Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.rp-mythia.cz/


5 posters

    Návrhy očima hráče

    Gwyn
    Gwyn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Darin Darunsson
    Povolání : Mechanik, ostrostřelec
    Rasa : Trpaslík
    Počet příspěvků : 244

    Návrhy očima hráče Empty Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Gwyn Thu Oct 25, 2012 12:48 am

    Jak už název napovídá, vmísil jsem se včera (konečně) s hráči. A co jsem viděl? Viděl jsem velké nedostatky, které jsem si jako developer odmítal připustit. Sepíši je do několika bodů.

    1. Aktivita GM's. Pánové a dámy, tohle je něco otřesného. V době kdy Mythia měla lidí 8 to zvládala lépe než teď. Měli bychom se stydět.

    2. Profky! Profese! Profáčky! Říkejte si tomu jak chcete, tohle tady neskutečně moc a moc chybí! Přestrašně moc! Hráči nemají s čím obchodovat, nemají se v čem zlepšovat! Řemeslná stránka Mythie trpí!

    3. Questy! Některé úplně předělat a hlavně, přidávat. Co se týče Q, moc jich Mythia nemá. Uvítal bych hlavně řetězové questy, z nichž je tu jeden a to ve startovní lokaci. Nutno dodat že ten dohromady čítá asi tolik slov, co mám já na občanském průkazu.

    4. Vypustit do hry více "zvláštních" itemů. Jak už jsem řekl, Mythia nemá s čím obchodovat. Zařin obchodník byl super záminka k získání dalších předmětů, ojedinělých či velmi vzácných. Ale ten obchodník se tu co vím už docela dlouho neukázal.

    5. Soustředit RP i někam jinam, než - li do města. Využívat přírodních krás přírody a netahat sem zbytečně další dějové zápletky s kdovíčím. Mythia si svou tajemností bohatě vystačí sama. Stačí zapojit mozek.

    6. Užívat více logických hádanek, hříček a nechat hráče zapojit mozek. Většina eventů zde je PvE salátina, kde se látaj věčně spawnící se NPCčka. Co trochu z jiného soudku? Co staré dobré dračí doupě a jeho jeskyně? Co pasti, spouštějící různorodé mechanismy? Nápisy na stěnách v cizích jazycích a šifrách?

    Postupně budu přidávat.
    Tattoo
    Tattoo
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava :
    Počet příspěvků : 533

    Návrhy očima hráče Empty Re: Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Tattoo Thu Oct 25, 2012 1:03 am

    Převelice dobře sepsané. Mohu říci že s posledním bodem rád pomůžu.. upřímně dělat pasti, hádanky.. takové to tajemno - to mě láká a do takové jeskyně se to hodí.
    Thrax
    Thrax
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Skarristrasza/Skarra
    Povolání : Drak
    Počet příspěvků : 225

    Návrhy očima hráče Empty Re: Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Thrax Thu Oct 25, 2012 1:08 am

    Gwyn napsal:
    6. Užívat více logických hádanek, hříček a nechat hráče zapojit mozek. Většina eventů zde je PvE salátina, kde se látaj věčně spawnící se NPCčka. Co trochu z jiného soudku? Co staré dobré dračí doupě a jeho jeskyně? Co pasti, spouštějící různorodé mechanismy? Nápisy na stěnách v cizích jazycích a šifrách?

    Postupně budu přidávat.


    Plně souhlasím... ale musím okomentovat tohle. Já osobně jsem měl v plánu udělat event, kde přijde starý a moudrý děda, co bude chtít, aby lidé vyřešili hádanky. Prošli jeho pastmi a rozluštily jeho šifry. Za každou správnou odpověď a odhalení by byla odměna. Za každou hloupost zase trest...

    Ale bohužel nejsem Gm a když event, tak jedině odRPit vlastníma rukama. Přecejen je něco jiného dělat event sám, než aby ho dělalo nějaké jiné Gm. Ale to nechme stranou.

    Co se ostatních věcí týče tak by tu byla skvělé mít velmi aktivní GMka. Také by nevadily nějaké nové ukoly nebo dailyny. A především... by to chtělo konečně nové startovací sety! Prosímvás... přece tu člověk nemůže chodit a začínat ve stejném. Chtělo by to něco nového Přecejen už lodě ze Stormwindu neplujou (asi) takže by to chtělo změnu...
    Striker
    Striker
    Starousedlík
    Starousedlík


    Rasa : Nemrtvý
    Počet příspěvků : 348
    Věk : 31

    Návrhy očima hráče Empty Re: Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Striker Thu Oct 25, 2012 7:41 am

    Talenty.

    A k těm eventům, co brání komukoliv z hráčů sepsat návrh, poslat ho GMT a požádat o podporu GM? Viz. Anowien, viz. svatba apod.
    Deusn
    Deusn
    Starousedlík
    Starousedlík


    Postava : Hobaar / Zakarr (možná)
    Povolání : Nekromant Vyvrhel / Ogří bojovník (možná)
    Počet příspěvků : 125
    Věk : 31

    Návrhy očima hráče Empty Re: Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Deusn Thu Oct 25, 2012 8:37 am

    Se všemi body souhlasím. Hlavně ale souhlasím s tím bodem, vytáhnout RP z města do okolí. Pokud s tím budu moct být "jakkoliv" nápomocný, dejte mi vědět.

    Sponsored content


    Návrhy očima hráče Empty Re: Návrhy očima hráče

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 11:32 am