná ne? Razz Very Happy
    Potěším tě, počítá se s takovými věcmi v profesích.

    Kresh napsal:
    Návrhy by Kresh Odrazka Za dvanácté - Opravit doktora ve městě - Q na léčení/uzdravení u něj jde splnit pouze jednou Sad Bylo by fajn že když už to stojí penízky tak aby poskytoval služby nepřetržitě Very Happy
    To by neměl být problém Smile

    avatar
    swot
    Místní
    Místní


    Postava : Verenia/Bradok
    Povolání : Priest/Warrior
    Počet příspěvků : 22
    Věk : 31

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  swot Wed Oct 10, 2012 3:54 pm


    Spoiler:

    Nepředpokládám, že by fungovalo

    Spoiler:


    Zbytečnost, hráči by museli říkat tu určitou větu, a ta věta jde říct pokaždý jinak.

    Spoiler:

    Souhlasím, štve mě když umřu že musim jak pako plave v róbě na břeh Very Happy

    Spoiler:

    Sice RP, ale dost lidí to tak jako tak ignoruje..

    Spoiler:

    Dobrý nápad

    Spoiler:

    Zbytečnost, na co ti to bude? Stejně budeš ty peníze mít jen ty.

    Spoiler:


    Nebudu komentovat lol!

    Spoiler:

    Dal bych to spíš pro každého, s tím že gms by měly práva daný bod zrušit.

    Spoiler:

    Pohyb určitě ne, to je jeden model.. ty zvuky by podle mého šly přes game eventy a puštění zvuku - potřeba patch ale.

    Spoiler:

    Dobrý nápad, souhlasím, jsem rád že to bude v profesích.

    Spoiler:

    To by nebylo špatný, ale tolik mi zatím pád ani neubral, a to jsem spadl z pořádných kopců.

    Spoiler:

    Tak to souhlasim taky.

    Spoiler:

    Tak určitě xD

    Spoiler:

    Jop, s tou osadou je to takový.. zamrzlý.

    Spoiler:

    True story bro.

    Spoiler:

    Nevim, nejsem z runovýho tábora =)



    Jinak ty smajly uber, to je hrozný affraid
    Athert
    Athert
    Vývojář
    Vývojář


    Rasa : Kočka
    Počet příspěvků : 130
    Věk : 32

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Athert Wed Oct 10, 2012 4:30 pm

    Já se vyjadřovat k samotnému tématu nebudu.. Kresh to ví už přes skype, avšak " Zbytečnost, hráči by museli říkat tu určitou větu, a ta věta jde říct pokaždý jinak. " ... vsadím se s tebou o zlatý peníz, že ti dokážu udělat takovej script, který by tuto nutnost eliminoval.. Gwyn mi už jeden dluží za worgeny na Mythii.. chceš být další ? Razz Very Happy
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Striker Wed Oct 10, 2012 8:06 pm

    1) Nejde mi do hlavy využitelnost. Proč? Na RP jsou stejně lepší psané channely, alespoň si pak může člověk zpětně doheldat co se dělo (výhoda hlavně když u RP napůl AFKaří z různých důvodů apod.) a dále tu máte věci jako Skype apod. Navíc bych očekával velké zatížení serveru (ale to už je spíše jen domněnka). A technické řešení věci by byla další věc.

    2) Jistě, a z přijímání klikem bude přijímání klikem na macro, které navíc bude muset člověk znát, jinak si asi moc nezahraje. Podle mě zbytečnost, zaRPit si to může člověk i tak. Výhodou by byl fakt, že by bylo mnohem horší OOC dělat questy, které by jinak postava nikdy nedělala (typu druid jde pomoct zloději ukrást lahvičku jedu od alchymisty na tržišti), ale jinak... Uh, nevím, nezaváděl bych to.

    3) Nápad, který padl v týmu už dávno, ale byl problém s technickým řešením. Nevím, jak to vypadá teď, když jsou devové o něco moudřejší a početnější.

    4) Bylo to např. na Neu a neosvědčilo se to. Jsem silně proti, vypadá to hezky a dobře, má to své podstatné výhody (např to brání lidem v dělání těch malých táborů kdy absolutně neRPí všechny nesnáze spojené s žitím v přírodě a odkázání jen na sebe), ale na druhou stranu se to ukázalo jako velmi nepříjemná buzerace hráčů, která dělala velkou neplechu na delších poloPvE eventech apod. (a přiznejme si, že co v emotech a herním času trvá 2 hodiny by se v RL stihlo za 10 minut, na to vám ale systém hladu jebe a prostě vám ten debuff nakope do zadnice...).

    5) Eventové řešení obchodníků, resp obecně mnohonásobné rozšíření game eventů a všech možností kolem nich bych podporoval ale kdo se s tím má mazat? Je to obrovské množství práce ale dávající skvělé možnosti. Stojí to za zvážení ale nemám ponětí kdo z GMT by něco takového za současné situace dělal. Možná se na to podívám sám a pošlu to vypracované GMT aby to nahodilo na server, když se mu to bude líbit.

    6) Mám nápad jak to udělat přes itemy, jinak by se nabízelo C++ řešení (podobné skladníkovi). Zajímavý nápad, který by napomohl proti zlodějům. Pak bych byl za zloděje mnohem méně smlouvavý, kdyby mi někdo, kdo mu sebe 1g dal 5str s tím, že víc u něj nenajdu a tahal bych z něj daleko víc.

    7) Uh... Nevím, co říct. Myslím, že tahle perzekuce druidů po stránce farmy by byla nefér protože každý jiný class by si něco podobného zasloužil v jiné oblasti, ale bylo by to dosti diskutabilní a děravé... Nedělal bych to.

    Cool Jakési hráčské RP +, které by mělo mnohem menší vliv než to od GM ale bylo by zde, se už jednou snad projednávalo a byl bych rozhodně pro.

    9) Po technické stránce velice, velice složité a na hraně toho (skoro až za ní), co současný tým umí (nevím teda, co umí Demonic). Navíc podobné pohyblivé modely jsou aktivní pouze když je na dohled od nich nějaký hráč, tedy je má loadnuté. Jinak jsou neaktivní, to samé platí o NPCs apod. Jde o systém, který dělá hru pro server méně náročnou. Pokud by u těch hodin 24/7 někdo nebyl, pravděpodobně by se brzy vyply a znovu zapnuly na výchozí pozici až když by se někdo zase přiblížil k/lognul do Rudostřeší.

    10) Tuna práce a člověk by pak každou chvíli o něco někde zakopával. Vzpomínky na břízy vysázené uprostřed kamenné cesty jsou moc silné, pro hodnotu, o kterou se liší množství blbců mezi hráči od čísla 0 musím být bohužel proti. S tímhle může i 1 člověk nadělat strašně moc bordelu.

    11) Jsi Very Happy. Fajn nápad, i když přináší potíže těm, kdo prostě spadnou nechtěně když jdou např. po úzké římse a zrovna špatně skočí. Už se mi to párkrát povedlo za Altheu, která by inRP asi jen tak nespadla při tak triviálním přeskoku, při jakém se to stalo tehdy mě Wink. Ale pokud by to nesahalo do statů/movement speedu apod, asi by to šlo...

    12) Věc na pár vteřin v DB *mrkne na ty, co mohou do DB*

    13) Staty navíc? Když se na něco vys**** tak se cítíš silnější? No nazdar... Vím co, vím jak, ale ten debuff bych škrtl teda Very Happy.

    14) Má to být vyvražděná osada duchů, ne centrum, ze kterého se zlo šíří dál. Nejvýš tak v případě, že by mezi ně skáknul nějaký nekromancer, rozhodl se je vzít pod sebe a začal by to šířit on. Ale samo od sebe by se to nějak dál šířit asi nemělo.

    15) Na to už jsem narazil, ale tehdy snad jen na guild chatu... Ano, na Mythii je šíleně přehnaně velká gramotnost a lidi by měli ve svém RP více přemýšlet, zda-li jejich postava skutečně umí číst (případně zda-li umí číst všechna písma že...).

    16) To neříkej v návrzích GMT ale hráčům v RP. Pakliže je netrápí že jim tam každý blb OOC leze tak ať si to klidně tak nechají. Svět staví hráči, ne GMs, leda by se něco pořádně změnilo na původním konceptu Mythie a to bych házel banány... A budu je házet kdykoliv budu mít pocit, že na něm někdo něco ničí.

    Pozn.: jestli nesnížíš počet smajlů na alespoň třetinu narvu ti ten největší banán co najdu do ucha až vyleze druhým. Způsobil jsi mi teď pořádnou alergii...
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Thrax Thu Oct 11, 2012 12:26 am

    Já bych podotknul k tomu přidávání RP bodů hráči. Stává se, že někdy prostě u moc dobrého RP chybí Gmka a hráči si nemůžou prostě nijak ohodnotit to RP. Já bych to udělal tak, že by každý mohl za nějaký časový usek dát postava třeba hlas. Ty hlasy by se stackovaly a já nevím... třeba 10/15/20 by dalo jeden Rp bod.
    Podle mě je třeba tohlenc rozhodně lepší. Smile
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Tattoo Thu Oct 11, 2012 4:33 am

    Spíš bych to viděl tak, že v nepřítomnosti ST nebo GM, by hráči měli možnost příkazu teď nevim například ".prdel +". Osoba která hodnotila, by byla povina to nahlásit GM, který si vyslechne jak hezky to RPil, nebo ještě lépe.. by mohli být Screeny. Pokud GM uzná, že to bylo dobré, převede mu prdel na RP bod.
    Zara
    Zara
    Vývojář
    Vývojář


    Počet příspěvků : 442
    Věk : 33

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Zara Thu Oct 11, 2012 8:47 am

    1) Myslím, že náročnost nevyvážíš využitelností. Navíc - co ty, kteří RPí ženy a ženami nejsou?
    2) Otázka na našeho drahého Atherta... Ale věřím, že by to dokázal a dokázal by to tak, aby nebylo třeba říkat předem stanovené věty. Výzva?
    3) Souhlasím, navrhuji již delší dobu a myslím, že tady je největším problémem proveditelnost. Ostatně opravdu ráda bych to tu viděla.
    4) I toto už jsem kdysi navrhovala. Jenže otázkou je JAK tento mechanismus udělat? Dávat debuffy? To není nejlepší. Dávad buffy? Pak není důvod, to dodržovat. Ty, co to nedodržují dnes, kvůli buffu nezačnou...
    5) Otázka ekonomiky. Nápad dobrý, ale uvidíme, co nám na to řekne náš ekonom. Razz
    6) Jak už bylo řečeno... na co? Pokud jde jen o peníze a ne o EQ, nevidím využitelnost tohoto systému.
    7) Kdyby nic lepšího... alespoň mě to rozesmálo. Very Happy Jo, možná to něco do sebe má. Ale je to asi jako repka s přírodou... ne každý druid ji může mít. Smile
    Cool Tady je velký problém. Kamarád kamarádovi mínus nedá a plus mu dá na počkání. K čemu takový systém? To opravdu nepotřebujeme. Jedině by se dávaly RP body, hráčské body a mýthy. Ať žije byrokracie. Very Happy
    9) Hodiny na radnici... no dobře, dobrý nápad, ale fakt nevím, jak by se to řešilo. Leda by to bylo překryto 11ti objekty zavřenými do 11ti eventů a ty se pouštěly co hodinu? To za ten efekt myslím nestojí. Smile Zvon... to už je jiná otázka a snad ne neproveditelná.
    10) Jak již bylo řečeno výše Demonicem.
    11) Zajímavý nápad... a popravdě se mi docela líbí. Very Happy Jen nevím, jestli by to nedělalo neplechu a neházelo to při napadení mobkou například. Což by samozřejmě bylo taky RP, ale to bychom už museli dát systémovou RP smrt. Very Happy
    12) Opět už bylo řečeno. Neměl by být problém.
    13) Fajn, tohle mě taky pobavilo... Very Happy No na druhou stranu proč ne, že? Very Happy
    14) Cokoliv, co podpoří církev, podpořím i já, jelikož ta místo aby tu vzkvétala, upadá.
    15) Souhlas. Toto je ryze hráčská úroveň a byla bych ráda, kdyby se do toho hráči zapojili.
    16) Já bych spíš byla pro, aby si to ohlídali sami seveřani a tyhle farmery si poctivě odchytávali a masakrovali u vatry. Razz
    titans
    titans
    Místní
    Místní


    Postava : Claudius
    Povolání : Sexualna mašina
    Rasa : Člověk
    Počet příspěvků : 36

    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  titans Sat Oct 13, 2012 9:23 am

    Prihovára sa k vám cirkev ten tábor duchov sme už j guilde preberali že s tím niečo treba robiť ... takže zoberieme do vedier svätenú vodu a vyoblievame to tam ... i love ghost ... a Drujdi by navráťili prírode jej zašlú krásu ak to tam zčerneje


    a ta škola v cirkvi by bola ultra super nápad nie všeci ľudia môžu byť vzdelaní a to nehovorím o tom že všeci vedia bojovať zabíjať cirkev by mohla učiť sebaobranu ale neviem či nato by nemala byť iná guilda .... Suspect k inému sa nevyjadrujem kedže utočíš na moju guildu Evil or Very Mad Evil or Very Mad .. a hlavne sa nebudete učiť čitať v kostole keď tak potrebujeme nejeakú budovu pre knazov zrbojáreň pre cirkev nie zrovna školu nejakú budovu kde budú všetky listiny knihy a cenné papiere tam by sa mohlo učiť čítať ale je potreba viac ľudí čo budu cirkevne založený a kus vzdelaní .. alebo dať tam npc ktoré budu mníšky a mnísi . mnísi môžu mať aj meč ak budu učiť sebaobranu .. poprípade môzme robiť omšové víno takže za kostolom nieje miesto nato škoda nejaký vynohradík by bodol bola by to fakt pecka Smile


    Sponsored content


    Návrhy by Kresh Empty Re: Návrhy by Kresh

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:41 am